HCL.HR

Novi World of Tanks turniri za igrače iz regije, prijavite se!

Igor Belan 05.01.2016.   •   0 komentara   •   Esport

Za subotu pripremamo novi, 24. po redu, World of Tanks Big Guns kup za velike sedmeročlane timove – prijave su otvorene za sve zainteresirane timove iz regije.

world-of-tanks

Nakon kraće blagdanske pauze nastavljamo s redovitim World of Tanks turnirima na ESL-u Adria. Za subotu pripremamo novi, 24. po redu, World of Tanks Big Guns kup za velike sedmeročlane timove. Bit će to kup koji ujedno i otvara novu, zimsku sezonu WoT Big Guns natjecanja na ESL-u Adria.

Prijave za taj kup sada su otvorene za sve zainteresirane timove iz cijele regije, samo pratite donji link i prijavite se.

PRIJAVA: World of Tanks Big Guns #24 Adria

Na vrhu prošle sezone našao se tim Digimoni, drugoplasirani su završili Elite Squad, a TWB Gaming je završio na trećem mjestu.

Sa 3 na 3 WoT Adria Open kupovima nastavljamo idući tjedan u standardno vrijeme.

Što se ostalih uspjeha regionalnih timova tiče, valja čestitati TWB gamingu na osvojenom drugom mjestu na GO4WoT kupu koji se odigrao prošle nedjelje. Osim toga, hrvatski tim WhoKilledBambi je također osvojio drugo mjesto u finalnom kupu sezone YOLO 5v5 kupa. GG ljudi!