HCL.HR

Portali za praćenje serija

  • 25 Odgovora
  • 2655 Hitova
Portali za praćenje serija
« : 29. Siječanj, 2015., 11:42 »
Nakon par godina sam koristio Episode calendar ali su počeli naplaćivati i naravno, propali, pa sam se prebacio na Sidereel koji duboko preporučam! Jednostavna registracija, mnoštvo funkcija, funkcionira kao društvena mreža za serije... moj profil Alan Volt

koristite li vi neke od sličnih servisa?
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2015., 23:32 Ementaler »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #1 : 29. Siječanj, 2015., 14:28 »
Do sada sam evidenciju serija vodio u notepadu :hihi:, ali evo na tvoju preporuku sam od danas počeo koristiti Sidereel. Mnogo funkcionalnije, organizovanije, ljepše, brže... Thx :thumbs:

Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #2 : 29. Siječanj, 2015., 14:41 »
nema problema, stranica je stvarno super, svakim danom sve više raste, imaš kalendar pa vidiš kad nova epizoda serije koju pratiš izađe...
treba samo na početku malo se posvetiti pa followati sve što pratiš ali kad to napraviš, milina!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #3 : 29. Siječanj, 2015., 22:49 »
Inače ti se piše praĆenje. Nema na čemu, pozz.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #4 : 29. Siječanj, 2015., 22:53 »
http://www.sidereel.com/profile/bleki

Odvratan dizajn inače, baš suludo nakrcano govno. =/
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #5 : 29. Siječanj, 2015., 23:12 »
Evo i moje, iako još nisam sve dovršio :/

http://www.sidereel.com/profile/kaisersephirot

Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #6 : 29. Siječanj, 2015., 23:29 »
Inače ti se piše praĆenje. Nema na čemu, pozz.

sorry ne kontam, malo je možda kasno...

uglavnom, stranica se razvija i polako unaprjieđuje, eto ja započinjem neku suradnju s njima, moglo bi izrasti u nešto...
preporučam da kad odaberete serije koje pratite u bookmark osim glavne stranice stavite samo svoj "tracker" i prikazuje vam kalendarski koja epizoda koje serije na taj dolazi...
« Zadnja izmjena: 29. Siječanj, 2015., 23:32 janarani »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #7 : 30. Siječanj, 2015., 00:03 »
Postoji li ijedan način da vidim serije koje sam označio pogledane bez da im dajem ocjenu?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #8 : 30. Siječanj, 2015., 15:33 »
pa opcija Tracking znaći da pratiš seriju... ja sam to napravio i za završene i odgledane serije čisto zato jer ima opcija da ti stranica predloži neke nove serije... samo rejtanje je po meni najbezveznija opcija koja se uopće ne nameće i koju nema baš puno smisla koristiti...

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #9 : 30. Siječanj, 2015., 15:39 »
Meni osobno je besmisleno i ocjenjivanje i praćenje, trebala bi postojati baza ogledanih serija koja bi automatski ispisivala;

| ime serije | zadnja pogledana sezona/epizoda |

MyAnimeList to recimo radi daleko preglednije i jednostavnije IMO.
Reci im da bace pogled kako su weebooi to rješili.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #10 : 30. Siječanj, 2015., 20:11 »
Meni osobno je besmisleno i ocjenjivanje i praćenje, trebala bi postojati baza ogledanih serija koja bi automatski ispisivala;

| ime serije | zadnja pogledana sezona/epizoda |

MyAnimeList to recimo radi daleko preglednije i jednostavnije IMO.
Reci im da bace pogled kako su weebooi to rješili.

praćenje služi tome da imaš kalendarski prikaz serija koje gledaš, pa kad se ujutro zbudiš, odeš na kalendar i pogledaš koja je danas epizoda za skinuti...
ocjenjivanje služi tome kako bi cjelokupan community ocjenjivao pojedine epizode, kao i serije pa se time rangiraju serije, ne samo po praćenju nego i kvaliteti...
naravno ima još mnoštvo ideja kojima će se pozabaviti pa ćemo vidjeti šta će sve biti....

