HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 65677 Hitova
*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #570 : 11. Rujan, 2017., 20:04 »
Ova usporedba je razlog zasto to i trebaju napravit,triba imat kreativnost za smislit sve to...
Vrh bi bilo da idu tako u smjeru IGN pa da im budeš glavni za filmove.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #571 : 11. Rujan, 2017., 21:03 »
Ijuh, to bi bila mila majka :) Niš, anketa, skupite par desetaka tišća potpisa pa ćemo na referendum :D

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #572 : 13. Rujan, 2017., 13:00 »
Ma sve je to u redu, ali dok uredništvo ne odluči drugačije, ostajemo ovako :)
Misliš da ja malo poguram HCL.hr na svom kanalu? :D Otprilike kao da Damir Kedžo svima govori kako je Justin Timberlake super i ako još nisu čuli za njega, da ga obavezno poslušaju :D

Ma samo ti nastavi sa dobrim radom, sve ostalo će doći onda samo od sebe, ne valja ništa forsirati :)

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #573 : 20. Rujan, 2017., 16:55 »
! No longer available

Da fuc  :bonk:

Pretpostavljam da je fake  :kava:

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #574 : 20. Rujan, 2017., 20:50 »
Pogledaj drugi videozapis na kanalu
Ispalo da je neka promocija za neku nizozemsku emisiju, steta, bas je lepo izgledalo

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #575 : 21. Rujan, 2017., 16:07 »
Malo reć liejpo vrh izgleda,baš bi bilo zanimljivo vidjet napredak takve civilizacije nakon petstotinjak godina.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #576 : 21. Rujan, 2017., 18:52 »
Pogledaj drugi videozapis na kanalu
Ispalo da je neka promocija za neku nizozemsku emisiju, steta, bas je lepo izgledalo
Baš se pitam kakva je to emisija koja ima love za ovakvu promociju, ovo baš izgleda vrh.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #577 : 05. Ožujak, 2019., 18:44 »

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #578 : 05. Ožujak, 2019., 19:04 »
Bilo bi bolje da su stavili 45min epizode i produzili maksimalno, a ne da se iza svake epizode mora ici na youtube i viditi sto si zapravo pogledao, osobito neka objasnjenja koja nisu bila u seriji. Isto tako bilo bi lijepo da su obuhvatili cijelu seriju, od pocetka do kraja, da se zna povijest redom, ovako u s1e1 prica se o zmajevima, a tek vidis zmajeve u s1e10, isto tako ne sjecam se da je uopce Oberyn spominjao otrov na koplju, a iza epizode odmah na jubitu video o dijelu otrova sto je dovelo i do price iz knjiga da je na koplju bilo otrova. Ima tih malih gluposti koliko hoces, ali da su sve to stavili u seriju pogotovo koliko je popularna ne bi bilo problema sto se tice gledatelja.

Jedna od zbunjujucih epizoda je kada se otkrilo da su ona djeca iz sume napravile ice kinga, pa valjda ako su ga napravile mogu ga ubiti.

8 sezona donosi 6 epizoda, neke ce biti duze, ali cijelu pricu zaokruziti na toliko likova i stvari koje se dogadaju zvuci malo nevjerojatno, ali vidit ce mo, valjda ce mo svi na kraju biti zadovoljni :)

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #579 : 06. Ožujak, 2019., 16:12 »
Uspeće oni sve to lepo zaključiti i zapakirati u zadnjoj sezoni veruj mi,
Jedini je problem što je sve mračno te će ponekad biti problem videti sta se desava na ekranu
Obrati paznju na detalje, nisu Oberyna bez razloga zvali Red Viper of Dorne, te naravno da će e pričati o zmajevima zato što su oni ključna stvar za seriju, ajmo reći foreshadowing njihovog povratka
Što se tiče Night Kinga, za sada je samo rečeno da je to experiment gone wrong, saznacemo jos vise u osmoj sezoni

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #580 : 15. Travanj, 2019., 13:59 »
Počela je sezona,noćas je bila epizoda
Kakvi su utisci?  :D

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #581 : 15. Travanj, 2019., 16:54 »
Za mene sasvim solidna epizoda, vjerovatno sam ja malo pretjerao sa očekivanjima pa mi je možda zato ostao malo gorak ukus nego inače. Ali s obzirom da se radi o prvoj epizodi sezone i da se u neku ruku tek postavlja temelj za naredne, i više nego dobro. Sve u svemu, jedva se čeka sljedeći ponedjeljak  :D

Ostali?  :D

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #582 : 15. Travanj, 2019., 17:29 »
Pa ok mi je  bilo, solidan uvod za ono što slijedi.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #583 : 19. Travanj, 2019., 22:15 »
Dobra epizoda, nisam ni očekivao odmah neku veliku akciju. Inače prije početka sam ponovo pogledao 7-mu sezonu, meni najbolju do sada i uživao kao i prvi put, a imam osjećaj da će 8-ma biti vrhunac televizijske filmografije.

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #584 : 21. Travanj, 2019., 20:39 »
Izisla prije 2 epizoda. Meni su ove 2 epizode totalno bezveze, znaci totalna glupost. Jos su 4 epizode ostale, uz sve likove nece oni ispricati cijelu pricu 100%. U prvoj epizodi john ne vjeruje da nije stark, vec u drugoj epizodi prihvatio to i rekao khalesi. Arya glupost, bran ne znam sto lik radi u cijeloj seriji, mislim znam, ali sto se ima toliko puta pojavljivat, sve sto se sjecamo s njime je da je ostao nepokretan, ostatak serije proveo je u putovanju i kasnije da je on 3eye raven i ljudi su sve to zaboravili jer zbog hodor scene i jer je kewl biti 3eye raven,

Mislim da je prva epizoda trajala 104 minute, ova druga 56minuta  ako ne brojim intro/outro. Uz toliko ocekivanja i gledanja na jubito kako su imali duplo vise vremena za napraviti 6 epizoda, da sve mora biti savrseno itd pokazalo se zesce sranje. Ali kao inace, vec u iducoj ce mo viditi borbu i zaboraviti da su prijasnje epizode ove sezone bile gluposti, osim ako ne bude kao u onom kraju sezone sada koja je bila... 3-4-5  gdje smo vidili zadnjih 5 sekundi kako su blizu zidu, svi su ocekivali borbu, kad ono cijela sezona prosla i pojavili se "ledeni" samo 20sekundi...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9