HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691487 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13560 : 31. Siječanj, 2013., 21:35 »
ali je umanjeno rulanje time što je to jubilarni sedamnejstisućiti put da je izgovoreno nigger, nigga ili neka druga varijacija.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13561 : 31. Siječanj, 2013., 21:40 »
Moonrise Kingdom - Nezz zanimljiv i simpatičan al mi nije ni dobar kao što ga neki hvale. Jednostavno mi nije tolko zanimljiv na nekim djelovima.  Nikad mi se nije dojmio Andersenov stil režiranja, no ovdje nekako paše. Vrlo unikatno u svakom slučaju. Glumačka postava rastura sve po redu, a posebno Edward Norton. Objektivno gledano film je bolji, ali mene je ostavio pomalo ravnodušnim. 7/10
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13562 : 01. Veljača, 2013., 04:25 »
Kako hcl stručnjaci ocjenjuju foru s rupama za oči na maskama? Baš me zanima :hiha:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13563 : 01. Veljača, 2013., 04:29 »
osjećam se prozvanim, pa ocjenujem to sa -130/10.

dodatnih -37 bodova zbog upadljivog funnymana jonaha hilla.

što me podsjeća da on u filmu tamo stoji na brdu. dok se zove hill. preludo.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13564 : 01. Veljača, 2013., 10:00 »
mrzim te :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13565 : 01. Veljača, 2013., 11:19 »
GANGNAM STYLE (WESTERN PARODY)
a pogle ovu scenu iz unrated verzije. mpaa ju je makla iz r rated verzije jer je, i citiram, "pre-crnjo-smješna".

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13566 : 01. Veljača, 2013., 11:30 »
Nez, nije bila baš toliko nepodnošljiva scena.
Puno predugačka, doduše.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13567 : 01. Veljača, 2013., 14:08 »
što me podsjeća da on u filmu tamo stoji na brdu. dok se zove hill. preludo.

:)))))))))))))))))))))))


Nez meni je bila savršeno smiješna. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Anchy

  • *
  • 25
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13568 : 01. Veljača, 2013., 21:19 »
Hangover in Bankok :) Ko god nije gledao obavezno da pogleda :D

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13569 : 01. Veljača, 2013., 23:25 »
The Last Stand (2013) 8/10

Mislio da će bit mužnja mrtvog Arnolda (ok i je) ali od 107 minuta koliko traje film bio sam zabavljen dobrih 90 što je izvan svih mojih očekivanja. Možda je do društva i kina (koje je bilo jebeno prazno na prvi dan prikazivanja lol...doslovno prazno) ali pogledao bi film idući tjedan opet bez problema. Neke stvari su preforsirane (ona baba lol) i nepotrebne (green-screen most) ali overall je jako kul vidjet Arnolda u glavnoj ulozi opet, makar je bolno ostario. <3
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13570 : 02. Veljača, 2013., 00:20 »
Svojevrsni Sylvia Kristel dabl fičr u Tuškancu. :hiha:


Private Lessons (1981)

Očekivao sam nešto na šemu The Graduatea, ali nije baš slično.
Na trenutke dosta sjebano za gledati, tim više što film tu svoju tematiku tako olako shvaća i baca pred gledatelja.
Dosta je lighthearted i ima neku okej atmosferu. Jelly sam na kuću u kojoj klinac živi. Rula mu soba nekako.
Sam početak prilično rula. Prva polovica je općenito super.
U drugoj polovici bude zaokret u tonu i filingu filma i sve se nekako izgubi i bude meh.
Mlako se sve razriješi.

Danas nitko ne bi snimio takav film. Jer je skroz kežualan oko golotinje. I pedofilije. I seksa.
Ali ne na neki UUUU KAKO RUBNO način. Nego baš nekako ono... kao da je to najprirodnija stvar.

Najveći problem je bio očajan print filma koji su pustili.
Vjerojatno ga imaju tisuću godina il nešto.
Al ono, slika je čak okej (malo izgreban film, al bože moj), al zvuk,,,,,,,, ja nez. Malo je tiho, malo glasno.
Vokal je malo na lijevom kanalu. Pa skoči na desni. Pa je na oba, ali istovremeno je tu i neki čudan šum.
Kad dođe glazba, to zvuči kao da na najjeftinijim slušalicama koje možete naći slušate na najglasnije glazbu u 56 kbps il nešto.
Kad već spominjem glazbu, dosta je užasna. :hiha:

Gledljivo skroz.


La Marge (1976)

Ovaj je nešto ozbiljniji i dosta depresivan.
Na prvu se čini nekako... ŠTO je ovaj film? ZAŠTO je ovako... prazno?
Ne znam, možda stvarno i je tako, ali meni je sjeo skroz dobro.
Ima tu neku praznu i sumornu atmosferu, što mi tematski super paše uz priču.
Nema previše dijaloga i likovi ne iskazuju sad na neki ludi način emocije, ali dosta toga se da isčitati iz te atmosfere i estetike filma.
Jednostavno nema nešabanskog načina da to kažem. :hiha:

U principu mi u nekim stvarima malo baca na Lost In Translation.

Doduše, ovaj film je puno više usredotočen na,,,, SEKS. Ali Sylvia Kristel. Ništa neočekivano.
Iako opet, ne pokušava film biti kontroverzan ili išta, to je jednostavno tu.
I prikazano je na skroz nesenzualan, bezosjećajni način. Ali, namjerno ili ne, dosta dobro paše u film.
Dapače, više manje cijeli film je zapravo jedna dugačka scena seksa. :hiha::hiha::hiha:
Iznenađujuće, unatoč tome je skroz gledljiv i nedosadan.
Još šokantnije je da je tako, budući da se scene seksa fokusiraju uglavnom na rad muške guzice pri seksu.

