HCL.HR

Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice

  • 9 Odgovora
  • 4100 Hitova
Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« : 29. Siječanj, 2009., 22:42 »
Zanima me dali kod nas u hrvatskoj ima igdje za kupiti zamjenskih kutija za xbox360 primjerice kao ovo:
http://www.ncsx.com/2007/011507/ncs0115u.htm
Naravno ako ima gdje :)
ili dali kod nas ima za kupiti XBOX360 naljepnice kao ovo:
http://www.decalgirl.com/browse.cfm/2,205.htm?nbc=&nbt=&ic=0
(ovdje ih ima puna stranica nebitno koji mi se sviđa zanima me samo jel ima nešto slično u HR)
i isto ako ima gdje to ima za kupiti.

Valjda netko u ovoj usranoj državi prodaje tako nešto  :chair:
Hvala na bilo kojoj informaciji.A ako i nema naručiti ću izvana jbg šta da radim.... :tired:

Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #1 : 29. Siječanj, 2009., 22:45 »
Mislim da ni jedno ni drugo nema.
Kolko ja znam, samo se faceplateovi prodaju, a i to je vrlo slaba ponuda...

Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #2 : 29. Siječanj, 2009., 22:53 »
Stvarno se zapitam dali ima išta drugo u ljepoj našoj osim mita i korupcije?

ništa čekam da još netko odgovori možda netko nešto zna ako ništa budem naručivao izvana :geek:
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2009., 22:56 chosen »

Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #3 : 30. Siječanj, 2009., 07:01 »
www.crash.hr
vidio sam da imaju neke maske, a ako i nemaju mogu ti naruciti
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #4 : 30. Siječanj, 2009., 10:25 »
Vidio sam na raznim mjestima da se prodaju prednje maske od kućišta ali to mi je tako glupo.Stavim prednju masku npr crnu ili dvrenu ili treću neku neznam što koliko vidim samo te tri prodaju a ostatak konzole mi je nikakav.Budem naručivao izvana onda kad skupim novaca još za poštarinu. :chair:

Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #5 : 30. Siječanj, 2009., 10:35 »
a trebalo bi vidjet sa tim uvoznicima pa valjda mogu nabavit, nismo valjda tako usrana država da nemožemo nabavit dodatnu opremu za xbox
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #6 : 02. Veljača, 2009., 10:52 »
a trebalo bi vidjet sa tim uvoznicima pa valjda mogu nabavit, nismo valjda tako usrana država da nemožemo nabavit dodatnu opremu za xbox
Evo me nakon nekog vremena kopanja po ružnoj našoj.Niti jedna trgovina nije čula za to,neplanira uvesti to,i neće nikad tako nešto ni dobiti.Potvrđeno u jedno 13 trgovina diljem ljepe naše  :thumbs: :piva:

Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #7 : 02. Veljača, 2009., 11:44 »
a trebalo bi vidjet sa tim uvoznicima pa valjda mogu nabavit, nismo valjda tako usrana država da nemožemo nabavit dodatnu opremu za xbox
Evo me nakon nekog vremena kopanja po ružnoj našoj.Niti jedna trgovina nije čula za to,neplanira uvesti to,i neće nikad tako nešto ni dobiti.Potvrđeno u jedno 13 trgovina diljem ljepe naše  :thumbs: :piva:
:wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy: :chair:
Dođite, okrijepite duh i tijelo glasovitim tramincem, kušajte graševinu, chardonnay, rajnski rizling, bijeli pinot, frankovku i druga vina iločkih vinara

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #8 : 03. Veljača, 2009., 14:55 »
ak ces mjenjat cjelo kuciste srtgat ces markicu za garanciju zasto se i ne prodaju. A ovi faceplatovi su uostalom porez na budale.
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: Xbox360 zamjenske kutije i naljepnice
« Odgovori #9 : 03. Veljača, 2009., 18:14 »
ak ces mjenjat cjelo kuciste srtgat ces markicu za garanciju zasto se i ne prodaju. A ovi faceplatovi su uostalom porez na budale.
Znam to ali garancija mi nevrijedi kad mi je box modificiran.
A ove naljepnice su mi predobre i jedva čekam da si naručim jednu takvu samo da mi ova kriza sa parama prođe.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9