HCL.HR

Filmovi 2013-e

  • 12 Odgovora
  • 2142 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Filmovi 2013-e
« : 31. Prosinac, 2013., 02:01 »
Navedite najbolje filmove godine! :clap:
Možete i najlošije. :chair:

Dodajte kategorije, ako znate napišite kolko ste ih gledali, kolko ste gledali u kinu itd.


Što se mene tiče;
Pogleda 139 filmova.
od toga 53 u kinu. :hihi: :)))))))

Najbolji:

1. Riddick
2. Pacific Rim
3. Hobbit 2: Dessolation of Smaug
4. Elysiym
5. Oblivion

honorabilni menšn  Olympus Has Fallen

Nije najbolja godina def, ali bilo je okej filmova.
Riddick je iako nesavršen pokazao nevjerojatan šarm, pozitivna energija skroz nekako pršti iz ekrana, bio sam jako pozitivno iznenađen cijelim iskustvom. Iako su me u trenucima PR i Hobbit više impresionirali, Riddick će mi sigurno duže ostat u sjećanju.

Najgori:

1. A Good Day to Die Hard
2. Scary MoVie 5
3. Last Exorcism 2

Honorabilni menšn: Now You See Me.

Nema se što posebno reći, bez ikakve dvojbe Die Hard 5 je najgori film koji sam ikada gledao u kinu i među 3 najgora filma ikad.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #1 : 31. Prosinac, 2013., 02:20 »
Moram reći da u 2013. godini i nisam baš gledao filmove iz 2013. godine ... doduše, ni ne radim to često jer tek nakon što se slegne hype odlučim pogledati film... pa nekad budem zadovoljan što nisam bio hype-kučkica, a nekad se prekasno uživim pa me ljudi gledaju kao da sam blesav ... no ajd

Pogledano okruglih 80 filmova
Od toga njih 14 ovogodišnjih
Od toga u kinu njih 5

Budući da ih je tako malo, napravit ću listu od najgoreg prema najboljem:

Oz the Great and Powerful
Jack the Giant Slayer
Thor: The Dark World
The Wolverine

Hansel & Gretel: Witch Hunters
This Is the End
Kick-Ass 2
Despicable Me 2

World War Z
The World's End
The Hobbit: The Desolation of Smaug
Star Trek Into Darkness
Iron Man 3
Rush


Legenda: Zeleno - preporuka // Žuto - gledljivo // Crveno - više/manje apsolutno sranje

Fun Fact - pogledao sam ukupno 6 filmova s Nicolasom Cageom ... cilj je bio pogledati ih mnogo više, ali jednostavno nisam našao vremena
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2013., 02:23 Me666 »

Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #2 : 31. Prosinac, 2013., 02:28 »
@grgs olimpius, elizium, ridik i oblivion, a nema Gravitya. Ok 8-)
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #3 : 31. Prosinac, 2013., 02:31 »
a dobar mi je al nije mi drag nešto :wildboy:
mislim bilo mi je super iskustvo i feelao sam ga, ali odbojan mi je u svojoj srži, ne mogu to objasnit,,,kolko god mi bio dobar ne bi ga stavio na neku listo svojih najdražih filmova u nekom vremenu x,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #4 : 31. Prosinac, 2013., 02:35 »
Ove godine pogledao 82 filma.
Jako malo rekao bih i dosta sam zakazao na tom polju u studenom i prosincu.
11 filmova pogledao u Cinestaru, što je za jedan manje od prošlogodišnjeg rekorda. Sljedeće godine želim minimalno 15!

Najbolji su bili:
Rush 
Django Unchained
The Godfather
The Hobbit: The Desolation of Smaug

Najlošiji su bili:
Upside Down
Van Helsing
Dredd
Don Jon
Street Kings 2: Motor City


*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #5 : 31. Prosinac, 2013., 02:38 »
Ne znam za brojku.

Najbolji:
1. Captain Phillips
2. We’re the Millers
3. Pacific Rim
4. Gravity
5a. World War Z
5b. Thor: The Dark World
6. Man of Steel
__________________________ Ne mogu se sjetiti više ičega što sam gledao a da mi je dobro bilo.

