HCL.HR

Epizode VII, VIII i IX

  • 122 Odgovora
  • 30205 Hitova
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #105 : 28. Veljača, 2016., 20:07 »
pa on je u tvom kampu hehe ;)

Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #106 : 28. Veljača, 2016., 20:19 »
Eto super, ako je ovo govor mržnje i sve što si naveo, onda stvarno više neću doći na ovaj portal. Samo me prijavite, zapravo jedva čekam.
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2016., 20:25 DeusNIikola »
 

Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #107 : 28. Veljača, 2016., 20:30 »
Govor mrznje hahahahahhahahahaha

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #108 : 28. Veljača, 2016., 21:32 »
Daj Filipe skuliraj se i ne tjeraj svježu ekipu. :hiha2:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #109 : 28. Veljača, 2016., 23:48 »
korištenje legendarne SW franšize kao platformu za izbacivanje politički korektnih poruka, samim time
i stavljanje SW kao takvog u drugi plan.

poprilično ljigavo ako se mene pita XD
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #110 : 29. Veljača, 2016., 09:25 »
osim što to nitko nije napravio lmao xD

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #111 : 26. Ožujak, 2016., 09:30 »
Star Wars The Force Awakens 7/10 Odlican film, u pocetku sam imao nekih zamjerki al kako se blizio kraj bio sam sve zadovoljniji onim sto vidim.Kylo Ren izgleda ko neki jadni smokljan u pubertetu, al eto valjda je tako trebalo bit, bas me zivo zanima kakav ce bit u sljedecem djelu i koliko ce badaas izgledat.Ovaj film bi smjestio negdje 2 klase ispod The New Hope i 5 klasa iznad 1. djela.Nova ekipa Ray, Finn i BB8 su odlicni, stvarno mi se svidaju svi.SPOILER,SPOILER,SPOILER...Smrt Han Soloa je bilo nesto prjeko potrebno, nebi imalo smisla navlacit ga kroz jos tri djela, jer jebiga nekoga se trebalo zrtvovat.Ispunili su film pojavljivanjem starih legendi, pricom skoro identicnoj The New Hopeu, sa nekoliko malih izmjena i moram priznat da to sve izgleda dosta dobro[/spoiler].Jedva cekam sljedeci dio, ocekujem kako ce bit barem 2 klase bolji od ovoga.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #112 : 12. Kolovoz, 2016., 07:30 »

*

veblar

  • Gost
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #113 : 27. Siječanj, 2017., 10:46 »
Znam da je stara tema, ali moram ponovno izbaciti svoje frustracije prema Disney Star Warsu. Disney mi je već uništio Prince of Persia, sada mora i SW.
The Force Awakens - što ne valja:
- na početku filma Kylo zaustavi laser sa silom - na kraju filma ne može savladati neiskusnu Rey koja je tek skužila da ima silu i ne zna ju koristiti
- Kylo nemre ubiti crnju koji je kukavica i prvi put u životu koristi lightsaber
- Emo Kylo je emo, presmiješno mi je bilo kada je skinuo kacigu, izgleda ko snejp iz HP
- scena susreta Hana i Leje (ne da mi se pisati pravilno) - preiscenirano i predisney, too much feels koji su totalno lažiranog osjećaja
- scena kada Kylo ubije Hana - preeeloš tekst, preklišejasto, prejadno izvedeno, mislim da bi puno bolja poruka bila da se samo okrenuo i ucmekao Hana
- onaj wannabe R2D2 - samo da bi se prodalo što više igrački, puno ljudi se svidio, meni je totalni markentinški trik, nešto što je Jar Jar trebao biti
- na kraju krajeva, sama priča je kopija epizode IV što su mnogi potvrdili, samo umjesto dvije dosadašnje zvijezde smrti sada imamo planet smrti

