HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 247872 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2010 : 24. Rujan, 2018., 10:58 »
Moglo bi se nastavit gledanje Marvelovih serija. Luke Cage, pa Iron Fist.  :slini:

Valjda bi tako tribalo, jer je prvi izasao Luke.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2011 : 27. Rujan, 2018., 06:31 »
Pala je prva sezona Izugbljenih  :piva:

Odlična serija nemam prigovora

Imam osjećaj da tek sada počinje ono pravo


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2012 : 27. Rujan, 2018., 11:13 »
Da, ma sve su sezone top. Ta misterija koja nas prati cijelo vrijeme je ajme, bas je napeta serija, nema sta.

Ja sam na kraju morao pogledat pogledat par videa da shvatim svu radnju kako treba. Inace sam je otukao u 20 dana, cijelu seriju.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2013 : 27. Rujan, 2018., 11:52 »
Uz Shameless, danas počeo gledati i novu sezonu South parka.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2014 : 28. Rujan, 2018., 22:39 »
Poceo Sherlocka gledati, odlicna serija, svida mi se sto su ga modernizirali u ovoj verziji, i veliki plus je to sto su showrunneri Steven Moffat i Mark Gattis koji su napravili odlican posao s Doctor Who.om, te Cumberbatch dominira svaku scenu u kojoj se pojavi

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2015 : 29. Rujan, 2018., 20:17 »
Svestan sam toga, Moffat je odlican pisac epizoda , Blink je i dalje najbolja epizoda moderne ere, samo je los showrunner, jedino mi se zamerio na kraju devete sezone, iz razloga koje pretpostavljam da vec znas, napravio je dobru oprostajnu sezonu te poslednja epizoda je odlicno napisana, ali naravno to je vise subjektivna stvar, neki ga mrze, drugi ga obozavaju, po meni je bolji showrunner od Russell T Daviesa

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2016 : 30. Rujan, 2018., 23:21 »
Čuj, meni je kod njega smetalo samo finale devete sezone, 10-ta sezona je cak bolja od prethodnih, te je finale sezone ubedljivo najbolje od svih prethodnih koje je on radio
Zavrsio sam prvu sezonu te poceo drugu, Moriarty mi je tako nekako čudan, u jednu ruku djetinjast, a svejedno kad povisi ton cini ti se da ce te oderat zivog

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2017 : 03. Listopad, 2018., 09:37 »
Da li je iko gledao Fringe?Kakva je serija?Mnogo me podsjeća na The x files (a i Mr. robot) po tome što radnja nigdje ne ide (nažalost, radi se o "casual" seriji gdje je svaka epizoda zasebna, nije nešto što se vjerno gleda epizodu po epizodu), samo beskrajna petljavina.Zbog nekog razloga mi nije ni blizu The x filesa kad sam ga već spomenuo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2018 : 03. Listopad, 2018., 10:36 »
Fringe je top, vrhunska serija, tko tvrdi suprotno treba dobit ban s foruma, iz hrvatske i života, uzet mu putovnicu, osobnu, zdrastvenu i maestro ako ga posjeduje.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2019 : 03. Listopad, 2018., 11:57 »
Fringe je top, vrhunska serija, tko tvrdi suprotno treba dobit ban s foruma, iz hrvatske i života, uzet mu putovnicu, osobnu, zdrastvenu i maestro ako ga posjeduje.
Po čemu je vrhunska?Da li postaje bolja poslije neke epizode?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2020 : 03. Listopad, 2018., 15:30 »
A ono, solidna serija ako nemaš ništa pametnije za gledati. Daleko od toga da je zadnje smeće ili nešto slično, no ono od kraja druge sezone radnjom je previše li-la s time kako je posljednja sezona nešto sasvim šesnaesto ako me sjećanje dobro služi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2021 : 04. Listopad, 2018., 07:58 »
https://www.hcl.hr/forum/film/fringe/msg744633/#msg744633

Tu sam sve rekao o seriji...

Citat:
Pogledao seriju napokon.
Bio sam nakon prve sezone stao i neko vrijeme nisam gledao, no nasreću vratio joj sam se.
Roknuo u 20 dana valjda 3 i pol sezone...

Po drugi put u životu me serija nakon njenog završetka ostavila u emocionalnoj praznini. Prvi je Lost to napravio.
Jako sam se vezao uz likove i u zadnje dvije epizode me totalno izdale emocije...

Šta reć? Jedna od najdražih serija koje sam gledao.
Jučer nakon zadnje epizode nisam htio prihvatiti da je gotovo sa serijom.
Odmah sam pohitao na net da vidim, da li je moguć nastavak snimanja...

Iako zna tu i tamo se pojaviti neka glupa, odnosno više nezanimljiva epizoda, cijela serija je genijalna.
Savršen casting, savršeni likovi, odlično napravljen svijet i odlično napisana priča.
Jedna od serija, čije će se gledanje definitivno reprizirat.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2022 : 04. Listopad, 2018., 21:07 »
Fringe je jedna od najboljih SF serija i možda ti se na početku čini da je svaka epizoda zasebna (kao u X-Filesu) ali nije, ima glavna radnja i u kasnijim sezonama će preuzet primat nad pojedinačnim slučajevima. Jedna od onih serija gdje su od samog početka znali gdje će odvest seriju (iako su radili sa mnogo manjim budžetom pred kraj) i gdje je svaka sezona bolja od prethodne.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2023 : 14. Listopad, 2018., 12:48 »
I dalje se gleda Lost.

Počeo petu sezonu.

Serija razvaljiva koliko je dobra.

Za kompliciralo je se do Sv. Petra  :bonk:





*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2024 : 14. Listopad, 2018., 15:43 »
Je je dosta se to zakomplicira, ja sak kasnije pogledao par videa da sve pohvatam, al inace top serija, bas je misterija ogromna cijelo vrijeme.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9