Najgori:
1. The World’s End
2. This Is the End
3. Jobs
4. Fast & Furious 6
5. Now You See Me
__________________________

Puno toga nisam gledao, a neke filmove sam možda i zaboravio nezz, ali to je to otprilike.

Captain Phillips mi je duplao uspješnost filmske godine, inače bi bila meh.

@cole, računaju se filmovi iz 2013. samo.  :hihi:

edit: neki dojmovi s lbd-a i ocjene su malo promjenjene u mojoj glavi u međuvremenu :hiha: Tipa ovaj now you see me. Ne znam, preloš je bio na 2. gledanje.
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2013., 02:42 Seengeer »

Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #6 : 31. Prosinac, 2013., 11:12 »
Pogledao nemam pojima kolko filmova ove godine, od toga 62 ona koji su izišli ove godine. Nažalost, još jedno 28 su mi na watchlisti, jer ih nisam pogledao iz jednog razloga ili drugog, a želim.

Još moram pogledati: To the Wonder, Oz: The Great and Powerful, Spring Breakers (Čeka me na HDD-u), Upstream Color, Frances Ha (I ovo isto), Much Ado About Nothing, Blue Jasmine, 12 Years a Slave, Mandela: Long Walk to Freedom, Diana, Inside Llewyn Davis, Her, The Fifth Estate, Ender's Game, The Counselor, Thor: The Dark World, Last Vegas, Philomena, Out of the Furnace, Oldboy, Nebraska, Saving Mr.Banks, Dallas Buyers Club, American Hustle (Jučer je screener došao, pa gledam ubrzo), Anchorman 2: The Legend Continues, The Secret Life of Walter Mittey, Lone Survivor (Danas došao screener jeeej), August: Osage County

Kao što sam rekao, hrpetinu ovih filmova iz 10/11/12 mjeseca još nisam pogledao jer nema još ripova, pa uvijek nekako pokušavam izbjegavati ovakve liste jer sam tek tamo negdje u 3. mj gotov, al ajde... Ni jedna lista nije numerirana, nego su svi filmovi ovako rendom nabacani bez poretka od lošijeg prema boljem, ili obrnuto.

Najbolji za sada:
Captain Phillips
The Place Beyond the Pines
Prisoners
Rush (Sinoć tek nažalost pogledao)
The Way, Way Back
Star Trek Into Darkness
The Wolf of Wall Street
Gravity

Najgori za sada:
A Good Day to Die Hard
Kick-Ass 2
Paranoia
After Earth
White House Down
Grown Ups 2
R.I.P.D.
The Call

@Seengeer: Čemu takav hejt prema The World's End? :( Meni je skoro bio među najboljima.
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2013., 11:42 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #7 : 31. Prosinac, 2013., 11:30 »
Najbolji:

1. The Hobbit: The Desolation of Smaug
2. Pacific Rim
3. Oblivion
4. Gravity
5. :solidus:

Nisam se mogao nikako odlučiti koga bih od ovih preostalih odličnih filmova stavio u TOP 5: Star Trek: Into Darkness, Riddick, Elysium, Thor: The Dark World, After Earth, 47 Ronin, The Wolverine, Iron Man 3, World War Z, Olympus Has Fallen.... Šteta što nisam još odgledao Rush, nekako imam osjećaj da bi visoko kotirao na listi za najboljeg :wildboy:. Odlična filmska godina.

Najgori:

A Good Day to Die Hard

Ne mogu se sjetiti više nijednog iz 2013. koji me je razočarao. Odgledao sam još poneki loš film ali su to uglavnom bili filmovi izašli prije 2013. (nemojte ni u najvećoj dosadi gledati Dragonquest (2009)

Najprijatnije iznenađenje:

Jack the Giant Slayer

Najbolji kratki film: :mrgreen:

Aningaaq
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2013., 11:33 Adam Jensen »

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #8 : 31. Prosinac, 2013., 12:02 »
@Seengeer: Čemu takav hejt prema The World's End? :( Meni je skoro bio među najboljima.

