HCL.HR

Prometheus (2012)

  • 142 Odgovora
  • 21490 Hitova
*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #60 : 12. Lipanj, 2012., 20:26 »
James Cameron. Alien. :fpalm: :wildboy: :wildboy: :wildboy:
cinjenica je da je alien 2 najbolji dio. mrzio ti james camerona ili ne.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #61 : 12. Lipanj, 2012., 20:27 »
Ne moraš prestat pisati, samo argumentiraj svoje mišljenje. Zašto ti je fejspalm na Aliena 2?

Zato jer sam fejlao sa James Cameronom. Zaboravio da je on rezisirao dvojku.
Da, dvojka je rulala pun kurac.

























 :wildboy:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #62 : 12. Lipanj, 2012., 20:29 »
E moj pilipe. Aj bar nećeš prestat pisat.  :wildboy:

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #63 : 17. Lipanj, 2012., 16:44 »
Pogledao jučer film. Meni je zakon i fakat sam zadovoljan bio sve do samog kraja. Tj, zadnje 2 minute. Naprave situaciju na koju se totalno nadovezuje prvi alien - spoiler:

onaj inženjer se srušio sa svojim brodom i ostao onako "zatočen" u onom upravljačkom mehanizmu - u prvom alienu su rekli kako izgleda kao da je srastao sa tom stolicom, i ovi se POTRUDE napraviti da se to vidi - kada je ulazio u to, to sjedalo ga je doslovno "okovalo" i baš je bio fokus na tome - ljudi, sad vidite kako je on u prvom alienu bio povezan sa tom svemirskom foteljom! Charlize je crkla, a Dr Shaw se izvukla i otišla u onaj life-suport vrag, i tamo sam očekivao kako će alien/face hugger nju sjebati, ali NIKAKO NE JEBENI INŽENJER KOJI JE TREBAO OSTATI MRTAV U ONOJ FOTELJI. Ugl, da je završilo tako da je ona u toj medical/life support kući poslala onaj distress signal i da ju je onda face hugger sjebao, to bi bilo to. Nema preživjelih, inžejer je tamo gdje treba biti, signal je poslan i uhvatio ga je Nostromo (bio bi najs tač da baš tako završi - pokažu nostromo i Mother kako prima distress call), a iz mrtve doktorice izlazi Alien Queen koja će posrati sva ona jaja koja su se u prvom Alienu nalazila tamo gdje ih nije bilo u Prometheusu. I ja bih tada bio jako sretan. Ne bi film bio savršen, još uvijek ima nekih sitnica koje su mogle i morale biti bolje riješene ali bi mi bio dostojan Alien serijala. Ovako mi je to ako se gleda 2 sata, no 2 sata i 2 minute - jebemu, kakav retardirani kraj. Ne znam jesu li to napravili da bude hepi end ili sa željom napraviti nastavak Prometheusa koji neće biti Alien, iako je Alien direktni nastavak i trebao je biti, nego će Dr Shaw bombardirati inženjerski home planet sa onim njihovim brodom. :fpalm:

Eto, to je jedino što mi je smetalo, ali mi je jako zasmetalo, ostalo mi je skroz pogođena Alien atmosfera tehnički jako dobro riješena  :hiha:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #64 : 17. Lipanj, 2012., 16:51 »
nez otkud tebi da bi alien trebao biti direktni nastavak :?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #65 : 17. Lipanj, 2012., 17:05 »
Kao, to je htio, ne kaze da je tak ispalo

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #66 : 17. Lipanj, 2012., 17:10 »
Jer je Prometheus originalno bio planiran kao Alien prequel i onda su mu rewriteali scenarij nakon par godina?

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #67 : 17. Lipanj, 2012., 17:16 »
nez otkud tebi da bi alien trebao biti direktni nastavak :?

Zbog ovog što Yuri reče, te ako si gledao oba filma, pa i sma si vidio. Dizajn tih Inženjera odn njihovog oklopa, sami svemirski brod, mislim, jel moram stavljat slike  :wildboy:





I svaki detalj u tom brodu... pa David iz Prometheusa te Ash odn Bishop iz Aliena - njihov unutarnji dizajn, glas kada su razjebani, izgled countdown timera u brodu, ono, jel moram dalje...

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #68 : 17. Lipanj, 2012., 17:29 »
nez samo znam da je lik 14 puta reko da je prometej samostalan film koji samo dijeli svemir sa alienom i neke reference.
a to šta je on izvorno bio zamišljen kao ovo-ono to stvarno ne vidim kako je važno ako je napravljen na drugi način.
doduše, ne sjećam se apsolutno ničega iz prošlih filmova. 
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #69 : 17. Lipanj, 2012., 17:40 »
naravno da je, samo zato da ekipa može što duže raspravljat o filmu i gurat viralni marketing, s kojime je i započeo.

Mislim, na kraju krajeva, tak svejedno.

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #70 : 17. Lipanj, 2012., 17:48 »
Samo svemir i neke reference? Sve što sam nabrojao, plus Weyland, face hugger (u drugom obliku, ali evolucija, i svaki alien je bio drugačiji, tipa u trojci izašao iz psa se kretao kao pas), plus onako, pecto toga... Film je Alien skroz, i trebao je tako i ostati. Do kraja

A i sam kažeš ne sjećaš se filmova, no ja se sjećam svakog detalja svakog filma jer sam ih pogledao valjda 10 puta svaki. Dvojku možda i više, pa eto, vidim da je svaki dio filma iz Aliena na neki način i to je malo više od par referenci
« Zadnja izmjena: 17. Lipanj, 2012., 17:49 Shimmy »

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #71 : 17. Lipanj, 2012., 17:59 »
Tako je shimmy, reci mu :(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #72 : 17. Lipanj, 2012., 19:32 »
 :wildboy:

slažem se da ima pecto referenci i ima -neke- veze s elijenom. ALI. ali.  :(

ja ne znam kako da naglasim da je redatelj sam rekao kako jedan film sa drugim, radnja-wise, nemaju poveznice. eto. i šta da sad ja radim. :(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #73 : 18. Lipanj, 2012., 09:32 »
A dobro, to nisam čuo, ali ako je zaista tako, onda je Ridley Scott retard. Tj, papak, uspapčio se. Trebao je biti baš i po njegovim riječima prequel, i onda promjeniti, valjda radi nove publike ili nešto, ne znam, bezveze  :wildboy:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Prometheus (2012)
« Odgovori #74 : 20. Lipanj, 2012., 12:05 »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9