HCL.HR

Harry Potter and the Cursed Child

  • 10 Odgovora
  • 1096 Hitova
Harry Potter and the Cursed Child
« : 06. Siječanj, 2017., 23:01 »
Is it gonna happen ?! When?! Is it real ?1  :loludara:

Što mislite vi o ovome,hoce doci u obliku filma ? Jeli ko objavio kakva istrazivanja o ovome :P Iskreno ne zelim procitati knjigu ako ce doci na tv (pogledat na tv pa onda procitat knjigu).
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #1 : 07. Siječanj, 2017., 13:05 »
Ne zna se još ništa sigurno. Čitala sam da je Warner Bros izjavio da neće biti ekranizacije, jer je Cursed Child pozorišna predstava. Ali s druge strane, neki izvori kažu da se potajno radi na prikupljanju prava na film, ali taj film ne bismo gledali prije 2020. Najveći problem je naravno ponovno angažovanje starih glumaca, Daniel Radcliffe je jasno ostavio do znanja da nema namjeru vraćati se svojoj ulozi Harryja, a nikakva zamjena ne dolazi u obzir jer svi jedino njega vidimo u toj ulozi. Ja se nadam da će biti nešto od toga, ali kako sada stvari stoje ne idu tome u prilog.

Ne vidim smisao nečitanja knjige samo zato što bi ona mogla stići na filmska platna (a to neće biti u skorije vrijeme). Ja sam prethodno sve HP knjige pročitala, pa tek onda filmove. Puno je važnije uživati u dobroj knjizi, nego dobrom filmu. Ono što mene malo odbija je što je u pitanju drama, a ne roman, ali kao velikom fanu to mi je obavezno štivo za čitanje.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #2 : 07. Siječanj, 2017., 14:07 »
Upravo je čitam, jedina odbojna stvar je što je ovo scenarij za predstavu, a ne knjiga, i tako je i pisano. Ali da, ne čitati knjigu jer će raditi film je najveća idiotarija ikada izrečena odnosno napisana. Pročitaj HP, knjige su nemjerljivo bolje od filmova. :thumbs:

Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #3 : 07. Siječanj, 2017., 15:52 »
Pa kakva je knjiga, je li vrijedna čitanja? Pretpostavljam da čitaš englesku verziju, jer koliko znam još nije prevedena na naš jezik. Ne znam ništa o radnji osim da je prošlo dosta godina od 7. dijela.
Non temete l'oscurita - accettate il suo abbraccio (Fear not the darkness - but welcome its embrace).
 – Ezio Auditore da Firenze

Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #4 : 07. Siječanj, 2017., 16:39 »
Budem onda uzeo knjigu :P Hvala na informacijama :)
-slobodno nastavite raspravu 😝
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #5 : 07. Siječanj, 2017., 17:05 »
Cuo sam da je knjiga dosta losa, i da to je skripta za kazalisnu predstavu wtf? Koji k nije napisala novu knjigu kako spada nego to? Al stvarno je puno ljudi reklo da je knjiga bezveze, ne planiram je  uopce citat, kad to u biti i nije knjiga.

Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #6 : 07. Siječanj, 2017., 17:11 »
Fak,al bi bilo zanimljivo vidjeti šta se događa dalje :P
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #7 : 07. Siječanj, 2017., 17:14 »
Ja bi volio da je napravila neki nastavak kako spada, mozda 2,3 knjige koje prosiruju univerzum, mogu bit i drugi likovi, nije bitno.

Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #8 : 07. Siječanj, 2017., 17:17 »
Ako se ne varam to je fantastic beasts uspio ? Proširiti univerzum ?
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #9 : 07. Siječanj, 2017., 17:31 »
Pa je, al to je opet samo jedna kratka knjiga od 128 stranica, vise ce ga prosirit fillmovi kojih ce bit 5 djelova na tu jednu malu knjigu, wtf?


*

9mlg9

  • Gost
Odg: Harry Potter and the Cursed Child
« Odgovori #10 : 07. Siječanj, 2017., 17:46 »
Poanta i je da scenarij nije ona sama pisala, već i redatelj odnosno scenarist predstave. To nije ni trebalo izaći, ali su ljudi tolko navalili da su onda jednostavno scenarij stavili u korice i izdali. Novi Harry Potter serijal? Ne bih rekao. JK je imala dosta loš život prije Harryja, trenutno ima love i posvetila se svojoj zakladi i humanitarnom radu. Vjerujem da se umoriš nakon 7 knjiga o istim likovima. Napisala je u međuvremenu pod pseudonimom dosta dobru krimi trilogiju, pročitajte to. http://robert-galbraith.com/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9