HCL.HR

Mad Max: Fury Road

  • 14 Odgovora
  • 3499 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Mad Max: Fury Road
« : 03. Siječanj, 2013., 14:39 »
Mad Max: Fury Road



U glavnim ulogama - Tom Hardy i Charlize Theron.

Volio sam Road Warriora i Mad Max-a, za mene su klasici, Thuderdome mi je bio malo previse :D
Veselim se novom Maxu i to ponajvise zbog Hardy-a koji je odlican glumac. Interesantno, u Inceptionu nitko nije ni znao tko je on, a sad vec brlati Theronku i ima krdo fanova :piva:

George Miller je redatelj, za one koje neznaju on je snimio i prva 3.

Evo neki propsi iz filma

Mad Max: Fury Road - Movie First Look (2013) Tom Hardy, Charlize Theron Movie HD
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2013., 14:41 Shazaam »

Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #1 : 03. Siječanj, 2013., 15:16 »
nez tom hardy
jel ima neki film u zadnje dvije godine a da on nije bio glavni glumac? okej super glumi i to al bokte sta je previse to je previse
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #2 : 03. Siječanj, 2013., 15:20 »
treći nastavak mad maxa realno jedini gledljiv.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #3 : 03. Siječanj, 2013., 18:42 »
Ahahah da Rosie iz tranSMORfera mracna strana jeseni ili kako vec, taj film mi je bio najveci kretenizam i najgore potrosenih 50 kuna u zivotu.

Scenaristi, redatelj... da... nezz Happy feet je uistinu ok (za djecu), nije snimio puno filmova, ali ipak stvorio je nekakav fanbase sa Mad Maxom koji je kvalitetan serijal.

Iskreno krenem uvijek od toga da ce film biti smece nevidjeno, ne ocekujem previse pa se onda mozda iznenadim (npr. Dredd me iznenadio do neba i nazad).

Tom Hardy je super glumac i vidjeli smo da je sklon transformiranju u likove, vidjet cemo. Najgore sto se njemu moze desiti na tom osvojenom pijedestalu slave jest da  gledamo u njega kao da Tom Hardy glumi Tom Hardy-a. npr. Bruce Willis je za mene uvijek Bruce Willis, kralj od glumca, ali uvijek glumi jednako odnosno glumi sebe il sta vec, pa recimo "WHOAH" Keanu Reeves itd.

Charlize je dobra glumica, cinjenica je da je ona eye-candy, ali uzimaju je zato sto zna sto radi, ona definitivno nece razocarati. Jedino sto moze razocarati je film.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #4 : 03. Siječanj, 2013., 20:06 »
theron derp ne mogu se sad sjetit nigdje di je dobra.
Stvar ukusa. Lets leave it on that :)

Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #5 : 03. Siječanj, 2013., 20:16 »
matiša nije

Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #6 : 03. Siječanj, 2013., 21:19 »
Miller je snimio MM trilogiju, i sad misli da je bog i batina, a od onda nije ništa posebno snimio. Happy Feet je za djecu, a prašćića Babea me sram i spominjati. Ali ima potencijala film, nekakvog. Prva 3 sam odavno gledao ko klinac, no mogao bih opet prije nego ovo dođe. Hardy rula u svemu u čem glumi, Theron je jebob a za Rosie me zaboli.

@Ixy: :loludara:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #7 : 03. Siječanj, 2013., 21:31 »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #8 : 04. Siječanj, 2013., 18:37 »
Htio sam hejtat ali kad sam vidio Tom Hardya odmah lajkam. :kava:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #9 : 28. Siječanj, 2013., 15:55 »

*

grin

  • *
  • 16
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #10 : 15. Lipanj, 2013., 13:01 »
Ne znam di nalaze ovakve glumce tipa hardy, onaj reiner ili kako već iz bourna 4, ali meni oni svi čemer i jad, naročito kad se sjetim starijih tipa stallone, van damme, arnie, willis, gibson ...

mad max je bio dobar, dvojka odlična, trica očajna., a četvrti je pitanje samo koliko će loš biti.

Za one koje zanima, mad max je bio niskobuždetni film sa običnom pričom o osveti, ali ono šta ga je uzdiglo iznad ostalih je millerova režija, jedna od ponajboljih uopće., do mad max 2 pripada onoj maloj grupi odličnih filmova ka šta su dobar loš zao, rambo, predator koji nemaju  ljubavne priče
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2013., 13:12 grin »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #11 : 15. Lipanj, 2013., 13:59 »
:hihi:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #12 : 28. Srpanj, 2014., 10:56 »
Mad Max: Fury Road - Comic-Con First Look [HD]
Odlično izgleda. Kao da nije Mad Max film.

Nažalost, Charlize Theron i Rosie Huntington-Whiteley su obje govno, a i Nicholas Hoult. Zato se nadam puno lijepe CGI akcije gjde ih neću morat gledat kako glume. Ali dobro barem imamo Zoë Kravitz. <3

Samo se nadam da George Miler ustvari nema nikakav saying u ovome u tu je za glupe fanove prijašnjih filmova koji su ih vopljeli ko djeca ili tako nešto. Jedino što je ikad dobro napravio je Lorenzo's Oil.

Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #13 : 28. Srpanj, 2014., 15:35 »
Nisam mislio da ću ikad ovo reći, no slažem se sa Richardom lol. Stvarno izgleda odlično. ;)

Iskreno na prvu loptu mi se nije činio previše posebnim, no čim ga više gledam to mi je savršeniji ovaj trailer.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Mad Max: Fury Road
« Odgovori #14 : 30. Srpanj, 2014., 06:17 »
Savršen će biti. :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9