HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700935 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13320 : 06. Siječanj, 2013., 19:33 »
Bez dojma nema baš nekog smisla tvoj post. :ementaler:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13321 : 07. Siječanj, 2013., 02:27 »
Taken 2 (2012)

Križu, koje drljavo dosadno smeće.
Film nema baš ništa. Glupi generični ZLI negativac s bezveznim motivacijama i glupim govorima.
Bijedna akcija. Besmislenost radnje i... ne znam, svega.  :hihi:
Ništa se ne dogodi. Film počne TUČA TUČA TUČA kraj.

Najgori Jason Statham film koji sam ikad gledao.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13322 : 07. Siječanj, 2013., 08:46 »
Ted - 9/10

Zbilja odlična komedija, više sam puta jedva došao do zraka od smijeha :))) One priče da je sve smiješno prikazano u traileru - ni pola! Jedino je malo pred kraj previše romantično/emotivno, a ne bi trebalo biti

Flash Gordon \m/

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13323 : 07. Siječanj, 2013., 13:38 »
Kako misliš? U čiju svrhu (feminazi)?
Jer ono, nezz. Ne mogu odrediti s obzirom da baš i nisam upoznat sa stvarnom situacijom, niti volim suditi o takvim stvarima sa tolikim geografskim i vremenskim odmakom.
Ono što mogu reći jest da su likovi više manje korektno odrađeni, nisu neke karikature i reprezentativni primjeri DOBRIH ŽENA I ZLIH MUŠKARACA.
Ima malo jeftine drame naravno. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13324 : 07. Siječanj, 2013., 13:50 »
Scene silovanja ima, ali ona se u filmu dogodi dok je ona u srednjoj školi (što navodno nije točno) i vidi ju neki njen jebač koji kasnije govori da se kurvala.
Ostatak pizdarija sam naveo na listu, dakle nema previše tog sranja i nije eksplicitno prikazano.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13325 : 07. Siječanj, 2013., 15:46 »
Reservoir Dogs - 8.5/10.  Klasičan krimi zaplet doveden do savršenstva Tarantinovim savršenim dijalozima i kreativnom režijom. Dodjeljivanje kodnih imena (boja) psima - jedna od najsmješnijih scena u povijesti filma. Ima nekih sitnica koje mi se nisu previše svidjele zato 8.5.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13326 : 07. Siječanj, 2013., 21:52 »
A Good Year
http://www.imdb.com/title/tt0401445/

Rendom sranje ali dvije su stvari savršene - Provansa (i sama Francuska) i Marion Cotillard. Neznam, zaljubio sam se u oboje.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13327 : 07. Siječanj, 2013., 21:57 »
Je. I vizualno je divan.
Ali ta radnja. I smiješnost.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13328 : 07. Siječanj, 2013., 22:01 »
Misliš pokušaja. :hiha2:
Iskreno, pio sam bijelo vino i jeo sir dok sam gledao film.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13329 : 07. Siječanj, 2013., 23:10 »
Gledo Lincon ( onaj dokumentarac ), odilcan je, preporuka :)

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13330 : 07. Siječanj, 2013., 23:17 »
:hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13331 : 08. Siječanj, 2013., 20:24 »
Flight

Pogledao sam ovaj film i moram reći da sam malo bio skeptičan na početku. Kada sam vidio da film traje više od dva sata pomislio sam da me čeka malo mučenje sa dosadnim dijelovima i bespotrebnim dijalozima i scenama. No na svu sreću, toga nije bilo. Ona cijela strka u avionu je ful napeta i stvarno dobro osmišljena. Da ne pričam da mi je ona ženska s kojom je Danzel bio u krevetu prenapeta... Sram me bilo :-D

Denzel mi je inače jako drag glumac i ovo mu je jedna od najboljih uloga. Onako, baš mu stoji taj ovisnički mentalitet i flaša u ruci iz dana u dan. Kao da su uzeli nekog alkića koji ima super posao i vlastitim si je glupostima upropastio cijeli život.

Već dulje vrijeme Zemeckis nije snimio ovako dobar film(nije ništa ekstra, ali ipak dobar) i šteta što općenito slabo radi na filmovima u zadnjih desetak godina.

