HCL.HR

Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.

  • 9 Odgovora
  • 1386 Hitova
Pozdrav.
Zovem se Diego Menendes iz Slovenije.Ovdje možete nač velik broj extremnih ljudi, koji su uspjeli u svijetu, kao što več znate.
Počeo sam snimati filmove 2001 godine, i tada nisam znao šta bi htio biti pisac, muzičar ili film.redatelj/glumac. No tada su se ti ljudi smijali kad si jim rekao, da češ bit glumac il bnimat filmove, nom današnja su vremena pokazala, da su ti bjednici naravno mnogo bili u krivu, kao što vidimo skor svako može, da snima filmove, filmski takozvani ,,vrh" je takozvano napunjen nekim lutkama, bjednicima, koji več odavno nisu više glumci nego samo kontrolirane lutke koje se pojavljivaju na samo najprestižnjim festivalima.Pa tako smatram, da je recimo Radovan Karadžić mnogo veči glumac od nekog Brad Pitta ili nekih bezveznih tinejđerskih idola naravno.Da me neče sad ko krivo shvatiti, pa če mislit, da podupirem Karadžićevu politiku il tako nešto.Premalo sam upoznat tim stvarima pa ne mogu reč ništa.
No on je ipak dobar glumac, glumac koji je glumio godinama, godinama u realnom životu i da ga niko nije prepoznao, a ne ispred kamerama, što smatram, da je mnogo lakše. Pa tako sam i ja mnogo puta glumio u svom životu. Bilo mi je fascinantno, da je non stop neka druga osoba s kojom sam radio ili upoznao na takav ili drugačiji način vjerovala da sam neki ,,primitivni"
Balkanac ili prikriveni fašista sa ekstremnim deničarskim pogledima ili sam glumio naivnu budalu, koja je svake par mnuta izustila takve budalaštine, da su svi počeli krepavati oko mene ili sam glumio ponekad nepoznate osobe, znači osobe koje zna taj uski krug prijateljstva.Problem je nastao, kad su me neki skužili, da glumim ili lažem, jer me je svaka određena grupa znala neku moju drugu ličnost, pa su recimo dva čovjeka shvatili, da poznaju istu osobu
ali sasvim drugačiju ličnost. Tada su mnogi pomislili jednostavno, da imam vrstu shizofrenije, gdje čovjek često mijenja ličnost. Bili su normalno u krivu.
Kolko vidite, sasvim sam normalan.
No, da se vratim mojim početkima, počeo sam snimati naš prvi film, koji se zvao Krv u prirodi.U tim danima, se je još uvijek upotrebljavala Vhs kamera.
Kao klinac sam se mnogo ložio na horrore inače, još posebno na Italijanske, i to na one najbrutalnije.Stari mi jih je dopustio, da jih gledam, tek kad sam dopunio šest godina.No naš je prvi film bio takav dizaster, koji Ed Wood ne bih mogao napraviti u miljon godina, nisam ga stavio nigdje ni na net.
Na kraju se taj projekt pretvorio u kako se ne smije snimati filmove.Poslije tog entuzjastičkog filmskog pokušaja sam i stvorio band .Nazvao sam ji Menendes Brothers po ubojicamasa Beverly Hillsa, koji su bili brače.Jednostavno je bilo nešto mračno i hipnotično u tom imenu, da sam ga morao uzeti.
No poslije par godina sviranja (za više il manje za samog sebe u garažama) sam radio u nekom poduzeču, ogromnoj zgradi, u poslednjem 13 spratu je bio ko neki krug kancelarija. sve su bile razjebane, stolice na podu, svakakve stvari pomiješane, ko, da je to neko naštimao za filmsku scenu.Za pet minuta kasnije sam se vratio na isti prostor, jer sam znao nekog kolega u centru Ljubljane pa smo snimili naš prvi pravi filmski projekat. No taj je film sniman sasvim spontano bez ikakvog plana, to se je kasnije razvilo. Kao prije šzto sam poneuo, kako ljudi glume u realnom životu.Tako smo i mi stavili našu realnost našog života u taj film, no ima tu naravno i elemente dramaturške igre. Tako i treba, naša realnost bi trebala biti material za naše buduče filmove, no naravno ako vam nije život sasvim dosadan, onda to baš ne preporučujem. Voilim underground scenu i vjerujem, da čemo tu i ostati, no kad čemo postai svjetski underground, tada čemo zarađivati i pare naravno.Ha, ha. Što se tiče tog filma, neki kažu, da je Trash, neki kažu, da je horor Komedija, neki kažu, da je originalno remek djelo, dok drugi kažu, da je samo obično smeče.Ha, ha! Šta vi mislite?

http://www.youtube.com/watch?v=UqXq4BURrGc

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.
« Odgovori #1 : 08. Srpanj, 2010., 20:30 »
Ja mislim da je obično smeće ha ha! ;(

Neznam kralju, šta je ovo? :wildboy:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.
« Odgovori #2 : 08. Srpanj, 2010., 20:35 »
 :hihi: :hihi: :hihi: :ave: :ave: :ave:

svidjet će se zapiju  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.
« Odgovori #3 : 08. Srpanj, 2010., 20:41 »
 :ave: :ave: :ave: :ave:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.
« Odgovori #4 : 08. Srpanj, 2010., 20:59 »
 :hiha:

Odg: Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.
« Odgovori #5 : 08. Srpanj, 2010., 21:58 »
Jel da čitam sve ovo?  :wildboy:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.
« Odgovori #6 : 08. Srpanj, 2010., 23:27 »
ako oćeš...
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.
« Odgovori #8 : 16. Srpanj, 2010., 17:50 »
ha-ha
COOL

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Pozdrav , zovem se Diego Menendes, a to je RETARD ZOMBIE.
« Odgovori #9 : 19. Srpanj, 2010., 09:48 »
Ja isto mislim da je samo obično smeče  :thumbs:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9