HCL.HR

Iron Man 3

  • 16 Odgovora
  • 3041 Hitova
*

Aves

  • *
  • 39
Iron Man 3
« : 24. Travanj, 2013., 22:22 »
Stvarno ljudi? Zar stvarno nema teme o ovom filmu? >___>

http://www.youtube.com/watch?v=Ke1Y3P9D0Bc

Izlazi sutra kod nas! Ali ga ja idem gledat tek u nedjelju. Očekivanja? :D

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #1 : 24. Travanj, 2013., 23:45 »
kao i svaki dosada, bullshit!!!

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #2 : 25. Travanj, 2013., 22:49 »
Pogledao upravo. Prvi dio fenomenalan, drugi dio li-la, treći dio čisto razočaranje, ali bolji od drugoga. Mislim uredu... Čini li odijelo čovjeka? Pitanje koje se vuče kroz čitavi film, previše doslovno uzeto u obzir. Jednostavno fali akcije, fali Iron mana i to je problem ovoga filma.

Ima puno fanservica, sviđa mi se ideja oko Mandarina i to što bitnu ulogu u filmu imaju dva inače manje poznata znanstvenika i supstanca koju si smislili. Film je u biti dosta utemeljen na Mandarinu i njegovoj priči, pa se tu provlači čak i njegova osveta prema onima koji su ga odbacili nakon što je cijeli život proveo usavršavajući se. Samo na malo drugačiji način.

OCJENA: 3/5

Iskreno ne znam kak je film pobrao toliko dobre kritike. Dok sam gledao, više mi se činilo da gledam nekakvu parodiju James Bonda , a ne Iron man film.
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2013., 22:52 Shazaam »

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #3 : 27. Travanj, 2013., 16:16 »
Mislim da ce biti bolji od dvojke, ali slabiji od jedinice. (kad ga pogledam)

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #4 : 27. Travanj, 2013., 23:00 »
Ja ga idem gledati sutra [nedjelja], i isto očekujem da će biti bolji nego dvojka, ali lošiji od jedinice, jer ipak, prvi film u nekoj trilogiji/franšizi je uvijek najbolji... Ali vidjet ćemo.

Odg: Iron Man 3
« Odgovori #5 : 28. Travanj, 2013., 12:02 »
prvi film u nekoj trilogiji/franšizi je uvijek najbolji...

Slažem se, iako ima i finih primjera gdje to nije slučaj tipa Bourne trilogija, Mad Max, X-men, Star Wars prequeli...

OT: Gledam tek idući vikend iz nekog razloga.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #6 : 28. Travanj, 2013., 21:20 »
Eto, pogledao film i iskreno, film je bio odličan.

Spoilerz: Ne sviđa mi se par stvari, though. To što su učinili s Mandarinom. Tako su ga neozbiljno shvatili, pa on je arch enemy od Iron Mana! Ne možete ga tako neozbiljno shvaćat. Druga stvar, ako je Iron Man u Avengers 2, kako!? Nije li upravo otišao u penziju što se Iron Mana tiče? Treća stvar, ljudi su sve te eksplozije, stvari koje su se događale oko njih uzimali kao da im se to svaki dan događa, bilo je ono: "Oh, here we go again.", možda to i je osobnost čovjeka koji preživi napad vanzemaljaca na Zemlju? Neznam.

Akcije je bilo sasvim dovoljno. Shazaam je rekao da je nema dovoljno, ali se ne slažem. Stvar je u tome, iako akcije nije bilo pretjerano puno, svaka akcijska scena je bila epic. Misliš što će se sad dogodit i odnikud samo onako pogledaš, nasmiješ se i kažeš: "Well played." To mi se sviđa kod Iron Man-a i ostalih superhero filmova. Jedva čekam vidjet što će bit s Iron Man-om u The Avengers 2, shvatit ćete zašto kada pogledate film!

4.5/5! :D

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #7 : 29. Travanj, 2013., 12:47 »
Pogledao, dobar mi je bio. Od dvojke bolji sigurno (najlosiji iako ima predobrog negativca), od jedinice nisam jos odlucio. Ben Kingsley je rulao previse, steta sto nije imao vise vremena na ekranu.

I BTW, ono na kraju nisam ja to shvatio kao penziju, nego vise ko da je on sad GAZDA, a ne odjelo.

Odg: Iron Man 3
« Odgovori #8 : 29. Travanj, 2013., 22:15 »
Jel 3D valja? Ili pravac 2D?
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #9 : 29. Travanj, 2013., 23:23 »
Kao i Avengersi, ovo se gleda u 3D-u.

Odg: Iron Man 3
« Odgovori #10 : 29. Travanj, 2013., 23:27 »
Bio sam nekidan u kinu gledao ovo, onako, film spašava baš super simpatičnost humora u njemu, inače mi je užasno rendom i nezanimljiv. BEZZ mi je, idejno je puno bolji no što ostavlja ikakav dojam.


Ali ono što sam htio reći je da je ovo 2D film. Nipošto nemojte ići 3D gledati jer ono, baš baš BAŠ nema ikakvog smisla, ne znam, mislim da niti jedna scena nije bila 3D (u principu je, neka sa DIMOM XD znači jedna kežualna scena u čitavu filmu), samo će vam ići na živce standardna mračnost 3Da+eto, skuplje je i baš nema smisla.

5/10 otprilike, možda nešto niža ocjena jer sam imao očekivanja oko filma :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #11 : 29. Travanj, 2013., 23:46 »
3D nepotrebno govno. Ne bacat novce na to.

Nisam imao neka očekivanja, otišao pogledat ajd tako da se samo nešt gleda. Inače nije sad nešto ultraspektakularno. Film je ok za jedan akcijski blockbuster, ali ništa neviđeno. Bolji od drugog, slabiji od prvog.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #12 : 30. Travanj, 2013., 00:09 »
Slažem se s Dibekom u vezi kraja.

Inače, super mi je film. Volim Shanea Blacka i njegove filmove, pa su mi elementi koje je unio savršeno sjeli u Iron Mana. RDJ je na vrhuncu, Kingsley je pogođen, ostali su okej. 9/10

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #13 : 30. Travanj, 2013., 08:16 »
Inace 3D :hihi: Da, doslovno nije imao bas niti jedan 3D VAU trenutak. Mislim, evo ja bih i Avengerse gledao u 2D-u jer mi je ugodnije, al ovo je bilo potpuno nepotrebno i cak sam par puta vadio naocale jer pola toga nije bilo 3D a ono sto je bilo nije me impresioniralo nimalo :wildboy:

*

Aves

  • *
  • 39
Odg: Iron Man 3
« Odgovori #14 : 30. Travanj, 2013., 14:38 »
Ja sam gledao 2D, kao i Avengerse, Batmana, Thora, i sve druge filmove. 3D jednostavno nije... originalan. Sve što učine je dodaju 3D efekt, i još ti naplate više za to sranje. :fpalm:

Ugl. Dibek, možda imaš i pravo. Malo sam pogledao scenu od tad, i da, vjerojatno si u pravu. Vjerojatno je bilo tipa: "JA sam Iron Man, JA sam zaustavio Mandarina, a ne moje odjelo." Jedva, jedva, jedva čekam The Avengers 2 da vidim kakvu će Iron Man imati ulogu u njemu. A tek još Black Widow, Hawkeye, Thor, jooooj! :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9