HCL.HR

Horor filmovi, jel oni uopće...?

  • 47 Odgovora
  • 8226 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Horor filmovi, jel oni uopće...?
« : 09. Listopad, 2013., 16:32 »
Ne volim horor filmove.

Volim one SF tematike - Alien je najbolja franšiza na svijetu, resident evil je donekle OK, respektam ga.

Ali ono što ne volim, iako sam znao pogledati povremeno, su filmovi tipa Conjuring i Teksaški masakr motornom pilom. Poanta toga?

Jednostavno ne razumijem kako netko može voljet horor kojemu je poanta krv, iznutrice, skerovi, glupi načini smrti i likovi koji ne shvaćaju da se iza tih vrata skriva frajer koji će ih silovat u anus. ne razumijem jednostavno... Zašto netko voli osjećaj straha dok gleda to sranje i onda tri dana poslije o tome razmišlja JEL TO STVARNO PRAVI ŽIVOT, hoće me otet alieni i analno probirat?

dakle, zašto vi volite horor filmove?

Jer tipa nedavno sam gledao This is the End i naravno da je to govno strašno za moje kriterije, skoro sam umro na dvije scene i ugasio jer film sam po sebi nije smiješan uopće, a ovo ga je dotuklo.

Znam, pićka sam. Ali, nemam problem to reći, jednostavno me cijeli život mučilo kako netko može gledat hororce... Jer ja ne mogu. Mogu, ali u tome uopće ne uživam i gledam samo kada se nešto overhajpa pa kao ae idemo vidjet to sranje.

:(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #1 : 09. Listopad, 2013., 16:47 »
ja volim strašne stvari, mada sam pogledao možda 4-5 horora u životu, jer nemam volje gledat filmove. :wildboy:
al da, ako je neko klanje pilom i samo krv i te stvari, to uopće nije strašno nego nez, pokušaj strašnosti.
al rula nekako osjećaj straha i napetosti.
valjda zato jer se nakon toga osjećaš ponosnim što te to nije sjebalo, u smislu da se bojiš poslije filma.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #2 : 09. Listopad, 2013., 16:48 »
Nez, horor filmovi, to je samo za gledanje sa ženama, nikad nisam vidio ikakvu drugu svrhu od toga

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #3 : 09. Listopad, 2013., 16:59 »
:(

ja dosta volim horore, ne gledam ih baš al samo zato jer imaju nevjerojatno stopu generičnosti i nekakve dosadne neinvetivnosti koja je stvarno specifična samo za taj žanr tj najviše smeta u hororima nekako nez.
Međutim atmosfera je često odlična, pogotovo ako su filmovi maštoviti pa nisu nez ubojica sa nožon ili još gore duhovi/egzorcizam. Ostali žanrovi nemogu taj feel prenjet pa je specifično. Najbitnije je možda što se bave najzanimljivijim motivima, tj filmovi koji se bave stvarima ala čudovišta alieni mističnost su većinom horori.

jedino što ne gledam i nemogu gledat su filmovi gdje je poanta u mučenju ljudi, pretjerivanju u nekakvim prikazima smrti, to nekakvo masturbiranje na LJUDSKU PATNJU. to mi je neugodno jako i osjećam se loše kad to gledam jer mi je nekako prerealno, nemam odmak.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #4 : 09. Listopad, 2013., 17:05 »
+1 na mučenje
nez, nemam taj način empatije, al je jako brng uglavnom

ubojica s nožem filmovi dosta rulaju. friday 13th, nightmare on elm street i slični KLASICI. imaju tu solidnu atmosferu i zabavu.
volim i mistična čudovišta horore, al oni uglavnom budu užasno generični i nesuptilni. i kul na neki TRIBAL TETOVAŽE način, nez opisati.

Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #5 : 09. Listopad, 2013., 17:13 »
Oduvijek sam žalio majku što rodi te redatelje i glumce.

