HCL.HR

Prometheus (2012)

  • 142 Odgovora
  • 21492 Hitova
*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #15 : 06. Lipanj, 2012., 08:07 »
Kad smo već kod mladosti i strahova, sjećam se kad smo prvog elijena Karlo i ja ko klinci gledali kod mene na... video kaseti! Karlo je donio čokoladu da pojedemo i onda smo je mahnito trpali u sebe kako bi je pojeli prije one scene kad elijen onom tipu izađe iz prsnog koša jer smo mislili da će nam se poslije toga zgadit i da ćemo se zbljuvat ako u tom trenu budemo jeli.  :mrgreen:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #16 : 06. Lipanj, 2012., 08:33 »
savršena priča...


kad sam ja prvi put gledao elijena imao sam nezz, 12-13 godina i mama mi nije davala nikad da ga gledam, a buraz je stalno pričao kako je to najbolji film ikad. i onda jednu večer bio elijen na TV-u i ja sam molio, MOLIO, da me pusti da to gledam i na kraju mi je ipak dopustila.

uglavnom, za vrijeme gledanja, bio je savršeno strašan i baš mi se urezao u pamćenje. al onda, kad je završio i sve je bilo u mraku, sjećam se da sam se bojao spustit noge s kreveta jer tko zna MOŽDA se ispod krije neki ALIEN koji će mi ih pojest il neš. pa me buraz morao pratit do wc-a, a prije je morao upalit svjetla na putu do wc-a da nešto ne iskoči iz mraka. nezz, kako sam preživio tu noć spavat sam  :wildboy:

dan danas ne volim gledat hororce, jer ne volim taj osjećaj straha. nezz, nije mi kul jednostavno. al elijena obožavam jer je setting tako savršen.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #17 : 06. Lipanj, 2012., 08:40 »
mama ti je s 13 godina branila da gledaš aliena? :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #18 : 06. Lipanj, 2012., 09:42 »
Zašto nemamo topik "FILMSKE ANEGDOTE" s takvim pričama iz djetinjstva? Rulalo bi  :(

Uspješno izbjegavam pročitat ikakve informacije o Prometheusu btw, želim da me iznenadi  :hiha:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #19 : 06. Lipanj, 2012., 10:47 »
mama ti je s 13 godina branila da gledaš aliena? :wildboy:

da. zato sam ja izrastao u uzornog građanina, a ti ćeš postat gelipter  \:D/
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #20 : 06. Lipanj, 2012., 15:46 »
e kralju ti si prvi na listi forumskih vicmahera koji nikad nije napisao ništa osim POLUSMIJEŠNOG puna na nečiji tekst. nezz.  :fpalm:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #21 : 06. Lipanj, 2012., 15:57 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #22 : 06. Lipanj, 2012., 16:33 »
hej kralju odi kupi pivo + čips navijački pack pls

kao što rekoh, forumski vicmaher/licemjer
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #23 : 06. Lipanj, 2012., 18:33 »
Rezervirano za sutra navecer. :hiha: Nezz, bas se veselim ovome.
Iako neki mraljevi kriticari dosta kenjkaju. Na IMDb-u je ocjena 7.9. :hiha2: Realno, ocekujem 9/10 ili 10/10, a bio bi relativno zadovoljan i sa 8/10. Sve ostalo je duboko razocarenje.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #24 : 08. Lipanj, 2012., 00:13 »
Gledao. Nezz, ocekivao film u stilu alien a dobio nezz avatar-betlšip-rat svjetova. :wildboy: Puno je vise SF i AKCIJA nego horor ko Alien i to je bas zalosno. Nema klaustorfobije, zvukovi ne dizu atmosferu. Dijalozi i odnosi medu likovima su fakat... bulšit. Al ono... ja nezz ko je ovo radio. :wildboy: Doduse Idris Elba je maestralan. Kolko moze biti naspram drugih mrtvih nikakvih faca. Ostali su fakat jadni. Scenarij ja nezz opet,,,
Efekti rulaju. Bas ono sta sam ocekivao. Gledao u 3d pa mi je dojam jos veci. Glasni zvukovi su isto dojmljivi iako fali nest karakteristicno ko zvuk radara iz Aliena npr. Ili tisina pa nagli skok NECEG nezz Uglavnom, pun pogodak, vizualno jako dobro.
Ugl par bitnih stvari:

