HCL.HR

2001: A Space Oddysey

  • 58 Odgovora
  • 7781 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
2001: A Space Oddysey
« : 31. Siječanj, 2011., 18:44 »
DUR HUR

Ovamo s postovima. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2011., 17:45 Pilip »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #1 : 31. Siječanj, 2011., 18:51 »
OPREZ: TEKST!!111
http://popcorn.hr/kolumne/view/64/


Preporuka.
Jedno viđenje Odiseje.


Edit, ajte pročitajte prije rendom postanja. Mislim, ak vas zanima i to. Ako ništa, više će te cijenit film.
Alternativno; DERP DERP HAJP HAJP HIPSTERI.  :tired:


Edit2:
Eh, i onaj neki mega fleš filmić/objašnjenje;
http://www.kubrick2001.com/

Skrinplej;
http://www.visual-memory.co.uk/amk/doc/0057.html
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2011., 18:58 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #2 : 31. Siječanj, 2011., 18:59 »
Ae. Procitat to. Nema smisla raspravljat inace. :hiha2:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #3 : 31. Siječanj, 2011., 19:00 »
Nisam tako mislio. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #4 : 31. Siječanj, 2011., 19:02 »
Nisam bio sarkastican.
Procitao tu kolumnu davno. Rula.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #5 : 31. Siječanj, 2011., 23:52 »
film je dosadan. gledao sam ga prije godinu dana i nisam lajkao. ok, super, simbolika, misterioznost, ljubav, isus, biblija. nezzz, ima svemir al nema aliene i pucanje.

jedino što ću mu priznat je to da izgleda jednako dobro kao prije 40 godina kad je nastao.

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #6 : 01. Veljača, 2011., 00:04 »
 :D
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #7 : 01. Veljača, 2011., 08:51 »
Ja sam umro od dosade dok sam gledao film  :chair:

Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #8 : 01. Veljača, 2011., 10:06 »
ova mmo ekipa me nervira. jako.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #9 : 01. Veljača, 2011., 12:53 »
ova mmo ekipa me nervira. jako.  :wildboy:

+1 :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #10 : 01. Veljača, 2011., 16:14 »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: Space Oddysey
« Odgovori #11 : 01. Veljača, 2011., 16:25 »
Idea: Crowdfund a mission to put a monolith on the moon
http://www.ironicsans.com/2011/01/idea_crowdfund_a_mission_to_pu.html

I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #12 : 01. Veljača, 2011., 20:09 »
Znao sam da će osvanut topic nakon što je bila na telki neki dan pa dođoh provjerit.

Uglavnom, počeo gledat taman od onog dijela kad im Hal čita s usana i gledao do kraja. Ne znam, mislim da dosadniji (drugu polovicu/kraj) film nisam u životu vidio. Ono je toliko jebeno dosadno da sam mislio da mi se telka pokvarila kod "intermission" crnine.....podešavao brajtnes i jebao bogu mater. Mislim, godinama sam čitao "2001 je remek djelo" hajp pa nisam ni očekivao previše. Pola filma je napravljeno u '60 WinAMP vizualizatoru, radnja je najsporija koju sam ikad vidio, cijeli film izgleda kao spot za neku psihodeličnu stvar iz 90-ih (što me podsjeća).

I ne, neću čitat ogromnu kolumnu da bi "shvatio" film jer vjerujem da je genijalan. Čitao sam brdo objašnjenja po netu i priča je stvarno vrhunska, ne sumnjam da je knjiga užitak za čitat također. Istraživanje je vrhunsko (tj. točnost s nekakvih znanstvenih aspekata). Efekti i fotografija su zakon. Priča je zakon. Ideja je zakon. Film kao takav je govno jebote. Točno sam znao da će Facaa i noob (jel on dolazi tu još btw?) svršavat na ovo jer eto....2001 je vrhunac filmske umjetnosti kurac palac.