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #11 : 30. Siječanj, 2015., 20:46 »
Zašto ti meni objašnjavaš te tako očite stvari? Kralju, nisam debil i jasna mi je svrha tih stvari, samo ti pokušavam reći da želim bez odrađivanja ijedne od tih funkcija imati elegantan i prikladan uvid u SVOJE OGLEDANE SERIJE. Koji dio nije jasan?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #12 : 30. Siječanj, 2015., 21:55 »
praćenje služi tome da imaš kalendarski prikaz serija koje gledaš, pa kad se ujutro zbudiš, odeš na kalendar i pogledaš koja je danas epizoda za skinuti...
ocjenjivanje služi tome kako bi cjelokupan community ocjenjivao pojedine epizode, kao i serije pa se time rangiraju serije, ne samo po praćenju nego i kvaliteti...
naravno ima još mnoštvo ideja kojima će se pozabaviti pa ćemo vidjeti šta će sve biti....

E vidiš, to nije ono što meni, a vjerujem i mnogima treba. Kad sam vidio te linkove neke, već sam se ponadao jer tražim već dugo i zasad bezuspješno neki portal/stranicu/nešto gdje bih nakon pogledane epizode ili čega već mogao aptejtati svoj "dnevnik gledanja"... i po izboru ako baš ŽELIM dati joj ocjenu i napisati koju riječ, uz određenu dozu elegancije naravno. Drugim riječima, treba mi Letterboxd za serije. Točno to... u milimetar, i ništa drugo. Ne trebaju mi nikakvi kalendari po kojima ću ja pratiti što izlazi ili skidati epizode, ovo ono, jer tako i tako gledam isključivo kompletirane sezone, a nekad i serije... ( osim sa sitcomima koje baš redovno pratim).

I upravo tu vjerujem da je i došlo do krivog shvaćanja u vašem razgovoru kad govorite o "kalendarima". ;);)
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #13 : 30. Siječanj, 2015., 22:03 »
Zašto ti meni objašnjavaš te tako očite stvari? Kralju, nisam debil i jasna mi je svrha tih stvari, samo ti pokušavam reći da želim bez odrađivanja ijedne od tih funkcija imati elegantan i prikladan uvid u SVOJE OGLEDANE SERIJE. Koji dio nije jasan?

žao mi je ako si shvatio pogrešno, nisam htio insinuirati tvoju razinu intelekta niti ništa slično... ukoliko te bilo što što sam napisao uvrijedilo, žao mi je... ideja je zanimljiva i vidjet ćemo kako će biti implementirano...

E vidiš, to nije ono što meni, a vjerujem i mnogima treba. Kad sam vidio te linkove neke, već sam se ponadao jer tražim već dugo i zasad bezuspješno neki portal/stranicu/nešto gdje bih nakon pogledane epizode ili čega već mogao aptejtati svoj "dnevnik gledanja"... i po izboru ako baš ŽELIM dati joj ocjenu i napisati koju riječ, uz određenu dozu elegancije naravno. Drugim riječima, treba mi Letterboxd za serije. Točno to... u milimetar, i ništa drugo. Ne trebaju mi nikakvi kalendari po kojima ću ja pratiti što izlazi ili skidati epizode, ovo ono, jer tako i tako gledam isključivo kompletirane sezone, a nekad i serije... ( osim sa sitcomima koje baš redovno pratim).

I upravo tu vjerujem da je i došlo do krivog shvaćanja u vašem razgovoru kad govorite o "kalendarima". ;);)

pa to što tražiš imaš kao mogućnost... znači, staviš seriju pod tracking i sa svakom novom epizodom, kad klikneš na nju pritisneš watched... ako te zanima u određenoj seriji što si gledao a o što ne, odeš na tu seriju, klikneš episode guide i imaš kvačice za epizode koje si gledao... naravno, uz svaku epizodu imaš kratki opis radnje da ti bude lakše...

možda ne razumijem točno u čemu je problem i svaka pomoć bi bila dobro došla!

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Portali za pračenje serija
« Odgovori #14 : 30. Siječanj, 2015., 23:20 »
Roboratnik i ja te zapravo pitamo apsolutno istu stvar,,,
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9