HCL.HR

John Wick

  • 14 Odgovora
  • 3635 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
John Wick
« : 27. Veljača, 2017., 00:13 »
FORTIS FORTUNA ADIUVIO



Баю-баюшки-баю, не ложися на краю, придет серенький волчок и укусит за бочок

http://youtu.be/twsAvEmkNRs



Danas se u meni rodila neizmjerna ljubav prema ovom liku, filmu, serijalu i cijele sage oko Johna Wicka aka Baba Yage/Bogeymana iliti ponaški Babaroge. Jedinica mi je od danas jedan od najboljih akcijskih filmova koje sam vidio u životu. Za to nije zaslužna sama akcija, scene brutalnosti, šore i napucavanje, nego cijeli film u kompletu kao umjetnost. Glazbena podloga kao i tribute američkim mišićima je sam vrhunac filma. Na prvo gledanje ovaj film me iznenadio i bio mi je dobar; tada sam spominjao malo over the top akciju i da mi baca malo u trash vode; no sada kao zagrijavanje za nastavak mi je sjeo kao budali šamarčina. Kakav je ovo filmski uradak. Ja mislim da je ovo debelo podcjenjen film. Ovo mora i bude imalo status kultnog akcijskog filma. Ovo je tribute svim akcijskim filmovima devedesetih i ranije. Nezz, kako ovaj film nisam doživio ovako na prvu?! Uopće mi nije jasno. Čista desetka. Akcija, John Wick, Keanu Reeves, vožnja, glazba, plot, sporedni likovi, glavni. Cijeli taj lure; ja nezz. Evo meni osobno čisto savršenstvo film. Frapiran sam koliko mi je rivočanje ovog sijelo.



Nastavak ću morati dobrano probaviti, pogledat još jedanput ili dvaput da dam konačan sud oko svojih dojmova, jer još ni sam neznam u kojoj mjeri sam doživio film. Sad kad odvrtim film unazad bilo je spektakularnih scena, odličan plot, odličan nastavak. No da li će mi sjest kao jedinica, to je samo pitanje. Vidim da većini je bolje od jedinice; ali eto meni nije zasada. No meni je i jedinica prilikom prvog gledanja ostavila kudikamo mlakiji dojam. Ali ljudi moji; John Wick; Keanu Reeves; kakav je to lik!? Ono što za Riddicka znači Vin Diesel, to je za John Wicka Keanu Reeves. Mračan, ubojit i savršen. Svaka scena u kojoj je fokus na njegove facijalne ekspresije je apsolutni vrh. Kakva gluma! Tko god da je postao fan ili tek postaje fan ovog lika ili serijala neka si pogleda taktičke pripreme Keanu Reevesa za ovaj serijal. Za ostatak htio bih započet raspravu u spojler tonu, pa me zanima kakva su vaša razmišljanja o svemu ovome?

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: John Wick
« Odgovori #1 : 07. Ožujak, 2017., 20:59 »
Možda bih ga i ja trebao ponovo pogledat, na prvo gledanje mi je bio sasvim OK, pogotovo mi se svidjela koreografija akcije kao i lik Johna Wicka (kojeg je vrhunski oddradio Reeves, koliko sam upratio sve scene je sam snimao bez asistencije dublera), međutim sama radnja mi je bila dosta tanka i bez ikakvih preokreta ili uzbuđenja. Dvica ako bude kvalitetnija radnjom ima priliku da postane nešto posebno.

Odg: John Wick
« Odgovori #2 : 20. Ožujak, 2017., 14:15 »
Stvarno odlican film, pogledao sam drugi dio u kinu :D Cista perverzija od filma. Stvarno je jedan od najboljih filmova. Da se covijek i zapita dali je i mafija stvarno takva ? Puna tih nekih pravila haha :D
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: John Wick
« Odgovori #3 : 29. Svibanj, 2017., 14:15 »
John Wick: Chapter 2 10/10

Ovo je prebrutalno kao i prvi dio. Jao pa zbog ovog svaki akciski film pogledam i očekivam da bude ovako dobar, ali većinom Hollywood shit bude, ali ovo ne!  :ave: :ave:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: John Wick
« Odgovori #4 : 29. Svibanj, 2017., 14:24 »
Predobar,dvojka mi je cak bolja od jedinice a kakav je kraj bio iskreno se nadam se snime i chapter 3 :)

Odg: John Wick
« Odgovori #5 : 29. Svibanj, 2017., 17:09 »
I ja pogledao drugi dio u subotu.Odlicna akcija kao i prvi dio.Nemam kritika.I da,mogao bi biti treci dio s obzirom na kraj drugog dijela  :hihi:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: John Wick
« Odgovori #6 : 29. Svibanj, 2017., 17:24 »
Pišu već scenarij, snimanje navodno kreće već ove godine.

Odg: John Wick
« Odgovori #7 : 29. Svibanj, 2017., 20:22 »
Sinoć pogledao dvojku. Oduševljen sam  :ave:
Prvi nije bio loš, ali ovaj drugi je spektakl. Sviđa mi se kako su razradili priču oko Kompanije u kojoj sve ide po pravilima. Jedva čekam 3. dio Wick vs Company :D

Odg: John Wick
« Odgovori #8 : 02. Lipanj, 2017., 07:23 »
Evo sad čitam da se krenulo s pisanjem scenarija, produkcija kreće na jesen. Drugi mi je red veličine slabiji od prvog, ali da ću pogledati treći, bome hoću.
Usput, da besramno promoviram svoj YouTube kanal. Pa navratite ako imate vremena. A imate vremena, na gamerskom ste forumu :)

Odg: John Wick
« Odgovori #9 : 02. Lipanj, 2017., 09:03 »
Znaci  2018 nam stiže :D
Never hate your enemies it affects your judgement

The Godfather

Odg: John Wick
« Odgovori #10 : 02. Lipanj, 2017., 20:08 »
Evo sad čitam da se krenulo s pisanjem scenarija, produkcija kreće na jesen. Drugi mi je red veličine slabiji od prvog, ali da ću pogledati treći, bome hoću.
Usput, da besramno promoviram svoj YouTube kanal. Pa navratite ako imate vremena. A imate vremena, na gamerskom ste forumu :)


Super ti je youtube kanal. Odgledao nekoliko recenzija i pretplatio se. Preporuka i ostalima da svrate i pogledaju.  :thumbs:

Odg: John Wick
« Odgovori #11 : 07. Lipanj, 2017., 08:32 »
O, hvala :)
Slušajte čovjeka! :D

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: John Wick
« Odgovori #12 : 07. Lipanj, 2017., 20:22 »
Dobar si

Odg: John Wick
« Odgovori #13 : 08. Lipanj, 2017., 10:09 »
Hvala, pričaj frendovima i frendicama o meni  :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: John Wick
« Odgovori #14 : 09. Svibanj, 2018., 20:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9