HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 65665 Hitova
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #630 : 20. Svibanj, 2019., 16:46 »
The wheel isn't broken the wheel has gone mobile bichezz  :hihi:

Daj nek netko napravi mim Samwellovog odjebavanja referenduma u našoj saborskoj verziji pls  :ave:
« Zadnja izmjena: 20. Svibanj, 2019., 16:48 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #631 : 20. Svibanj, 2019., 21:15 »
Dosta stvari su ubrzali u ovoj sezoni, neke nebitne stvari ubacili.
No, kraj mi je bio totalno EPIC, odgledao sam finale bez daha.  :ave: :ave:
Žao mi je što je gotova serija, stvarno sam ju volio gledati.  :wildboy:

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #632 : 20. Svibanj, 2019., 22:24 »
Vi ste pukli matere mi isusove, da naprave seriju o govnu hvalili bi je do smrti. Toliko o vasim misljenjima.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #633 : 20. Svibanj, 2019., 23:14 »
Vi ste pukli matere mi isusove, da naprave seriju o govnu hvalili bi je do smrti. Toliko o vasim misljenjima.
A zašto bi tvoje mišljenje bilo iznad mojeg ili neke treće osobe, ako ti je loše onda to obrazloži argumentima s kojima ćemo se moći složiti, a ne kao padobranac upadaš.
S obzirom da je kvalitet priče opao u zadnje dvije sezone, ja mislim da bolji kraj u zadnjoj epizodi nismo mogli dobiti, posebno kada vidiš u kojem pravcu je išla ova sezona.


*

Haki

  • *
  • 72
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #634 : 21. Svibanj, 2019., 01:05 »
Ova zadnja epizoda je da doslovno places, ali od smijeha, znaci:

khalesi je kraljica, gotovo je nema price, ali ne sada treba prestati ubijati neprijatelje i ici protiv kraljicinih naredbi, kraljice koju su podrzali i priznali.

tyrion je izdajica i to se vidi iz aviona, njegova prica sa johnom sve potvrduje

scena kako john ubija khalesi je retardirana, od soundtracka ne znas jeli to dio soundtracka ili je netko nekoga ubo i sama smrt nje je preglupa

drogon dolazi i mislim se, ajde ubij johna vise i nista...... wtf???????

kada su izveli tyriona pred one ludake poceo sam se smijati da sam pauzirao na svakog lika kako je isla kamera, znaci presmjesno.

grey worm zeli ubiti johna i to je logicno i posteno, ali opet ne, njemu zivot postede, posalju ga u nights watch, a grey worm to prihvati...opet wtf???

rekao bi slag na kraju torte je kada su brana izabrali za kralja, smijeh! i onda on stavi tyriona za hand of the king^^^

ali tu ne staje smijeh, dolazimo do malog vijeca, naravno opet ista scena kod mene, pauziram na svakog lika i umirem od smijeha i u tom trenutku preispitivam sebe jeli bolja ova epizoda ili bilo koja sezona seinfielda.

i na kraju, bran pita za drogona, da ce ga on pokusati naci. Koji ce mu qurac drogon? Pusti zivinu na miru, kakve veze on sada ima sa bilo kime?

Scenaristi su rekli da ce trebati duplo vise vremena i evo, sto smo vidili? Kome se ovo svida? Osobi koja prvi put gleda seriju, koja je napaljenik na cgi ili totalne ludake koji ce podrzati seriju bez obzira na ista.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #635 : 21. Svibanj, 2019., 10:03 »
Pričaš gluposti, sve ima smisla, samo je zbrzano
Daenerys je zbog svoje zelje za prestoljem postala upravo ono sto je htjela iskorijeniti - tiraniju u svijetu, tiranin koji bi pokorio citav svijet te ga spalio do temelja, ubijajući tisuće nevinih
Jon je uradio ono što je trebalo, kao častan čovjek i "sin" Neda Starka, slomio je kotač i spasio Westeros od još jednog tiranina, čast iznad ljubavi
Scena je bila odlično odglumljena i režirana, samo je falio taj emotional punch, pošto bi to trebao biti najvažniji događaj u cijeloj seriji
Zmaj je spalio prestolje zato što su to inteligentija stvorenja od ljudi što je Tyrion rekao u nekoliko navrata, i shvatio je da je prestolje upravo ono što je dovelo do pada i eventualne smrti njegove majke
Vijeće je malo nategnuto, ali svi su bili u pat poziciji, da su ubili Jona, opa evo opet rata, i mislim da nikome nije do toga nakon svega što se dogodilo od početka serije
Bran je jedini logični izbor za kralja, osoba lišena emocija koja ne može donositi subjektivne odluke te će odlučiti samo ono što je u svačijem interesu
Jedini retardirani moment je kako su svi lako prihvatili nezavisnost Sjevera
Jon se mogao vratiti, ali opet i sam je rekao da je jedino sretan na Sjeveru, gdje je i bio godinama, te na ovaj način kažnjava sebe za sve što je napravio
Ne shvatam zbog čega ti je to sve smiješno bilo, Armin44 te pitao da argumentiraš stvari, nit si išta argumentirao, samo si rekao da ti je sve smiješno, ali zašto, mislim da ni ti sam ne znaš, nego skačeš na hate train eto tako, zato što je popularno, i da, Jon, ne John, pravio bi se pametan a ne zna ni ime glavnoga lika  :kava:
« Zadnja izmjena: 21. Svibanj, 2019., 10:04 hacksor1234 »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #636 : 21. Svibanj, 2019., 12:56 »
Toliko sve naivno, znači na brzinu ubi kraljicu, provuče se bez posljedica, glavešine sjedoše i fino se dogovoriše bez galame i prolivene krvi, čak se niko ne usprotivi i nezavisnosti Sjevera... baš sve suprotno od dosadašnjeg toka serije. Samo je još falilo sretno vjenčanje kao šlag na tortu.

Jednu stvar nikako ne kontam, ako je ovo najprofitabilnija serija svih vremena zašto su ovako žurili da je završe? Drugi svoje serije razvlače do iznemoglosti (tipa Walking Dead) a ovi što su imali materijala tonu za još par sezona oni ovako zbrzaju i poseru se po svemu što su do tada radili. Realno prve 4 sezone su 10/10, ostale vrlo dobre a ova samo prosječna (što kontekstu ove serije znači sranje).

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #637 : 21. Svibanj, 2019., 13:43 »
Zinuli scenaristi na Disney novce i Star Wars
HBO je htio 10 sezona, ovi su htjeli 8, HBO je nakon toga htio po 10 epizoda za 7. I 8. Sezonu, ali ovi su rekli da hoce krace sezone
HBO im nije mogao nista zato sto oni imaju potpuno vlasnistvo i kontrolu nad serijom, vece i od Martina
Jos par gluposti koje sam zaboravio spomenuti
Uciniti Bronna Master of Coin je najgluplji moguci fan service, on ce ih pokrast kroz mjesec dana
Tyrion je bio pivotalni lik kroz sva događanja te ga Archmeister nije stavio u Kronike ratova od smrti kralja Roberta

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9