Ovdje muzika nije toliko loša sama po sebi, ali nikako ne paše u film. Baš je out of place svaki put.
Osim što je odabrana skroz kriva glazba, neke stvari jednostavno ne mogu biti unutra.
Recimo, Pink Floyd. Jednostavno prepoznat i prepopularan bend da bi funkcioniralo u ovako nečemu.

Uglavnom, meni je film sjeo vjerojatno i bolje nego što je trebao. :hiha

I opet je najveći problem bio print. Koji je opet bio smeće.
Rendom preskakanja po par sekundi i tako-tako sliku mogu podnijeti.
Ali zvuk... je opet bio smeće. :hihi:

Šteta, al eto.



Ne znam, meni je rulalo baš.
Treba češće ovako.
Iako, treba pogoditi ovako kad nisu neki smor filmovi. Što često jesu. :hiha:



OMFG MEGAPOST :fpalm:
Koji nitko neće REDD. ;____;


URED
Iako, sad baš pričam s Karlom i raspravljamo o tome koliko je možda taj loš print... pridonio filmovima.
U smislu atmosfere i filinga.

TKO ZNA.
..::misteriozno::..
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2013., 00:51 Ixy »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13571 : 02. Veljača, 2013., 01:23 »

Private Lessons (1981)
Kućna pomoćnica (Sylvia Kristel) bogatog klinca ga zavodi, ali tu je i neka spletka!

Bio sam dosta uzbuđen vidit film jer sam veliki /ss/ ljubitelj. Ima nešto savršeno u tome coming of age, dječačka zaljubljenost u stariju ženu ovo ono. A tek kad je "ljubav" uzvraćena, kao što je ovdje!

Međutim, ovdje to bude često jako awkward (zbog ljubljenja, eww) i čak iritantno, kad klinac bude bahat, pun sebe. Klinac bi trebao bit sav sramežljiv i kao "Hjoj zašto me starija teta dira dolje."

I stvar sa seksualnosti ovdje je što (bizarno za reć) ali nije nekako eksploatativno prikazano, nego kao da je skroz normalno. Btw, klinac ima 16 godina, Sylvia Kristel 29. Golotinja dakako je eksploatirana, Sylvia je gola često, iako ne dosta.

Ona je naravno jako slatka i sexy, nekako nevino iako je droljetina, što joj je i donjelo uspijeh. Klinac je iritantan nekad, ali okej je.

Ubiti sad neznam što je ispunilo film, malo tog sexy talka, malo šašavosti glavnog klinca i njegovog debelog prijatelja. I taj dio je super. Ali, kao što je Iksi rekao, kad se dogodi taj crime twist, film se pogubi, da bi zavrio potpuno rendom kraju. Ipak, sve u svemu dobro ostaje, pogotovo zbog feelinga potpuno drugog vremena, jer ovaj film danas (bar ovako) nebi nikako mogo bit snimljen.

Nažalost, print je bio katastrofa, zvučno prvenstveno. Za sliku to ne smeta, osim kad su scene u mraku, onda se apsolutno ništa ne vidi.



-----------------------------------------------------------------------------------------------------


La marge (1976) AKA Uličarka
Iako se obećaje supruzi na vjernost u šašavoj sceni metafornične ejakulacije latica cvijeća po licu, muž u Parizu na putu postane hladno opsjednut kurvom (Sylvia Kristel).

Jako mračan, nihilistički, turoban. Cijeli film su praktički senzualne ali ne-erotične scene seksa, prekinute s atmosferičnim prikazom tog bordela, čega već. Scene su ne-erotične gotovo sam siguran namjerno, jer gotovo nikad u samoj sceni seksa nije fokus na Sylvii (točnije njenom tijelu), nego većinom na njenom licu, novcu koji je uvijek tu nedgje (najčešće u njenim rukama), muškarcu. Izvan scene seksa je ona često prikazana.

Muzika je dosta profulana, jer je većinom suvremena englesko govorna rock glazba, što ne paše u film. Pogotovo Pink Floyd ne paše, s obzriom da ga se prepozna odmah.

I opet što kaže Iksi, film je baš bolji puno nego što bi nekako trebao biti. I mislim da je sleeper, bit će mi još bolji. Iako nikako nisi baš zabavljen, bez problema bit mogo ostat još i dulje uz film.

A propos printa, zvučno je katastrofalan (dakle, pola vremena uopće nema muzike, koja je bitna stvar, kakva god da je). Ali slika je objektivno gorzna, potpuno je pocrvenio print, to se događa nekad. Print. Restauriran. Nije ni približno ovoliko jako, ali u tom smjeru, tako da cijeli film ima kao crveni tint. I sad po neut gledam skrinšotove, i film uopće nije takav. Ali mislim da je to što je bio ovakav, dodalo atmosferu, i olakšalo filmu da te uvuče na svoj hladan način.



Sve u svemu super večer, film laganiji, pa pola sata kežuel odmorko, pa film ozbiljniji i walk do doma. Dejt <3
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2013., 01:26 Reciklator »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13572 : 02. Veljača, 2013., 01:26 »
<333

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13573 : 02. Veljača, 2013., 02:34 »
dosta mi je žao što nisam išo sad :(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13574 : 02. Veljača, 2013., 02:52 »


 :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9