HCL.HR

Da li neko zna ime ovoga filma ili nekog glumca iz filma ?

  • 5 Odgovora
  • 2294 Hitova

Ima 2 mjeseca sam gledao neki film,ne znam mu ni ime ,ni ime  nekoga od glumaca,ali znam sve o cemu se radi:

Brat i sestra od oko 30-tak godina opljackaju neku banku i onda se razidju...On bijezi po snjegu po sumi,a ona stopira i sjedne je bokser koji je tek izasao iz zatvora..Uglavnom njen brat na kraju drzi sve te "glavne" glumce u filmu u jednoj kuci od šerifa i ne dopadne mu se sto je ona sa bokserom..Na kraju on drzi uperen pistolj u toga boksera,ali ga sestra sa ledja upuca.

Nesto tako radnja ide,ne mogu sada sve detalje pisati...Film je vrhunski!
Pa ako slucajno neko zna ime filma da mi kaze.
Hvala!





fuRy

Odg: Da li neko zna ime ovoga filma ili nekog glumca iz filma ?
« Odgovori #1 : 26. Listopad, 2016., 12:28 »
Nasao sam i ne mogu vjerovati kako..Trazio sam na google kako se sijetiti filma ako ne znate ime i nikoga od glumaca a znate nesto radnje i tako toga..I naletih na sajt whatismymovie.com i tamo sam ukucao snow,robbery,boxer i medju prvim mi je izbacilo ime ovoga filma,a zove se Deadfall ili Zamka , izasao je 2012.
fuRy

Odg: Da li neko zna ime ovoga filma ili nekog glumca iz filma ?
« Odgovori #2 : 18. Lipanj, 2018., 20:04 »
Da ne otvaram novu temu, godinama tražim 2 filma koja sam gledao u djetinjstvu. Prvi se odvija u nekom gradiću gdje buše neki vrag po brdima i sad od vibracija sve zmije pobjegle u grad, i neka djeca su likovi u filmu i kasnije odu u neki tunel gdje je puno zmija. Taj film sam 2-3 puta gledao na tv k'o kid, ali nemam pojma kako se zove.
2. sam ja mislim našao dok sam pisao ovaj text haha :D https://www.imdb.com/title/tt0037515/

You're not afraid of the dark, are you?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Da li neko zna ime ovoga filma ili nekog glumca iz filma ?
« Odgovori #3 : 18. Lipanj, 2018., 20:10 »
Pa tko bi taj film gledao osim tebe, lol. :hihi:

Odg: Da li neko zna ime ovoga filma ili nekog glumca iz filma ?
« Odgovori #4 : 18. Lipanj, 2018., 20:15 »
:D :P
You're not afraid of the dark, are you?

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Da li neko zna ime ovoga filma ili nekog glumca iz filma ?
« Odgovori #5 : 23. Rujan, 2018., 17:20 »
Nemogu otvoriti novu temu, jeli mi netko moze preporucit film kao https://www.imdb.com/title/tt6788942/  Uglavnom o varanjima na ispitima. Hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9