HCL.HR

Dredd 2012

  • 9 Odgovora
  • 2407 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Dredd 2012
« : 04. Siječanj, 2013., 19:39 »
Nemogu vjerovati da nema teme za Dredda. Uz The Dark Knight Rises i Skyfall definitivno najbolji film ove godine.
Na zalost kiksao je na B.O. Ulozili su 50 mil. $ na snimanje, film je zaradio 40. Zbog toga vrlo vjerojatno nece imati nastavak, sto je tuzno.
Glavno da svaki President Evil zaradi previse :hiha:.

Preporucam da pogledate, a ako vec jeste mogli bi malo prodiskutirati, sto vam se svidjelo a sto ne :D

Dredd 2012 by me :)



Evo i jedna super pjesma iz filma:

VITALIC - Poison Lips (Official)
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2013., 19:51 Shazaam »

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Dredd 2012
« Odgovori #1 : 04. Siječanj, 2013., 19:44 »
Najgora stvar u filmu je činjenica da mrajer stalno ima: DURR UBILI SU MI ŽENU I DJECU facu. Al stalno. Osim toga, poprilično rula film. Ona plavuša je slatka ko križ ;_________;
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Dredd 2012
« Odgovori #2 : 04. Siječanj, 2013., 19:48 »
Najgora stvar u filmu je činjenica da mrajer stalno ima: DURR UBILI SU MI ŽENU I DJECU facu. Al stalno. Osim toga, poprilično rula film. Ona plavuša je slatka ko križ ;_________;
Nezz meni je super odglumio Urban, a ta hurr durr faca je obiljezje Dredda. Nekako mi je on to bas fino suptilno odradio, uopce nije forsirao i nije nimalo dosadan.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Dredd 2012
« Odgovori #3 : 04. Siječanj, 2013., 19:49 »
Sve to stoji, ja filmove samo gledam, uopće ne razmišljam KRITIČKI o tom sranju, al eto, taj položaj usta nije prirodan da ga jebeš :hihi:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Dredd 2012
« Odgovori #4 : 04. Siječanj, 2013., 19:50 »
Sve to stoji, ja filmove samo gledam, uopće ne razmišljam KRITIČKI o tom sranju, al eto, taj položaj usta nije prirodan da ga jebeš :hihi:
Bome nije, ali mislim da djeluje neprirodno zato sto Karl ima dosta mala usta pa ono mora ih maksimalno Durr-at da dođe do izrazaja, ak mi vjerujes :bonk::piva:

Odg: Dredd 2012
« Odgovori #5 : 04. Siječanj, 2013., 20:06 »
Žao mi je što je malo zaradio... po meni je ovo vjerojatno najveće iznenađenje godine jer sam očekivao trash. Urban sa svojom durr facom mi je dobar, nekad badass, nekad se jednostavno nasmijem kad mu facu vidim.

Also, fenomenalan art. :ave:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Dredd 2012
« Odgovori #6 : 04. Siječanj, 2013., 20:08 »
Žao mi je što je malo zaradio... po meni je ovo vjerojatno najveće iznenađenje godine jer sam očekivao trash. Urban sa svojom durr facom mi je dobar, nekad badass, nekad se jednostavno nasmijem kad mu facu vidim.

Also, fenomenalan art. :ave:
Odlican je film i Urbi, a Olivia je secer :) Hvala na komplimentu :D

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Dredd 2012
« Odgovori #7 : 04. Siječanj, 2013., 23:47 »
E slika ti je nerealno dobra, unovči to nekako, ozbiljno ti kažem. Svaka čast.=D>

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Dredd 2012
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2013., 00:56 »
Savršena je slika.

Jel crtaš po narudžbi? :hiha:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Dredd 2012
« Odgovori #9 : 05. Siječanj, 2013., 10:29 »
Savršena je slika.

Jel crtaš po narudžbi? :hiha:
Naravno.

E slika ti je nerealno dobra, unovči to nekako, ozbiljno ti kažem. Svaka čast.=D>

:thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9