HCL.HR

Može li 100 ljudi zaustaviti tramvaj u GTA 5?

Igor Belan 15.10.2016.   •   15 komentara   •   4FUN


Jedan youtuber posložio je više od 100 virtualnih ljudi na tračnice tramvaja u GTA 5 i rezultat je neočekivan i urnebesan. Pogledajte što se dogodi.

Označeno sa:

Komentari (15)

  • Gabriel Gudelj

    15.10.2016 - 09:50

    Urnebesno ! Jadni putnici xD

  • Zoran Žalac

    15.10.2016 - 09:55

    A belaja…

  • Xboxfan

    15.10.2016 - 10:23

    I am speechless.

  • Gregor Stojev

    15.10.2016 - 10:24

    Očekivao sam svašta ali ne to xD

  • RapthorPechina

    15.10.2016 - 11:26

    Dance tramvaj!

  • Toka123

    15.10.2016 - 11:35

    Ovaj tramvaj je upravo skurio jaggera

  • Vedator

    15.10.2016 - 12:06

    Ljudi,ja mislim da je ovo bug,al nisam siguran xD

  • Scope00

    15.10.2016 - 12:41

    Nista nista idemo dalje rece tranvaj wtff 😀

  • Scope00

    15.10.2016 - 12:41

    Aahaah idemo dalje rece tranvaj 😀 WTF

  • Fskpz gaming fan

    15.10.2016 - 13:44

    Bas me zanima dal mu se crashaovao gta5? 😉

  • Makaveli.K.R.

    15.10.2016 - 18:08

    Davno sam to probao s jednim modom i jednostavno zbog velike kolicine fizike igra se crash-a

  • FFORI

    15.10.2016 - 20:58

    Ovo je urnebesno smiješno :D, haha. Meni je više kul ostatak videa nego ovaj dio sa tramvajem.

  • l)oolvl

    16.10.2016 - 14:18

    ludnica

  • Talijan

    16.10.2016 - 23:38

    Hahahha, totalno neočekivano

  • MyWishIsToEndThisWorld

    17.10.2016 - 18:18

    A jeste postali clickbaiteri…

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!