1. Nije strasan, rendom je i prostorno preotvoren
2. Glumci i likovi, njihovi odnosi i dijalozi su koma. Idris Elba zasluzuje jedno 9/10 za izvedbu neverdles
3. Neke stvari su totalno rendom, neozbiljne i ... nebite :( Prva scena npr
4. Efekti su fakat zakon. Pogotovo u kinu i u 3d-u. To me se recimo jako dojmilo posto sam prvi puta gledao 3d

7/10 :wildboy: :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #25 : 08. Lipanj, 2012., 00:14 »
 :(

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #26 : 08. Lipanj, 2012., 01:19 »
Ovo je bilo jedno spektakularno loše iskustvo. Početak i razvijanje radnje je prilično kul, ali kako se to krene rasplitati, Bože sačuvaj. Bože sačuvaj.

Glazba je užasna jer sve pretvara u neko epsko gej smeće umjesto da je malo mračnije.

Imam osjećaj da pola scena fali u filmu. Možda će biti neki directors cut nešto al ne vidim čemu to.

bzvz, rendom. Nije sad ljuto smeće, ali realno... uopće mi se ne da ni pisati o tome što mi sve ne valja. Priča je jednostavno neuvjerljiva i ne boli te ona stvar za ikog od likova. Nekakva filozofija postanka/religije je plošna i nekako usput sprovedena. Akcija je lol, tu samo akcije radi. Nigdje ne vodi, scene su totalno besmislene.

I ta glazba. Ta fakin glazba.

Ako ne morate, nemojte u kino davati pare za ovo. Radije doma neki kvalitetan rip pogledati, film je jednostavno razočarenje. Radije Avengerse u kinu ako niste već.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #27 : 08. Lipanj, 2012., 02:32 »
 :tired: :fpalm:

Film je...odličan. Uglavnom imho više nego sam očekivo.
Prvo, koji kurac to uspoređujete s elijenom? RENDOM. nije to elijen 5, da je vjerojatno ne bi ni otišo gledat.

Ono što prvo upada u oči je trajanje od 2 sata. Izgleda kratko, a stvarno i je. Film si je seemingly dao neku veliku zadaću ispričati epsku priču i stvarno ne vidim kako je on to zamislio u 2 sata jer sve je tako jebeno šrinkano. To je ustvari moj (a i vidim više manje svačiji) najveći problem s filmom. Samim time neko veće upoznavanje likova je palo u vodu, film nema skoro nikakav uvod i odma te baci u nekakvu radnju o kojoj bi stvarno htio znati više a nitko ti ništa ne govori. Međutim kako se priča odvija, iskreno, rješenja su jako dobra. Očekivo sam da će baš bit nekakav smećasti rasplet al nije, pametan je i zadovoljavajuć (iako ustvari nije rasplet..).
Doduše, likovi stvarno jesu smećasti. Je Elba je odličan, Charlize vrlo dobra (i Noomi), ali ostali su jako jako rendom castani. Charlie je odurno bezlično smeće, svi ostali su jednostavno nevažni jer dobivaju nula vremena na ekranu di ih imalo upoznajemo.
A ono, s tehničke strane, stvarno je flawless. Čudo kak je to sve dizajnirano i kak sve izgleda lijepo i uvjerljivo. Šteta je doduše što su sve EPIC scene već u trejleru pa to nekako smanjuje kulnes. Ovo s glazbom ne berem baš, nisam uopće primjetio glazbu da je nešto smetala il bila loša. :/


Da je tu još 30-40 minuta materijala, bilo bi dosta materijala za fin ep, al izgleda da će nastavak pa će dojam bit i bolji.

definitivno pogledati, ne slušat grinčeve.  :(
9

P.S. Jel mi iko može objasnit signifikans prve scene i povezanost s filmom i šta je to /di je to / nez?
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2012., 02:34 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #28 : 08. Lipanj, 2012., 03:03 »
smiješ nešto i o filmu napisat  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #29 : 08. Lipanj, 2012., 08:29 »

P.S. Jel mi iko može objasnit signifikans prve scene i povezanost s filmom i šta je to /di je to / nez?

kako sam ja shvatio, scena pokazuje nastanak čovječanstva, tj. ono, svemirski brod je ostavio lika na zemlji, lik je popio ono govno, raspao se  i tako ubacio svoj DNK u rijeku il neko sranje i tako su nastali ljudi

i da, film je dobar, mrzitelji neka se provjere

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9