HCL.HR

Fringe

  • 18 Odgovora
  • 2279 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Fringe
« : 24. Veljača, 2015., 12:28 »
Fringe/Na rubu (TV Series 2008–2013) - IMDb


Citat:
Fringe is an American science fiction television series created by J. J. Abrams, Alex Kurtzman, and Roberto Orci. It premiered on the Fox Broadcasting network on September 9, 2008, and concluded on January 18, 2013, after five seasons and 100 episodes. The series follows Olivia Dunham (Anna Torv), Peter Bishop (Joshua Jackson), and Walter Bishop (John Noble), all members of the fictional Fringe Division of the Federal Bureau of Investigation, based in Boston, Massachusetts, under the supervision of Homeland Security. The team uses fringe science and FBI investigative techniques to investigate a series of unexplained, often ghastly occurrences, which are related to mysteries surrounding a parallel universe. The series has been described as a hybrid of The X-Files, Altered States, and The Twilight Zone. The series format combines elements from procedural dramas and serials. The series began as a more traditional mystery-of-the-week series and became more serialized in later seasons. A majority of episodes contain a standalone plot, with several episodes also exploring the series' overarching mythology.



Počeo gledat i kupljen sam!
A kažu da su prve epizode najgore. Počeo gledat kao zamjenu za Lost. Čim ima gradnja neke mitologije tu sam.
Javim dojmove nakon prve sezone.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fringe
« Odgovori #1 : 09. Travanj, 2015., 21:44 »
Sezona 1, epizoda 9.

Kada Walter Oliviju stavlja u spremnik i  Walter dobije erekciju i kaže ou ou :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

Odg: Fringe
« Odgovori #2 : 10. Travanj, 2015., 06:10 »
ma genijalna serija! :ave:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Fringe
« Odgovori #3 : 10. Travanj, 2015., 20:55 »
Kada Walter Oliviju stavlja u spremnik i  Walter dobije erekciju i kaže ou ou :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
Ma Walter mi je možda i najkarizmaitčniji lik u historiji serija, carina :hug. Uopćeno u Fringeu su svi likovi zanimljivi na svoj način i simpatični, ama baš svi.

P.S: Čole nešto mi sporo napreduješ, ja kada sam počeo Fringe sam svaki dan gledao po 2-3 epizode i tako sve do kraja, bez ijendog dana pauze. Ne pamtim da me ijedna serija ikad tako uvukla i nije puštala i kada je završila sam bio i oduševljen i tužan.
« Zadnja izmjena: 10. Travanj, 2015., 20:57 Adam Jensen »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Fringe
« Odgovori #4 : 14. Travanj, 2015., 21:55 »
Počeo sam gledati seriju...

Pogledao prve 4 epizode i zadovoljan sam. No nekako su mi 3. i 4. epizoda lošije od 1. i 2. koje su mi stvarno bile zakon.
Jako me serija zainteresirala i baš me zanima što će se sve događati i kako je sve povezano

Odg: Fringe
« Odgovori #5 : 15. Travanj, 2015., 07:22 »
prva sezona je najslabija, ovo je jedna od malo serija koja je bude kasnije sve bolja...

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Fringe
« Odgovori #6 : 15. Travanj, 2015., 08:02 »
Dobra serija, ali su mogli zadnje 2 sezone strpat u jednu, malo mi se razvodnilo.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Fringe
« Odgovori #7 : 15. Travanj, 2015., 16:02 »
prva sezona je najslabija, ovo je jedna od malo serija koja je bude kasnije sve bolja...
A najfascinantije je to što su im u kasnijim sezonama skresali budžet toliko da je završetak serije bio doveden u pitanje, ali to nije spriječilo genijalni trio Abrams/Kurzmann/Orzi da to majstorski privedu kraju. Rijetko koja SF serija da je ispala tako zaokružena cjelina.

Odg: Fringe
« Odgovori #8 : 15. Travanj, 2015., 20:33 »
ali to nije spriječilo genijalni trio Abrams/Kurzmann/Orzi da to majstorski privedu kraju.

Osim što njih trojica nisu radili na seriji od pilota. Oni su ju stvorili, i nakon toga su ju nastavili showrunnati Jeff Pinker i J.H. Wyman sve do 5. sezone kada je Pinker otišao, i Wyman je seriju završio sam.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Fringe
« Odgovori #9 : 01. Lipanj, 2015., 12:12 »
Sada sam na 10. epizodi 5. sezone. Još malo pa gotovo...

No nekako su mi u najboljem svijetlu ostale 2. i 3. sezona. Ovo je zanimljivo, ali opet odlazi previše u širinu, a opet (barem trenutno) premalo konkretnih informacija daje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fringe
« Odgovori #10 : 21. Lipanj, 2015., 00:35 »
Nastavio gledat malo.
Pogledao petnaestu epizodu prve sezone.

S albino klincem i na kraju onaj albino ćelavi lik od ranije - vrhunska epizoda.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fringe
« Odgovori #11 : 01. Srpanj, 2015., 01:01 »
Pogledao cijelu prvu sezonu i jako sam zadovoljan.
Obožavam seriju i iako totalno nemam volje i vremena za gledat serije, ipak me malo malo povremeno povuče da ipak pogledam epizodu dvije dnevno...
Prva polovica sezone mi je imala bolje epizode, nego druga, ali i dalje mi je sve to vrlo vrlo zanimljivo.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Fringe
« Odgovori #12 : 01. Srpanj, 2015., 18:33 »
U prvoj sezoni su epizode bile uglavnom curious-case-investigations ali ostale sezone su se koncentrisale na glavnu priču i mnogo su bolje i zanimljivije od prve sezone. Jedna od rijetkih serija za koju znam a da je svaka sezona bolja od prethodne.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fringe
« Odgovori #13 : 04. Travanj, 2016., 21:34 »
Bio malo posustao s gledanjem, pa sam sada nastavio.
Sada sam na desetoj epizodi druge sezone i dosta sam zadovoljan kako se serija razgranjuje.
Bila mi odvratna ova epizoda s onim crvima od metar i pol...

Nekada stvarno mi teško serija sjeda na želudac s nekim epizodama.
Ovu s crvima baš sam taman neko jelo pojeo i evo bljuć. xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fringe
« Odgovori #14 : 27. Travanj, 2016., 03:25 »
Pogledao seriju napokon.
Bio sam nakon prve sezone stao i neko vrijeme nisam gledao, no nasreću vratio joj sam se.
Roknuo u 20 dana valjda 3 i pol sezone...

Po drugi put u životu me serija nakon njenog završetka ostavila u emocionalnoj praznini. Prvi je Lost to napravio.
Jako sam se vezao uz likove i u zadnje dvije epizode me totalno izdale emocije...

Šta reć? Jedna od najdražih serija koje sam gledao.
Jučer nakon zadnje epizode nisam htio prihvatiti da je gotovo sa serijom.
Odmah sam pohitao na net da vidim, da li je moguć nastavak snimanja...

Iako zna tu i tamo se pojaviti neka glupa, odnosno više nezanimljiva epizoda, cijela serija je genijalna.
Savršen casting, savršeni likovi, odlično napravljen svijet i odlično napisana priča.
Jedna od serija, čije će se gledanje definitivno reprizirat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9