HCL.HR

Ideja za lančanu reakciju film listu, brejnstorm topik za HCL VIDEOTEKU

  • 39 Odgovora
  • 4749 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Naime čitam onu Richardovu želju (hehe šašavi Riči =)))) da pogleda 365 filmova u godini i ono, to je super ideja. Uber super.

Dakle JOŠ JEDNA LISTA.

Ali ova je produktivna za sve nas. =)

Kako puno ljudi uvijek želi gledati više filmova u novoj godini, mogli bi napraviti mali chain-reaction topik i tako se međusobno motivirati, odnosno napraviti ekspanzivnu (ima bolja riječ al ne znam sad) videoteku. :hiha:

///

Dakle, počnemo s jednim filmom, npr:

Pacific Rim

Netko to pogleda, potom nadopiše novi film, recimo, Tko pjeva zlo ne misli. Sad su dva filma na listi HCL Videoteke -

Pacific Rim
Tko pjeva zlo ne misli


I sad sljedeći user mora odabrati jedan od ova dva, pogledati, i onda nadodati svoj.

NO- filmovi se mogu rentati samo na 3 sata!

Tkogod posta i kaže gledat ću XY, nakon 3 sata i nakon pogledanog filma mora staviti novi film u topik. Ako film traje dulje tipa 7 sati, mora se pogledati u komadu. =)

Bilo bi različitih žanrova i tipova filmova. Mogli bi stavljati i kraće uratke, svašta nešto. Čini mi se da bi moglo biti ok jer rezervacije su 3 sata što je ok. Teoretski, topik bi trebao biti živ kroz cijelu godinu jer eto, ideš gledati film, ne znaš što bi i onda odeš u HCL videoteku, i onda ju još nadopuniš. =)

Poanta je natjerati se da gledamo više filmova. :*
 
Kako vam se čini? Ima smisla, nema?

Aono. Može, ali znaš da neće uspjeti. :(

Zanimljiva ideja, ali ima jedan problem - to znači da ću i ja stavljati prijedloge.
No, ima jedan još veći problem - i Ixy će stavljati prijedloge.

Ako ste mislili da je to vrhunac, varate se - i Cole će stavljati prijedloge. :wildboy:


Odustani dok još možeš!

ha ha

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Ne znam, realno mi se ne bi dalo zajebavati s time. I nema šanse da bi uopće uspjelo.
Više sam za onu standardnu tjednu šemu FILMSKOG KLUBA - odaberemo jedan film (po mogućnosti nešto opskurnije što nije svatko živ gledao) i onda komentiramo.
Onda opet oni koju su sudjelovali nominiraju po jedan film, a svi glasaju. Ili neka svatko jedan tjedan odabere film pa tako redom.
Iako realno - ni to ne bi uspjelo.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Više sam za onu standardnu tjednu šemu FILMSKOG KLUBA - odaberemo jedan film (po mogućnosti nešto opskurnije što nije svatko živ gledao) i onda komentiramo.
Onda opet oni koju su sudjelovali nominiraju po jedan film, a svi glasaju. Ili neka svatko jedan tjedan odabere film pa tako redom.
Iako realno - ni to ne bi uspjelo.
Onda bolje da vremensko ograničenje bude 2 tjedna. Ako svi aktivni članovi stave prijedlog, to znači da bi u 2 tjedna trebali pogledati... pa... manje od 20 filmova. To je izvedivo.

Ne znam, realno mi se ne bi dalo zajebavati s time. I nema šanse da bi uopće uspjelo.
Više sam za onu standardnu tjednu šemu FILMSKOG KLUBA - odaberemo jedan film (po mogućnosti nešto opskurnije što nije svatko živ gledao) i onda komentiramo.
Onda opet oni koju su sudjelovali nominiraju po jedan film, a svi glasaju. Ili neka svatko jedan tjedan odabere film pa tako redom.
Iako realno - ni to ne bi uspjelo.

Ae, mislim da to ima više neke šanse da uspije, iako i to,,, nez.
Bio je već takav topik prije koju godinu, a i bila je takva šema s glazbom (ono kad je svaki tjedan netko drugi preporučio album) pa nije uspjelo.

Možda bolje nekako uvesti tematike? Tipa mjesec horora, mjesec trilera, mjesec dosadnih filmova (znači svaki mjesec :hiha:) itd.
Bez neke stroge strukture ili pravila, više u stilu - ako tijekom tog mjeseca poželiš pogledati neki film, a ne znaš baš što, onda pogledaš nešto te tematike i komentiraš. Ili pogledaš nešto što je netko već komentirao. Ili preporučio. Ili stavio smiješnu sliku. Nešto.

Što manje pravila, više šanse da uspije! =)

*

n00b

  • ****
  • 1663
Aono. Može, ali znaš da neće uspjeti. :(

Pa vjerojatno :hiha: ali!

Godišnja lista pogledanih filmova. Vjerojatnost da to uspije u početku je također bila ništavna, a danas je to kultni topik koji se svake godine redovito rivajva i postalo je tradicija. :kava:

Ovo za FILMSKI KLUB znači da samo oni koji su gledali mogu dati prijedloge za dalje? I onda to ide u bubanj pa što se izvuče. Netko pametan će već smisliti kako odabrati od svih prijedloga. Moglo bi biti zabavno prva dva filma dok ne odustanemo. =)

A ono. Nez. Ja sam deff za bilo što!
Al realno, propast će bilo što. REALNO. I te liste isto propadnu svake godine iznova. Više manje nitko to ne održava. Prd.
Plus, pogledaj malo po podforumu koliko potencijalno zabavnih topika je propalo. ;______________________;

Može filmski klub. Osmislit ću neki način za rendom nepristrano biranje filmova. :hiha:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Pa imaju oni programi koji nasumično izbacuju brojeve. Koriste se kod internet nagradnih igara i tako to.
Ako želiš baš neku transparentnost staviš na TWITCH.TV u određeno vrijeme + snimka.
Iako ne znam koliko takva serioznost ima smisla u ovom slučaju,,, :hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

n00b

  • ****
  • 1663
Napravi program koji će vrtitit RANDOM petlju i da možemo to gledati na live streamu. =)

EDIT: No dakle ima smisla, istu stvar smo rekli. Livestream za biranje filmova, očito je jako bitno.  :kava:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
ja sam za mkay.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
apsolutno nikako nisam uspio skužit što se ovdje događa.

edit
okej sad jesam meni je okej.

Livestream za biranje filmova, očito je jako bitno.  :kava:
Ja sam za to da se odredi film i da link na Youtube-u; Bogu hvala pa ih tamo ima. U low quality-ju. Evo već jedne preporuke od mene, ako vam ne smeta; i nebi trebalo budući da svi volite Petera Jacksona.


Bad Taste (1987) - Full Movie

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
odjebi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9