Znam da ti je bio najbolji, ali meni je bio najgori :mrgreen: Nezz, stvarno, sve oko filma mi je bilo grozno i nepodnošljivo. Shauna i fuzz obožavam, ali ovo mi je totalni promašaj bio. Biće da je tanka granica između hejta i lovea za ovaj film xD.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #9 : 03. Siječanj, 2014., 17:55 »
govnasta godina dosta.

pogledao sam 120 filmova, od toga u kinu kajjaznam 60ak, u cinestaru 47 to znam.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

The Hobbit: The Desolation of Smaug - mislim film rula i sam po sebi, al 4dx rolerkoster je bio ludilo i baš nezaboravno sranje,,,

Riddick  - 2013 najbolji filmovi godine su nastavci JOJ LEL KAKO HOLIVUD NASTAVCI XD jako dobar film, atmosferica odlična, baš možda najugodniji trip u kino ove godine, nostalgično ga se već prisjećam.

Spring Breakers - ak se broji ko 2013.

Only Lovers Left Alive - jako fino, užasan chill za bacit oko, dva sata ničega ali prođe i prebrzo, malo šabanski kao muzika hehe plus odnos prema staroj europskoj književnosti (iako nikako iritantno ko woody allen) ali to je valjda amerika ne mogu oni to bolje shavatit hehe. preporuka najveća od navedenih.

The Wolf of Wall Street - još jedno kvarenje, dakle nezz film je prva polovica jako savršen, al onda prvo dođe kino pauza od 17 goina, plus u kinu je bilo prevruće al ne ono malo toplo nego baš da su mi potpuno bila mokra leđa u guzica i međunožje potpuno kao po ljetu, i tako 3 sata plus 20 minuta trejleri 20 minuta ta pauza. a šteta, rula film.

The Hunger Games: Catching Fire - tko bi pomislio realno, prvi je bio dosta meh, a ovaj je dobar svih 150 minuta. mali mi se pokvario jer sam ga gledao dvaput u tjedan dana igrom prilika, a realno ne postoji film koji to može iznjet. nisam ziher jer bi posebnio izdojio baš zbopg tog odlaska jer me dosta smorio al kad sam prvi put pogledo bilo mi je baš savrpeno pa eto nek stoji.

Shingeki no Kyojin - sozz znam da nije film, i to još glupi anime iss, al baš sam uživao.

Little Witch Academia - još dublje idem u prekršaj, kratki anime isusati, ali heri poter anime, jako sam zadovoljan, preporuka svakome tko može anime gledat, šteta što je kratak i nadam se da će izrast u nešto veće.

Oblivion, Iron Man 3, Ender's Game & Thor: The Dark World IMAX Double Feature - rendom al opet sjećam ih se ko dobre odlaske u kino. realno doma pogledat lelne prolly.

The Mortal Instruments: City of Bones, Diabolik Lovers - honorabilni menšn filmu i seriji respektabilno.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Good Day to Die Hard - definitivno jedan od najgorih filmova svih vremena, najgori koji sam gledao u kinu i najgori mainstream film bez sumnje.

Scary Movie 5, The Last Exorcism Part II - nije loš ko ovaj, al baš nevjerojatno da je nešto tako loše, iako kraj egzorcizma je dosta pamtljivo nevjerojatno loš i smijašan.

Only God Forgives - samo malo više gledljivo, iako puno iritantnije, ogromno govno.

The Conjuring, Mama - užasno lejm i nemaštovito, užasno iritantno zbog toga.

The Counselor - koji je ovo kurac isuse, baš znojenje od neugode, svaka sekunda je kriva, posebni govnasti spomen cameron diaz kojoj želim zdrobit lice ciglom, iako opet scena jebanja windšilda je 8sori prix na takvom spomenu) malo john waters apsurdna pa ajd.

Man of Steel - nije toliko loš, ali je baš bijedno jadan i zato ga se mora spomenut u sekciji lošosti.

Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #10 : 03. Siječanj, 2014., 18:00 »
1. Europa Report
2. Two Guns



...i to je to.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #11 : 03. Siječanj, 2014., 18:04 »
kako očekivano n3rd od tebe xDDDDDDDD

jebeni europa report, mislim oke donekle ali stvarno dosadno kasnije, 6 / 10 maks.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Filmovi 2013-e
« Odgovori #12 : 03. Siječanj, 2014., 18:18 »
Najbolji Rush
Najgori Machete Kills

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9