vjerojatno postoji još toga ali se ne sjećam jer sam gledao u kinu kada je izašlo. žao mi novca, a još više mi je žao toga što ljudi misle da je dobar. mogu razumijeti mlađe generacije koje nisu gledale staru trilogiju ili tek upoznati sa SW, ali vas ostale... al šta ćeš, mora se čovjek pomiriti sa time da ljudi nisu tako kritični kao ja, a možda sam ja taj koji je zasljepljen i ne vidim tu genijalnost JJ Abramsa o kojoj svi pričaju. Ali najviše me raduje što se South Park slaže samnom :)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #114 : 19. Prosinac, 2017., 13:35 »
Pogledao i ja sinoc SW The Last Jedi. Predivno iskustvo je bilo gledat ovo u kinu, iako sam fan serijala, pogledao sam sve filmove barem 10 puta, ovo mi je prvi put da sam gledao SW film u kinu. The Force Awakens mi je na prvo gledanje ostavio malo cudan dojam i nije mi se svidalo sta sam cjelo vrjeme imao osjecaj kao da gledam neku modernu verziju New Hopea, sve je bilo nekako vec videno i iskopirano, al zapravo su tu bili odlicni novi likovi i taj film je stvarno zabavan i odlican, mada ima poneki minus, mislim da je ipak odlican uvod u novu trilogiju.

The Last Jedi je svakako vrhunski film predivnog izgleda i mislim da nijedan SW fan nema za cim zalit. Vidjet neke likove nakon toliko godina je stvarno predivno iskustvo, a mogu samo zamislit kako je to onima koji to cekaju vec, valjda nekih 30 goodina. Film je pun iznenadenja i pacing je vrhunski, nemam sta rec nego da jedva cekam sljedeci dio. Jedina je zamjerka ta sta bi volio da su u nekim scenama bili jos malo hrabriji i ozbiljniji, mislim da bi film dobio puno, puno na tezini, al dobro je to sve.

SPOILER
The Last Jedi me sokirao nekoliko puta, nisam ni u ludilu pomisljao da ce Snooke bit ubijen, zamisljao sam ga kao nekog glavnog negativca koji vodi sve, a ono ga Kylo ubio totalno lagano, nezz, malo me to sokiralo. STa se tice Leie tu sam isto ostao sokiran jer sam mislio da ce bit ubijena i to u onoj sceni kad je most eksplodirao, kad evo nje natrag. Nije da mi se ne svida, al mislio sam posto je mrtva da ce i ubit njen lik, al eto drago mi je sta to nisu napravili. Doduse malo mi je njen glas bio cudan, al sve ostalo je bilo top. Sta se tice tog duha od Yode, pa ono, duhovi postoje i u nasem svemiru, ne vidim sta je tu cudno, pa i Obi Wanov duh se javljao Lukeu, zasto nebi i Yoda. Mislim da nije to nikakva vizija ni iluzija nego ono, sila. Nije mi se svidalo ono na kraju kad je Finn isao uletjet u onu zraku smrti, bio sam presretan i razmisljam si, ajde bas su me iznenadili, ubit ce Finna i spasit ce sve ostale, nisam to ocekivao, kad se ona zabije u njega i skrene ga, popizdio sam. Scene sa Lukeom su odlicne i drago mi je kako je napustio svjet na kraju

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #115 : 19. Prosinac, 2017., 14:09 »
Vidjet neke likove nakon toliko godina je stvarno predivno iskustvo, a mogu samo zamislit kako je to onima koji to cekaju vec, valjda nekih 30 goodina.

Navodno je užasavajuće iskustvo.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #116 : 19. Prosinac, 2017., 16:37 »
Zasto?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #117 : 19. Prosinac, 2017., 17:12 »
Ne znam, pročitaj komentare na recenziju... ljudi su uvrijeđeni kako su Luke i ostala kompanija prezentirani u filmu.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #118 : 19. Prosinac, 2017., 17:25 »
Nisam nigdje naletio na to, izbjegavao sam recenzije i komentare. Ja osobno nemam nikakvih problema sa prikazanim, bas me zanima sa cime to oni nisu zadovoljni.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Epizode VII, VIII i IX
« Odgovori #119 : 19. Prosinac, 2017., 17:32 »
i meni je misterija.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9