HCL.HR

Najbolja igra godine po izboru dabrove armije

• 1056 Odgovora
  • 31330 Hitova
Odg: Najbolja igra godine po izboru dabrove armije
« Odgovori #60 : 11. Prosinac, 2017., 22:26 »
Dvoumio sam se između Nier i Horizon, ali ipak ću glasati za Horizon Zero Dawn iz razloga jer se Guerrila Games odvažio na nešto novo, nešto za njih nepoznato i ne samo da su uspjeli u tome, nego su utabali put ka jednom novom i kvalitetnom IP-u koji će nadam se dati ubuduće isto tako kvalitetne naslove kao što je HZD. Samo naprijed, šteta što ta inovacija nije bila nigdje prepoznata na TGA'17.

« Odgovori #61 : 11. Prosinac, 2017., 22:30 »
Horizon Zero Dawn
Najbolja meanika , odlicna arhitektura , odlicna prica , vrhunska grafika.Nevjerovatnih 65h i 47 minuta istrazivanja u mom slucaju  :ave:
« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2017., 22:32 zux909 »

*

AdvCool

• n00b
  • 1
« Odgovori #62 : 11. Prosinac, 2017., 22:31 »
Cuphead. Takav vizualni stil igre do izlaska Cupheada nije bio prisutan u svijetu videoigara pa je svakako osvježenje u tom smislu. Kao da gledaš crtić iz četrdesetih što se u današnje vrijeme ne vidi često. Mišljenja sam da ovo mjesto zaslužuju i Mario te Zelda, ali evo da dodam još jednog kandidata. A sljedeće godine očekujem žestoku bitku između The Last of Us 2 i Death Stranding, iako mislim da Death Stranding neće imati konlurencije kada god da izađe jer ne pamtim kada je jedna igra imala ovako zanimljivo predstavljanje putem trailera a da sa svakim novim sve manje razumiješ što se događa. Bujnu maštu ima Kojima-san.

*

NeoGames

• n00b
  • 4
« Odgovori #63 : 11. Prosinac, 2017., 22:41 »
Nier: Automata

Nominiram Automatu zbog dobre price, gameplaya koji stvara ovisnost i cinjenice da je savanje dio same igre (kao u undertaleu)

« Odgovori #64 : 11. Prosinac, 2017., 22:42 »
Legend of Zelda:breath of the wild
Po meni najbolja igra ove 2017. godine.
Imate velik otvoren svijet sa puno sadržaja i zagonetki.Jako dobar gameplay,dobre mehanike,lijepa grafika i stil,zanimljiva priča i cijeloujupno iskustvo je jako dobro i na visokom nivou u novoj Zeldi.Svaku Zeldu igru treba igrati,a Legend of Zelda:breath of the wild nikako nije izuzetak.Bilu je tu još dobrih igara kao Horizon Zero Dawn i Super Mario odissey,ali meni je nova Zelda bila najbolja igra ove godine.Jedino mi je krivo za one Gamere koji nemaju Switch konzolu i koji nemogu iskusiti predivan svijet nove Zelde.
To je to od mene :D
« Zadnja izmjena: 28. Prosinac, 2017., 20:05 Tomek_G »

*

Fic97

• n00b
  • 2
« Odgovori #65 : 11. Prosinac, 2017., 22:44 »
Horizon: Zero Dawn
Odlična mješavina akcije i avanture, ima odličnu grafiku i zanimljivu priču. Uz sjajan sustav borbe, snažnu junakinju i mnogo dodatnog sadržaja, to će sigurno poći kao jedna od PlayStation-ovih velikih ekskluziva.

« Odgovori #66 : 11. Prosinac, 2017., 22:44 »
Assasins Creed Origins
Zašto? Ajoj, pa ima puno razloga, ja cu navesti samo neke: Odličan gameplay, odlicna grafika, priča! Sve što igra godine zaslužuje imati! Preporuke svakome!
Sentiel

« Odgovori #67 : 11. Prosinac, 2017., 22:49 »
Legend of Zelda: Breath of the wild
Priča, gameplay, vizualni stil,... Sve o ovoj igri je na vrhuncu. Tolike sate možete uložiti u nju a osjećaj kao da je nekoliko minuta prošlo. Već neko vrijeme sam iščekivao ovakvu igru koja će me "ukrasti" od pravog svijeta, i to na nevjerojatan doživljaj.

*

DINEK

• *
  • 88
« Odgovori #68 : 11. Prosinac, 2017., 22:51 »
Horizon zero dawn. Vjerovatno zato sto jos nisam igrao Legend of Zelda: Breath of the Wild.
Il´bum, Il`dum!

« Odgovori #69 : 11. Prosinac, 2017., 22:59 »
Horizon Zero Dawn definitivno, igra nema niti jednu kritiku a odlicna je grafika,prica i gameplay

*

ipe77

• *
  • 71
    • Desert Operations (Regrutacija)
« Odgovori #70 : 11. Prosinac, 2017., 22:59 »
Divinity: Original Sin 2!!

Kratko i jasno iz svega sto smo vidjeli ove godine najkompetnija i najzabavnija igra ove godine po mom ukusu!...ma da ruku na srce nismo vidjeli puno ako se mene pita ova igra je još jednom zaslužila dobiti nagradu za igru godine jer jer nema neku vele konkurenciju osim PUBG-a koji je obicni arkadni battle royal i linija manjeg otpora ali tko voli nek' izvoli

>>>>>>>>>>>>>>Divinity: Original Sin 2!!<<<<<<<<<<<<<<<
>> CroArmy <<

« Odgovori #71 : 11. Prosinac, 2017., 23:08 »
Fifa 18---
Nije se puno toga dodalo,ali se puno toga popravilo.Dodavanjem Icona i novog Huntera dodali su neki zivot koji niko nije ocekivao.

« Odgovori #72 : 11. Prosinac, 2017., 23:10 »
AC:ORIGINS

*

fluffyllama

• n00b
  • 4
« Odgovori #73 : 11. Prosinac, 2017., 23:12 »
Nier: Automata

Jedinstvena igrica s odličnom pričom. Svijet je malo prazan, neki od side-questova nisu niš posebno i borba nije baš super detaljno razrađena, ali sve ostalo je za deset. Yoko Taro i Platinum su moji mokri snovi. Plus ima najbolji soundtrack godine.

« Odgovori #74 : 11. Prosinac, 2017., 23:22 »
Po mom mišljenju ovogodišnja igra godine je HORIZON ZERO DAWN. Što reći? Igra grafički izgleda predivno, pogotovo mi se sviđa gameplay i sustav borbe protiv robotskih neprijatelja. Također ne bih volio izostaviti niti zanimljivu i intrigantnu priču i odličan i izazovan DLC. :D