HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701521 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9855 : 30. Siječanj, 2011., 12:53 »
Gledah 28 Weeks Later, nije loš.

Super film :D

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9856 : 30. Siječanj, 2011., 13:09 »
@natko
ne hejtam toliko film nego to što ga ljudi toliko hajpaju. Sad moš reć ''šta te boli kurac za njih :hihi:'' al ono.

i nezz, film je ok, malo iznad prosjeka. Al nije NAJBOLJI IKAD i šta ja znam.

I da. Ovo je HCL. OH NE HEJTAM NEŠTO. Nebi da je to.. loše :wildboy: :hihi:

Nezz, ja se nisam do sad s nikim sreo i da je hajpao film. :hihi: Kazem, prvi put sam za njega cuo ovdje. Brijem da je dibek nes pricao. :(
Cak ga ni ja, kojem mi je prejeben film, nisam ishajpao. Po tvome su onda svi iole dobri filmovi ishajpani.
A i ono u tvom postu prije... nista nisi rekao. :hihi:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9857 : 30. Siječanj, 2011., 13:51 »
JEBO VAS BOG KAKO DONNIE DARKO NIJE NAHAJPAN FILM ISUSATI  :wildboy:


boli me kurac za pripucavanja, al kad ekipa osnovne FAKTOVE negira želim se zaklat. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9858 : 30. Siječanj, 2011., 14:08 »
Gledao sad to ~45 minuta. Dosadno.
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9859 : 30. Siječanj, 2011., 21:14 »
127 sati

Nez, tema je nemoguca za prenjet na film, vise za neki polusatni dokumentarac. Mislim film je dobar maksimalno kolko moze bit dobar. Al opet dosadno polu.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9860 : 30. Siječanj, 2011., 22:28 »
:hihi:

*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9861 : 31. Siječanj, 2011., 00:30 »
bla bla bla jel stvarno ima 13 godina? :/
COOL

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9862 : 31. Siječanj, 2011., 12:06 »
cgi? ;(

možda to nisu prave žemske cice nego su joj narasle od debljine ;( pa se ne računa ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9863 : 31. Siječanj, 2011., 15:42 »
Machete (2010)
Dobra zajebancija, nasmijalo me par puta fino. Ponekad ipak malo previše pretjerivanja, al dobro. Uloga loindsay Lohan je pregenijalna, Danny Trejo je Bogisus. Jessica još privlačna.

The Social Network (2010)
Pogledah ga napokon. Zadovoljan sam ono, meni je zanimljivo to sve skupa, ali ne vidim odakle tu neka priča o Oscarima. Koliko, 8 nominacija?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9864 : 31. Siječanj, 2011., 17:19 »
Jeben je film. Nisi ga >>>osjetio<<<. OMFG
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9865 : 31. Siječanj, 2011., 18:02 »
kad će diskusija o odiseji jebem vam boga lažljivog


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9866 : 31. Siječanj, 2011., 18:08 »
 :hiha2:

Za Odiseju stvarno treba.

URED:
Ishajpan je film od mrtvih HIPESTERA.
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2011., 18:13 Pilip »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9867 : 31. Siječanj, 2011., 18:24 »
1. Ako se putuje brzinom svjetlosti, vrijeme za putnika staje. Zato što se fizika brani od prekoračenja najveće moguće brzine u svemiru. Ako je već prekoračena, lik se trebao pomlađivati, a ne ostariti. (Pretpostavljam da je ono mješanje boja i ružičastih govana predstavljalo neku izvanrednu brzinu)

2. Monolit. Impresionirao je gorile, OK. Natjerao ih da evoluiraju, da budu savršeniji, kao šta su i rubovi monolita bili savršeno otkinuti. Tada su spoznali da sakaju kurac pa je ovaj uzeo kost, sve pet, jači si i bolji od drugih. Ali zašto se isti monolit koristi kroz cijeli film i cijelu evoluciju?

Mislim, nema smisla. Crni kvadar se pojavi. Evolucija. Majmune kužim, kvadar nikad u životu vidjeli, nit nešto tako savršeno. Zašto su điberi iz više manje suvremenog doba bili toliko impresionirani time? A pogotovo zašto se ovaj điber na kraju htio ustati iz mrtvih da dotakne CRNI KVADAR? Što on predstavlja?

3. Koga to je toliko briga za smrdljive ljude i njihovu evoluciju? Tko je u svemiru taj... NETKO... tko nas promatra... i spašava i pomaže nam...crnim kvadrima... To mi sve smrdi po nekom BOGU I VJERI i takvim sranjima. Jeli jupiter bog? Jeli glavni homo sapiens spoznao boga? Zašto onda opet mora dotaknuti jebeni KVADAR?  :tired:

4. Film je spor. Ono demonično vrištanje mi je išlo na živce, još crni ekran stave 5 minuta i tu psihodeličnu galamu. Koji kurac.

Želim knjigu pročitat.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9868 : 31. Siječanj, 2011., 18:26 »
ŠTA JE DIVOVSKO DIJETE KOJE PLUTA SVEMIROM  :wildboy: :ave:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #9869 : 31. Siječanj, 2011., 18:30 »
Odiseja je daleko od pojma filma. Nezz, nemos usporedivat Odiseju sa bilo kojim drugim filmom jer se po svemu razlikuje. Fabularno ju je gotovo nemoguce opisati pa uopce o tome raspravljat nema smisla. Nezz, dalo bi se o simbolici raspravljat. Na pocetku sam brijao da bi monolit ka trebao biti neka spona izmedu pracovjeka i modernog covjeka koja se kao nikada ne mijenja, ali sam sad sve vise skeptican u vezi tog... :(
A ono, film potvrduje moju tezu da za iole epican i legendaran film koji bi kao trebao ostat zapisan u analima, najbitnija je glazba. Ono, ko ce se Drustvene mreze mrtve sjecat il nes... Al ce svi znat za nezz Kuma, Odiseju, Indiana Jonesa, Casablancu, Gone with the wind i to...

A i sam Clark je kao rekao "Ako ko shvati kraj filma onda Stanley i ja nismo uspjeli." :(

URED:
I da, kad Dejv pokupi onog mralja i leti natrag prema letjelici. Nezz... mislim da me nikad niti jedan tolko dosadan dio nije tolko uzbudio i digo mo zivce. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2011., 18:33 Pilip »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9