HCL.HR

Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje

  • 14 Odgovora
  • 2086 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
http://www.film-mag.net/content.php?review.6935

Sve piše na linku, ali evo, za lijenčine:

Pozivamo Vas da se prijavite na radionicu za Direktora Fotografije koja će se održati 16. – 18. listopada 2009. godine, u Kinu Mosor i u Movieplexu Kaptol, u Zagrebu.

Predavanja će držati:

OLIVER STAPLETON – direktor fotografije na filmovima „Kućna pravila“, „Casanova“, „Prijevara“, „Vijesti iz dubine“, „U sjeni prošlosti“, „ Ned Kelly“, „Buffalo Soldiers“, „Šalji dalje“, „Čudovište iz vode“, „San ljetne noći“, „Moja lijepa praonica“ …

PAOLO CASCIO - dobitnik nagrade za nove talente International Cinematographers Guilda, radio je na preko 30 filmova, od kojih su poznatiji „Plešimo zajedno“, „Lovac“, „Kontrolori leta“, „Lančana reakcija“, „Beskonačan dan“, serije „Hitna služba“, „Bračne vode“, „Chicago Hope“ i brojni drugi.

BILL BUTLER - dobitnik nagrade za Životno djelo American Society of Cinematographers, nominiran za Oscara za film „Let iznad kukavičjeg gnijezda“. U njegova djela se ubrajaju „Ralje“, „Rocky IV“, „Rocky III“, „Briljantin“...

Radionica je potpuno besplatna za polaznike, a namjenjena je svim osobama koje se bave filmskim snimanjem.

Radionicu organizira 4Film iz Zagreba, a su-financirana je sredstvima Europske Unije.

Molimo da prijave za radionicu i vaš CV pošaljete na e-mail [email protected]


Ne stignem na sve, i nije da se bavim filmskim snimanjem rofl, ali prijavljujem se, ovo bi moglo biti mnogo interesantno.
Di je to kino Mosor ako mi netko može reći?

« Zadnja izmjena: 14. Listopad, 2009., 10:58 Ementaler »

Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #1 : 14. Listopad, 2009., 13:11 »
Izgleda zanimljivo. Možda se prijavim.

Kino Mosor je u Zvonimirovoj.
Why is your...

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #2 : 17. Listopad, 2009., 12:23 »
Bio jučer, svratim i sutra.

Zanimljivo i tužno iskustvo.  :( Od polaznika su možda 2, 3 koji žele biti DOP, isto toliko režisera, ostalo su ostali; snimatelji na telki, reklame, spotovi, ADU-ovci i ini.

Ali ova trojica su prezanimljivi, od načina na koji govore do onoga o čemu govore. U osnovi, predavanje je više film-based nego samo za dopove, čime je i interesantnije.

Imali su kul rečenica, popišem neke kasnije.  :(

Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #3 : 17. Listopad, 2009., 12:25 »
zašto je tužno  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #4 : 17. Listopad, 2009., 12:33 »
Duh, Grgure, koji nedostaje nama Hrvatima oni posjeduju, i zato je tužno izaći s takvog predavanja i probuditi se u stvarnosti,
okružen jebenom mizantropijom i apatijom ljudi i nejebice koja ih svakodnevno pere čime svaki san pretvaraju u apsurd, neznanje u strah, genij u ludost, a želju u fikciju. Svi redom nek se jebu, nabijem ih. Sve.

Moram pod hitno van odavde. Pod hitno.  :(

Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #5 : 17. Listopad, 2009., 12:36 »
 :(
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #6 : 17. Listopad, 2009., 12:57 »
Duh, Grgure, koji nedostaje nama Hrvatima oni posjeduju, i zato je tužno izaći s takvog predavanja i probuditi se u stvarnosti,
okružen jebenom mizantropijom i apatijom ljudi i nejebice koja ih svakodnevno pere čime svaki san pretvaraju u apsurd, neznanje u strah, genij u ludost, a želju u fikciju. Svi redom nek se jebu, nabijem ih. Sve.

Moram pod hitno van odavde. Pod hitno.  :(

Nitko me nikad nije bolje opisao vjerojatno.  :(
A ni ne znamo se. Deprimirajuće.
« Zadnja izmjena: 17. Listopad, 2009., 13:17 Ixy »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #7 : 17. Listopad, 2009., 13:35 »
Duh, Grgure, koji nedostaje nama Hrvatima oni posjeduju, i zato je tužno izaći s takvog predavanja i probuditi se u stvarnosti,
okružen jebenom mizantropijom i apatijom ljudi i nejebice koja ih svakodnevno pere čime svaki san pretvaraju u apsurd, neznanje u strah, genij u ludost, a želju u fikciju. Svi redom nek se jebu, nabijem ih. Sve.

Moram pod hitno van odavde. Pod hitno.  :(

 :hug :hug :hug
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #8 : 17. Listopad, 2009., 15:40 »
Abel sve kul i šit, al jebotebog, di je to tvoje van koje nije sakato i ovakvo kakvo si predivno opiso?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #9 : 17. Listopad, 2009., 18:03 »
Nije bit u tome da bude divno mjesto u kojem su ljudi sretni i drkaju kurac po cijele dane.

Meni se radi, ako treba danima i noćima (nije da sad nije tako), ali želim učiti od profića, a ne zauvijek biti amater 'koji se dobro snašao'. Takvih je masu, pa nam tv program i filmovi i izgledaju tako kako izgledaju. Mislim ako mogu klikati po tastaturi u kroejši, mogu klikati i u zemlji koja ima neku značajnu povijest rada na filmu i ljude koji jebeno poznaju svoj posao. I progresirati, jer ovdje neću nikad režirati dokumentarce za budžet koji mi je potreban, primjerice.

Nije da je jednostavan odlazak vani rješenje svih problema, ali je puno bolje od od ovoga u smislu čistog upoznavanja posla kao takvog.
Zato kažem 'duh', jer ovdje od većine čujem žalopojke i jadanje, dok kod ljudi koji su zadovoljni sobom kao osobama, naravno, možeš čuti samo ohrabrenje i pokoju pametnu.

Englesko govorno područje, dakle SAD, UK ili Australija. Vjerojatno SAD ili UK. Dogodine, nadam se.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #10 : 17. Listopad, 2009., 19:51 »
neznam, prepametan si mi i inteligentan da bi vjerovo da misliš da ostatak svijeta ne saka također užasno. sve saka.

možda sam ja samo pesimističan.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #11 : 17. Listopad, 2009., 20:15 »
Nije reko da ne saka ostatak svijeta, nego da u ostatku svijeta postoje profići i ljudi od kojih može nešto naučit karlo :(

ne znam, volio bi upoznat abela, boguje mi  :ementaler:

ali avaj. dosta oftopika :(

*

Zapi

  • Gost
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #12 : 17. Listopad, 2009., 23:14 »
da, reko je to kao kod nas ljudi nisu profesionali, vani jesu.

od kud ti to?

svugdje su isti nezainteresirani šabani koje boli kurac za sve. (grgure oduzimam ti pravo da ovo kvoutaš i komentiraš)

Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #13 : 17. Listopad, 2009., 23:25 »
u krivu si.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Predavanja u petak u Zagrebu za direktore fotografije i snimatelje
« Odgovori #14 : 17. Listopad, 2009., 23:27 »
znam ;(

al nervira me veličanje BIJELOG SVIJETA.

svijet saka. i svi ljud. lolf.

;(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9