Dođeš subotom navečer umoran kući,upališ telku da se opustiš.I opuštaš se uz mučenje ljudi,ubijanje,i slična sr*nja.Ne znam ko je bolesniji,ovaj što gleda ili onaj što glumi :mrgreen:

Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #6 : 09. Listopad, 2013., 17:16 »
Što si radio to subotnje popodne? Zašto si umoran? :hiha2:

Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #7 : 09. Listopad, 2013., 17:22 »
Horor filmovi su smece. Poenta takvih filmova je kidanje ruke, noge, glave i svega ostaloga... Kad nekoga pitamo zasto voli horor filmove. Odgovor je uvijek isti, zato sto su strasni. Meni to nije strasno, meni je to retardirano i bolesno. Ne znam ko bi normalan gledao horor filmove, ne znam zasto ti filmovi uopste postoje...
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #8 : 09. Listopad, 2013., 18:23 »
ti si neuka seljačina, možda su ti sad stvari jasnije.

Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #9 : 09. Listopad, 2013., 19:49 »
+1 na temu.

Općenito mi jako na kurac idu ta sranja tipa Saw ili bilo koji drugi rendom hororac. Nezz, nije da zahtijevam neka inteligentna sranja ili nešto, al stvarno su blesavi svi po redu. Nemaju nikakvu svrhu, postoje samo zato da bi prestrašili gledatelja. I onda opet idu sa tim sranjima tipa egzorcizm i i to što su već milijun puta prije pokazali. Zašto? Jednostavno ne razumijem zašto ljudi troše vrijeme na to da bi se samo strašili i kasnije frendovima u busu prepričavali kako su pišali u gaće. Okej, kužim da ljudi vole tu creepy atmosferu i ostalo, al nije to za mene, niti će ikada biti. Osim recimo Alien franšize, iako bi se tu samo prvi dao klasificirati kao pravi horor.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #10 : 09. Listopad, 2013., 20:11 »
Nezz, meni je zabavno to kad režu ljude i ta sranja, onako, krv i IZNUTRICE svugdje lol. I treš horori gdje je sve onako niskokvalitetno i retardirano, bude zabavno dosta.
Ful hejtam te neke psiha horore gdje je glavni lik neki čudak u nekoj čudnoj kući gdje se događaju čudna sranja, ili neke EGZORCIZAM PO STVARNOM DOGAĐAJU LOL jer ja stvarno povjerujem da je to true story.
Uglavnom, slasheri su kul. Duhovi ne. :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #11 : 09. Listopad, 2013., 20:50 »
Ja bas hejtam hororce. mislim ok, uvijek se mogu usrat od tog, ali nez, uopce nema svrhe. kad ja pitam ekipu zasto gledaju hororce, oni kazu ''pa zato jer je strasno''. ne kuzim kakav je to razlog stvarno. onako nez tisina, ovaj ili ova ide negdje i BAM neka rugoba dode i izguli mu kozu i iscupa oci i sto ja znam.
mislim ok, mozda jesam picka, ali nisam u smislu da cu se plakat od hororca ili nesto, nego jednostavno ne vidim uzivanciju od hororaca
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #12 : 09. Listopad, 2013., 21:05 »
Kako očajni odgovori osim jadranovog, baš nemojte pisat/pričat nikad više.
"ZAŠTO LJUDI VOLE XY, MISLIM STVARNO MI NIJE JASNO xDDD"...jel ovo stvaran život? Idem ja otvorit 1500 topika "zašto ljudi vole igrat PS3 ako je XBOX bolji????" ili "kako izrazit sućut profesoru s faxa???".
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #13 : 09. Listopad, 2013., 21:08 »
hej sad :hiha2:

nisi uočio bitnije pitanje ovdje - koja je SVRHA gledanja horora?
a?
ne znaš, jelda?
;)

ja samo znam da potpuno svrhovito gledam sve filmove osim horora.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Horor filmovi, jel oni uopće...?
« Odgovori #14 : 09. Listopad, 2013., 21:11 »
Volim pogledati horor, volim pogledati horor orijentiran na gore, ne volim pogledati horor koji je bijedan

Eto toliko o svoj toj nuklearnoj fizici

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9