HCL.HR

Bus Simulator 16 stiže na stanicu, pogledajte launch trailer

Igor Belan 23.02.2016.   •   16 komentara


Pripremite se za uzbudljivu vožnju po gradu u turbo sporom autobusu na zadatku da prevozi ljude. Imate li dovoljno jak PC za ovo čudo?

bus-simulator-16

American Truck Simulator vas je razočarao? Želite probat nešto novo, nešto divlje, a planinarenje zvuči kao previše posla? Bus Simulator 16 zvuči kao logičan sljedeći korak.

Igra koja simulira uzbudljivi život vozača gradskih autobusa kuca na vrata – datum izlaska je 02.03., a upravo povodom skorog izlaska na Steam dobili smo i launch trailer.

Igra će sadržavati šest “realističnih vozila” te dva licencirana MAN Lion’s gradska autobusa, kao i sustav reputacije vozača, editor rute te čak i multiplayer opciju koja omogućuje natjecanje između uspješnog rada vaše autobusne kompanije i konkurentnih kompanija koje drže vaši prijatelji ili random stranci s interneta.

“Ovo zvuči fantastično!”, izustili su sada mnogi od vas, “no kakav PC mi treba?” – evo što kaže Steam:

Minimum:
OS: Windows 7/8/10 64 bit
Processor: Intel Core i3 with 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 96OT with 3.0 GHz or comparable processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 470 (1 GB VRAM) or comparable graphics card
DirectX: Version 9.0
Storage: 4500 MB available space

Preporučeno:
OS: Windows 7/8/10 64 bit
Processor: Intel Core i5 with 3.40 GHz / AMD FX-8320E with 3.2 GHz or comparable processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 (2 GB VRAM) or comparable graphics card
DirectX: Version 9.0
Storage: 4500 MB available space

Označeno sa:

Komentari (16)

  • sasa.vujic

    23.02.2016 - 10:57

    ekstra igrica ja takve volim

  • Bojan Gunek

    23.02.2016 - 10:59

    Je li Bus Simulator 16 vec izasao 😀

  • nikola2222253

    23.02.2016 - 11:30

    Radit ce bez problema .

  • Zoran Žalac

    23.02.2016 - 11:58

    Igrat ću i nikome neću stajat na stanici heheheheh.

    • niksa_91

      @Zoran Žalac, 23.02.2016 - 12:59

      čuo sam da ZET zapošljava =)

    • PppPP

      @Zoran Žalac, 23.02.2016 - 15:31

      thug life XD

  • RedEy3

    23.02.2016 - 13:40

    ‘želite probat nešto novo, nešto divlje,”

    Ma jel to referenca iz boba? 😛

  • krosis

    23.02.2016 - 14:36

    Ovo jedva čekam, zanimljivo izgleda igrica….

  • CrashLP

    23.02.2016 - 15:24

    Ekspanzija: ZET simulator: Ne otvaranje vrata, ne pustanje putnika bez karte, naplacivanje karata i multiplayer s drugim igracem koji igra kao kontrolor…..

    • krosis

      @CrashLP, 23.02.2016 - 21:06

      +1……LOOOOL…..to bi bio vrh xD

  • Smoolex

    23.02.2016 - 17:26

    čeka se neki Bus simulator godinama, od onoga OMSI ništa.

  • GAMERWORLD

    23.02.2016 - 19:53

    Pozdrav svima za ovu igricu ce trebati jako racunalo.

  • Dino9-king

    23.02.2016 - 20:38

    Ljepo izgleda

  • Ares88

    24.02.2016 - 01:16

    Nadam se da ću je moći odigrati

  • swexon

    24.02.2016 - 21:28

    koliko vidim grafika ko i u prijasnjim bus simulator…

  • ToniMC

    25.02.2016 - 16:20

    meni moze i na max postavke

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!