 

Ocjena: 7.5/10


 

 
John dies at the end

Opičeno, nabrijano, ludo i napeto. Tim bih riječima opisao ovaj film koji definitivno nije za svačiji ukus. Malo je teško povezati cijelu priču u suvislu cjelinu jer dok sam gledao film nisam baš najbolje shvaćao što je stvarnost, a što fikcija. Barem do pred sam kraj filma.

U malom gradiću u SAD-u glavni lik naše priče prepričava lokalnom novinaru kako mu se život promjenio nakon jednog uobičajenog tuluma koji je završio na jako čudan i uvrnut način i prouzročio nevjerojatan splet događaja...

Ne znam koji mi je lik opičeniji i koji je više šokiran time kakve im je moći i halucinacije pružila droga koju su konzumirali. Doduše, film je malo zamoran u nekim dijelovima, ali to je bilo vrlo kratko i nije mi toliko smetalo. Vjerujem da je i lik koji je režirao film i ujedno napisao scenarij bio na nekim drogama jer da se ovako nešto snimi potrebno je puno mašte i ludog mozga.

 

Ocjena: 7/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13332 : 08. Siječanj, 2013., 23:04 »
Glembajevi jel...
Meni se dopalo. Vizualno je super a i Arsen Dedić rula. Uvijek mi je ljepo vidjet početak stoljeća na filmu, pogotovo Hrvatsko plemstvo. Neznam. Meni se to sviđa. Moš se jebat ako drugima nije gledljivo.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13333 : 08. Siječanj, 2013., 23:41 »
A Good Year (2006)

Imao sam ovo na kompu već dosta dugo vremena u pripremi za gledanje, a na kraju sam pogledao sad na televiziji. Enivej, šta reći, Ridley Scott film za koji čovjek ne bi nikad rekao da je njegov. Film je takav da ga, za razliku od ostale, velike većine, Ridleyjevih filmova, nitko neće zapamtiti po nekakvoj priči "većoj od života", nego više po malim, lijepim, neprimjetnim porukicama koje sve indiciraju na to da se ne zaboravi na male životne radosti i na stvari koje su stvarno bitne.

Likovi su skroz simpatični, a i općenito volim Russella Crowea. Uglavnom, lagan, topao, ništa posebno upečatljiv, ali lijep film za ugodnu večer. 7/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13334 : 09. Siječanj, 2013., 14:51 »
Zero Dark Thirty



Planirao sam ga pogledati u kinu, al mi se nije dalo čekati. Gledao sam promo kopiju pa mi se svako malo na dnu ekrana pojavi "For your consideration". :mrgreen: The Hurt Locker mi je bio dosta solidan, iako nikad nisam bio neki veliki fan. No ovo mi je sasvim odličan film. Fenomenalna izvedba Jessice Chastain, a ni drugi nisu bili ništa lošiji. Zanimljivo je to da kad su ubili Bin Ladena (Jesu li?) da je produkcija film već počela pa su morali mijenjati kraj filma. Naravno, nitko od nas neće znati što se stvarno desilo, no ovo je jednostavno vraški realno i dobro odrađeno da čovjek stvarno povjeruje u ovo. No opet, ne znamo jeli to realno ali svakako povjerujemo u to u ovom filmu. Od samog početka je emocionalan i napet, no kako se kraj približava napetost raste. I to dosta, a pogotovo u zadnjih pola sata do 45 minuta. Sviđa mi se sound dizajn u filmu. Iako ima soundtrack s kojim su taman pogodili "blagi" ton filma, drago mi je da ga ne forsiraju previše u svakoj drugoj sceni jer ovo jednostavno nije film za tako nešto. Zadnjih pola sata ćete samo slušati polagano koračanje,  šaptanje i tu i tamo neko šuškanje ili propelere helikoptera. Naravno, sve je predivno snimljeno i nema previše onih velikih epskih kadrova, nego je sve fino prizemljeno i jednostavno me uvuče u situaciju. Sve u svemu, nemojte gledati ovo ako očekujete neki veliki akcijski triler je bi mogli biti duboko razočarani.

Ocjena: 9.0
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9