5 minuta crnine je lik stavio u film. Ne mogu vjerovat da nisam prebacio na Doktora s Beverly Hillsa nakon toga. Možete započeti disanje mog ukusa, poz lol.
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2011., 20:10 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #13 : 01. Veljača, 2011., 20:18 »
1. Ako se putuje brzinom svjetlosti, vrijeme za putnika staje. Zato što se fizika brani od prekoračenja najveće moguće brzine u svemiru. Ako je već prekoračena, lik se trebao pomlađivati, a ne ostariti. (Pretpostavljam da je ono mješanje boja i ružičastih govana predstavljalo neku izvanrednu brzinu) EDIT BY ĐIBER FACA: SVE PRIJE NAVEDENO VRIJEDI ZA VANJSKOG PROMATRAČA JER TO SE NE PRETPOSTAVLJA

2. Monolit. Impresionirao je gorile, OK. Natjerao ih da evoluiraju, da budu savršeniji, kao šta su i rubovi monolita bili savršeno otkinuti. Tada su spoznali da sakaju kurac pa je ovaj uzeo kost, sve pet, jači si i bolji od drugih. Ali zašto se isti monolit koristi kroz cijeli film i cijelu evoluciju?

Mislim, nema smisla. Crni kvadar se pojavi. Evolucija. Majmune kužim, kvadar nikad u životu vidjeli, nit nešto tako savršeno. Zašto su điberi iz više manje suvremenog doba bili toliko impresionirani time? A pogotovo zašto se ovaj điber na kraju htio ustati iz mrtvih da dotakne CRNI KVADAR? Što on predstavlja?

3. Koga to je toliko briga za smrdljive ljude i njihovu evoluciju? Tko je u svemiru taj... NETKO... tko nas promatra... i spašava i pomaže nam...crnim kvadrima... To mi sve smrdi po nekom BOGU I VJERI i takvim sranjima. Jeli jupiter bog? Jeli glavni homo sapiens spoznao boga? Zašto onda opet mora dotaknuti jebeni KVADAR?  :tired:

4. Film je spor. Ono demonično vrištanje mi je išlo na živce, još crni ekran stave 5 minuta i tu psihodeličnu galamu. Koji kurac.

Želim knjigu pročitat.
Možda pokrenem neko sranje. O_o :>

edit: sjebao sam sandy vagina pa dižem post:

Znao sam da će osvanut topic nakon što je bila na telki neki dan pa dođoh provjerit.

Uglavnom, počeo gledat taman od onog dijela kad im Hal čita s usana i gledao do kraja. Ne znam, mislim da dosadniji (drugu polovicu/kraj) film nisam u životu vidio. Ono je toliko jebeno dosadno da sam mislio da mi se telka pokvarila kod "intermission" crnine.....podešavao brajtnes i jebao bogu mater. Mislim, godinama sam čitao "2001 je remek djelo" hajp pa nisam ni očekivao previše. Pola filma je napravljeno u '60 WinAMP vizualizatoru, radnja je najsporija koju sam ikad vidio, cijeli film izgleda kao spot za neku psihodeličnu stvar iz 90-ih (što me podsjeća).

I ne, neću čitat ogromnu kolumnu da bi "shvatio" film jer vjerujem da je genijalan. Čitao sam brdo objašnjenja po netu i priča je stvarno vrhunska, ne sumnjam da je knjiga užitak za čitat također. Istraživanje je vrhunsko (tj. točnost s nekakvih znanstvenih aspekata). Efekti i fotografija su zakon. Priča je zakon. Ideja je zakon. Film kao takav je govno jebote. Točno sam znao da će Facaa i noob (jel on dolazi tu još btw?) svršavat na ovo jer eto....2001 je vrhunac filmske umjetnosti kurac palac.

5 minuta crnine je lik stavio u film. Ne mogu vjerovat da nisam prebacio na Doktora s Beverly Hillsa nakon toga. Možete započeti disanje mog ukusa, poz lol.



« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2011., 20:21 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: 2001: A Space Oddysey
« Odgovori #14 : 01. Veljača, 2011., 20:27 »
Točno sam znao da će Facaa i noob (jel on dolazi tu još btw?) svršavat na ovo jer eto....2001 je vrhunac filmske umjetnosti kurac palac.

Nebud jebeni kripl. Di sam spermu prosuo jebemu?
A i ono, analfabet si filmski pa ni ne zaslužuješ disanje ukusa. lol. Pozz.
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2011., 20:31 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9