HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691616 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #345 : 03. Prosinac, 2005., 00:13 »
Baš mi se gledao neki Spaceyev film i prvi koji sam našao je bio K-PAX. Pošto tamo glumi Bridges, gledao mi se neki njegov film, pa sam potom odgledao i Kralja ribara.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #346 : 03. Prosinac, 2005., 00:50 »
2 najgej filma koje možeš nać  :vomit: onaj K-Pax je zanimljiv, al kad završi napokon skužiš na kakvu debilnost si utrošio 2 sata. kralj ribara damn, to je takvo smeće dosadno...bljah.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #347 : 03. Prosinac, 2005., 11:19 »
Bolje nego da sam vrijeme bacio na Doom :smokin:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #348 : 03. Prosinac, 2005., 11:20 »
Lord of War

bacio sam pogled bio
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #349 : 03. Prosinac, 2005., 15:52 »
Zadnje sam gledal War of the Worlds.Dobar film.Ima genijalne zvucne efekte.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #350 : 03. Prosinac, 2005., 16:21 »
Zadnje sam gledal War of the Worlds.Dobar film.Ima genijalne zvucne efekte.

To je najbolja komedija koja je izašla zadnjih godina. Mislim, snimiti takvo smeće i zaraditi pola milijarde je materijal za valjanje od smijeha.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #351 : 03. Prosinac, 2005., 16:30 »
Gledao sam monti pajtona danas

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #352 : 03. Prosinac, 2005., 16:36 »
Zadnje sam gledal War of the Worlds.Dobar film.Ima genijalne zvucne efekte.

To je najbolja komedija koja je izašla zadnjih godina. Mislim, snimiti takvo smeće i zaraditi pola milijarde je materijal za valjanje od smijeha.

 :roll:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #353 : 03. Prosinac, 2005., 17:08 »
Zadnje sam gledal War of the Worlds.Dobar film.Ima genijalne zvucne efekte.

To je najbolja komedija koja je izašla zadnjih godina. Mislim, snimiti takvo smeće i zaraditi pola milijarde je materijal za valjanje od smijeha.

Titanic?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #354 : 03. Prosinac, 2005., 22:08 »
titanic je predobar film !

zadnje sto sam odgleda je misteriozni znakovi maloprije

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #355 : 03. Prosinac, 2005., 22:51 »
Zadnje sam gledal War of the Worlds.Dobar film.Ima genijalne zvucne efekte.

To je najbolja komedija koja je izašla zadnjih godina. Mislim, snimiti takvo smeće i zaraditi pola milijarde je materijal za valjanje od smijeha.

Titanic?

A čuj, ne može se svima se svidjeti. Titanic je, unatoč nešto lošijem scenariju, odlično napravljen film. Kao prvo, ima atmosferu. Ima kvalitetne glumce i njihove nastupe. Ali Cameron, on je svijetla točka filma. Svi znaju da je odličan redatelj i samo je to ovim filmom i potvrdio. A tu je i dobar soundtrack koji samo zaokružuje ukupan dojam.
Moje mišljenje je da Titanic nije zaslužio 11 oscara (doduše, nije ni LOTR), ali je svejedno vrlo dobar film, koji je pokazao Hollywoodu šta znači pojam raskošna produkcija.







----------War of the Worlds SPOILERS-------

Šta se tiče Filipa i WotW, tu imam šta za reći, da mladi gospodin ne bi rekao kako pljujem po nečemu bez razloga.
Uglavnom, Spielberg ima nekreativnu krizu, i ovaj film je znatno lošiji od mnogih njegovih uradaka. Ono što me posebno smeta je to da je opet u središtu radnje mali čovjek, koji ionako ima dovoljno svojih problema i bez invazije svemiraca. Smeta mi i aludiranje na teroriste pri prvom napadu. Teže mi je smeće i činjenica da su oni te robote zakopali prije milijun godina sa svrhom da unište ljude. Helo, prije milijun godina nitko mogao naslutiti da će se ljudi ikad pojaviti na planeti. Uostalom, zašto nisu došli kad su po zemlji hodali primati, i kad ih nije bilo 7 milijardi. Kretenski su izvedeni i roboti. Mislim, ako im je već cilj samo izbrisati ljude sa zemlje, mogli su napraviti i mnogo učinkovitije strojeve. Oni prvi s laserima su još i ok, ali one droblilice su smeće kakvog nema. Da na svakog čovjeka potroše 5 minuta, koliko bi im godina trebalo da ih sve pretvoru u ona crijeva? A kraj, u to neću ulaziti, jer je preglup. Cijeli Boston u plamenu, kao i ostatak svijeta, samo je kvart u kojem je njihova mater je čitav, kao da se ništa nije dogodilo. Prvo mi je film išao na živce, ali prepustio sam se i dobro me nasmijao. Ni Spielbergu ni Tomici taj film nije trebao.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #356 : 03. Prosinac, 2005., 22:57 »
2 najgej filma koje možeš nać  :vomit: onaj K-Pax je zanimljiv, al kad završi napokon skužiš na kakvu debilnost si utrošio 2 sata. kralj ribara damn, to je takvo smeće dosadno...bljah.

K-PAX mi je bolestan film, zbilja neobična SF drama. Spacey je klasično briljantan u filmu, kojeg u stopu prati provjereno dobar Bridges. Ona scena kad tip jede bananu je preuber.

Šta se tiče Kralja ribara, to mi je ko klincu bio jako drag film. Klasična bajka o potrazi za gralom ispričana na nešto moderniji i suroviji način.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #357 : 03. Prosinac, 2005., 23:04 »
Kralj ribara je hipi film. moj stari je to gledo koda gleda isusa kad sam bio klinjo.
sav je neki frik film.

anyway, Film koji sam zadnji gledo je jacobova ljestvica. taj film imam na DVDu i to je meni vjerojatno najbolji creepy film ikad. onak sav ima neku čudnu frik atmosferu... brr.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #358 : 04. Prosinac, 2005., 18:34 »
A Perfect World

Čisto ok film, dobri nastupi Eastwooda i Costnera, kao i ostatka ekipe. Sviđa mi se Clintova opuštena režija i kamera.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #359 : 04. Prosinac, 2005., 19:05 »
Teksaški masakar motornom pilom :saw:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9