HCL.HR

Najave filmova

  • 1010 Odgovora
  • 119182 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Najave filmova
« Odgovori #90 : 07. Listopad, 2010., 13:03 »
Znači tražiš zabavu + smisao + ne "infatilnost"? Ne znam  :wildboy:

Obično od zabavnih filmova očekujem samo akciju i 0 smisla što četvorka savršeno ispunjava.
Nula muževnosti? Čovjek sruši helikopter autom jer "nije imao više metaka". Muževnije je to od hodanja po staklu bosonog.  :wildboy:

Meni je četvorka odlična jer je zabavna....kao Shoot 'em Up npr. Smisao = 0, zabava = 1000.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Najave filmova
« Odgovori #91 : 07. Listopad, 2010., 13:11 »
True Grit - Trailer 2
bar neće rulat.
ane

Al trailer malo previse otkriva. Remake je al ono... :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Najave filmova
« Odgovori #92 : 07. Listopad, 2010., 14:08 »
Nula muževnosti? Čovjek sruši helikopter autom jer "nije imao više metaka". Muževnije je to od hodanja po staklu bosonog.  :wildboy:
lol
Nikad.

Bosonogo hodanje po razbijenom staklu u potkušulji sa zadnjom pljugom u džepu je definicija muževnosti. Rušenje gej helića sa gej autićem je svugdje viđeni holivudski bling bling. I čisto forsanje.



Meni je četvorka odlična jer je zabavna....kao Shoot 'em Up npr. Smisao = 0, zabava = 1000.

Šut em Ap rula neopisivo...jer je zabavan film. Neopisivo.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Najave filmova
« Odgovori #93 : 07. Listopad, 2010., 14:49 »
Ne znam, meni je Die Hard 4 bio jako zabavan. Budući da je to apsolutno jedina stvar koju očekujem od tog serijala, rekao bih da rula.  :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Najave filmova
« Odgovori #94 : 07. Listopad, 2010., 14:54 »
 :tired:
Jer naime, od filma se inace ocekuje nesto drugo, pa se kod akcijskog filma uvijek to mora naglasit.

Dh4 je zabavan, da. Ali nasuprot prva dva nastavka je hrpa genericnog dreka. I ono, reci da je dh1 dobar jer je JAKO ZABAVAN je glupo. Jer jednostavno nije rendom ekshn flick, za razliku od cetvorke.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Najave filmova
« Odgovori #95 : 07. Listopad, 2010., 15:00 »
Moj jedini kriterij za proglašavanje DH filma rulajućim je zabavnost.
DH4 je zabavan.
Kriterij ispunjen.
DH4 rula.

Ne kužim šta uopće želiš reć. Ne smijem lajkat DH4 jer hej, ti ga ne lajkaš?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Najave filmova
« Odgovori #96 : 07. Listopad, 2010., 15:08 »
ok, a koji ti je kriterij za proglašavanje dobrim...bilo kojeg drugog filma?

mislim pošto DH očito spada u kalupe ono, mark dakaskos i stiven sigal....
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Najave filmova
« Odgovori #97 : 07. Listopad, 2010., 15:16 »
@grga:
Ne znam, ovisi o tipu filma.
Nisam rekao da objektivno rula. Meni rula. Što znači da sam u obzir uzimao i svoja očekivanja od filma.

Ako ti od svakog filma očekuješ samo zabavnost, kako to da lajkaš Odiseju? Nije baš najzabavniji film ikad.

@karlo:
Šta sad ti želiš reć?  :wildboy:
Zašto sad spominjete Seagala?  :hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Najave filmova
« Odgovori #98 : 07. Listopad, 2010., 15:22 »
jesi ti upravo okrenuo argument?  :wildboy:

isusa ti, ja sam rekao da ti gledaš samo zabavnost (ustvari to si ti rekao).
I upravo to, dh4 je dobar, ali je generični akcijski film. u rangu segala i dakaskosa. U rang čega si ti strpao cijeli DH serijal kada si rekao da ti je jedini kriterij gledanja istoga zabava.
ja, naprotiv, DH1 stavljam u rang odiseje, šunda, leonea itd. Znači u vrhunske dosege filmske umjetnosti.
iz te perspektive i takvog renomea koji nosi DH1, četvorka je loš film. Zabavan, eksplozivan, tu i tamo nostalgičan ali loš. nemaštovit, nenapet i tak, rendom.  :wildboy: :wildboy:

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Najave filmova
« Odgovori #99 : 07. Listopad, 2010., 15:36 »
Pae, ja ne bih DH1 ni približno tolko visoko rejtao.
Al ne znam, morao bih opet pogledati, nisam dugo.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Najave filmova
« Odgovori #100 : 07. Listopad, 2010., 15:39 »
DH1 stavljam u rang odiseje, šunda, leonea itd. Znači u vrhunske dosege filmske umjetnosti.

DH1 vrhunski doseg filmske umjetnosti   :hihi: :ave:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Najave filmova
« Odgovori #101 : 07. Listopad, 2010., 15:43 »
pa ta konstatacija je sigurno manje smješna nego da sam reko to za machinista ili memento.  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Najave filmova
« Odgovori #102 : 07. Listopad, 2010., 15:45 »
Vidim što si napravio ovdje, Grgure.  :hiha2: :hiha:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Najave filmova
« Odgovori #103 : 07. Listopad, 2010., 15:50 »
Dobro pa izvlačiš stvari iz konteksta kralju gg. Ne možeš smatrat film umjetnošću i onda stavit DH1 na prvo mjesto...jednostavno ne možeš. Vizualno je kurac, scenarij je kurac (ima kul kečfrejza ae), sve je kurac osim činjenice da je Bruce prekul da makneš pogled s njega. Zamisli nekog drugog u ulozi meklejna - pada ocjena tisuću.

Loš si jebote, izvlačit Machinista kod kojeg prvih 5 stranica scenarija ima 10x zanimljiviju premisu od "New York cop John McClane gives terrorists a dose of their own medicine as they hold hostages in an LA office building.". A tek vizualna strana filma (kad već uvlačiš "filmsku umjetnost" u to)....buncaš.

Ako išta onda bi za Fountain rekao da je (za mene) "vrhunac dosega filmske umjetnosti". Pa ako već karikiraš i pokušavaš ispast smiješan onda bar ispravno predvidi.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Najave filmova
« Odgovori #104 : 07. Listopad, 2010., 16:01 »
Jako mali dio je konpjutorom (bojanje i glow svemira)...pogledaj making of, genijalno je Aronofsky to izveo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9