HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1699637 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13500 : 24. Siječanj, 2013., 18:52 »
Brijem da bi dobio tumor il neš da to pogledam. :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13501 : 24. Siječanj, 2013., 19:02 »
izbjegavanje davanja desetke :wildboy:

jel vi uopće?

Desetku sam u zadnje dvije godine dao The assassination of Jesse James by the coward Robert Ford, There will be blood, No country for old men. ako na koji film nisam zaboravio.
S time da ima starijih filmova koji zaslužuju desetku, naravno. Ali nebi sad previše u širinu.


@Don Čoleon: Nebi dobio tumor da to pogledaš,. Samo bi na kraju filma zapljeskao i rekao: "Bravo,bravo!" :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13502 : 25. Siječanj, 2013., 04:13 »
Officer Down (2013)

Dobra atmosfera filma kojeg u isto vrijeme hejtam i lajkam. Stephen Dorff odličan kao propali alkoholičar i murjak koji traži iskupljenje. Glumačka postava rula sa odličnim Jamesom Woodsom. Valjda prva uloga gdje me ne živcira David Boreanaz, ali zato da Dominic Purcell. Spor i realan, što se osjeti po tome što je sniman po istinitom događaju. Očekivao drugačiji kraj, što me dosta iznenadilo kako je ispalo.



6.3

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13503 : 25. Siječanj, 2013., 10:23 »
Just Visiting

Jedna od najboljih komedija koje sam ikada gledao. Neke scene djeluju stvarno glupo ali za jedan stari film ovo je super. U filmu glume Jean Reno i Christian Clavier kao glavne uloge. Oni su vraceni iz srednjovijekovnog vremena u sadasnje. I po prvi put se susrecu sa mnogim stvarima.

9/10
Suspect

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13504 : 25. Siječanj, 2013., 10:58 »
Officer Down (2013)

Dobra atmosfera filma kojeg u isto vrijeme hejtam i lajkam. Stephen Dorff odličan kao propali alkoholičar i murjak koji traži iskupljenje. Glumačka postava rula sa odličnim Jamesom Woodsom. Valjda prva uloga gdje me ne živcira David Boreanaz, ali zato da Dominic Purcell. Spor i realan, što se osjeti po tome što je sniman po istinitom događaju. Očekivao drugačiji kraj, što me dosta iznenadilo kako je ispalo.

(Klikni za pregled slike.)

6.3

SOULJA BOY :ave::ave::ave: skidam.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13505 : 26. Siječanj, 2013., 10:01 »
Silver Linings Playbook - 6/10

Prosječno, nezanimljivo, niti blizu Oscar materijala.

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13506 : 27. Siječanj, 2013., 01:05 »
Rane - Veoma dobro dočarano srpsko društvo 90tih godina. Glavni likovi rulaju, glumci su odradili odličan posao. Ma okej je sve, nemam se na šta žalit.

ocjena: 8/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13507 : 27. Siječanj, 2013., 09:28 »
Knocked Up - 8/10

Romantična komedija koja savršeno replicira stvaran život - dakle hormoni kod trudnoće, prijatelji zajebanit i hrpa drugih vjerodostojnih stvari ... ne znam ... sve odaje dojam da se stvarno događa i zato mi se film strašno dopada.

Preporuka: Gledati s djevojkom ... tako se bolje prati film
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2013., 09:31 Me666 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13508 : 27. Siječanj, 2013., 10:31 »
 :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13509 : 27. Siječanj, 2013., 12:04 »
Django Unchained (2012)

Heh.

Ovaj film je skroz onako:
f(x) = | 6,97, x ∈ [0 , 1]
          | cos(2,15x + 2) + 7,5x ∈ [1 , 2,75]

Mislim da se tu svi slažemo.  :hiha2:
Naravno, na x osi je t, a na y osi ocjena.  :hiha2:

Krene OK, al malčice mehasto. Onda drži taj neki tempo, ali cijelo vrijeme je nekako sub par Tarantino.
Središnji dio filma (otprilike od trenutka kad dođu kod Candieja pa sve do trenutka kad se Django preda na Candylandu) je odličan.
Napetost, dijalozi, brutalnost i slow burn scene u tipičnoj Tarantino maniri.  :bonk:
U tom dijelu sam dosta uživao i uživio se skroz u film.
Zadnji čin je dosta nepotreban i previše oduži film. Trebalo je završiti tamo... ono gdje sam napomenuo do kud mi je odličan film. ;(

Di Caprio, Waltz i Foxx su dosta rulali.
Na ostale nemam prigovora. Jackson je na trenutke malo drljav, ali generalno mi nije bio toliko loš.
Jonah Hill je dosta out of place.
Naravno, Tarantino je najgori ikad. Doslovno je pola minute u filmu, ali me uspio iživcirati i skroz izbaciti iz filma.

Ima manje šašavosti nego što sam očekivao, ali ono što ima mi je bilo malo nepotrebno.
Al ae, nije mi previše smetalo.  :hiha2: :hiha:

Da je nešto kraći (za onaj zadnji čin) i da je cijeli na razini tog središnjeg dijela, rulao bi beskonačno.
Ovako je... okej.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13510 : 27. Siječanj, 2013., 12:35 »
Meni se ne sviđa.
Nije loš, al ne bi ga gledao ponovno nit sam uživao gledajući ga.

Nepotrebno mučna tema ropstva rasizma i tih sranja. Čudno je kad se ta neka prevladavajuće šašava atmosfera ispresijeca sa dosta gnjusnim >>NIGGER<< scenama. Nijedan od glumaca mi nije sjeo, svi imaju periode preglumljavljanja i smaranja.
Predug je definitivno, prečesto mi je bilo dosadno/smarajuće.

i najgore od svega ipak je plitkost i osjećaj da frajer radi film čisto eto. AJMO SE MALO ZABAVITI xD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13511 : 27. Siječanj, 2013., 12:39 »
Naravno, Tarantino je najgori ikad. Doslovno je pola minute u filmu, ali me uspio iživcirati i skroz izbaciti iz filma.
Zasto je frajer australac nezz :ave: :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13512 : 27. Siječanj, 2013., 12:49 »
Iako opet, istina je i većina ovog što je Grga rekao. :hiha::hiha2:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13513 : 27. Siječanj, 2013., 12:59 »
zašto je tarantino najgori ikad

pa baš je šašava scena kad im baci dinamite u kavez.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13514 : 27. Siječanj, 2013., 13:04 »
Užasno glumi i baš je nekako van... ičega.
I izgleda kao stara lezbijka.

Plus, on nikad nije neki lik u filmu. On je jednostavno Tarantino.
Dođe Di Caprio na ekran OKEJ, to je Candie.
Dođe Foxx na ekran, to je Django.

Dođe Tarantino na ekran i baš bude nekako LOL to je Tarantino i ne vjeruješ u njegov naglasak ili pokrete ili išta drugo.

Mora prekinuti s tim forsiranjem sebe u svakom filmu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9