HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701579 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13785 : 13. Ožujak, 2013., 08:52 »
Ozbiljno? 10/10 film je 7/10 zbog toga? :wildboy:

Mislim, ne znam kakav je film, nisam gledao, al zvuci glupo toliko skinut ocjenu radi toga.

Naprave REALNO najbolji party ikad i onda imaju najnerealniji kraj ikad... nekako mi je to ujebalo sve :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13786 : 13. Ožujak, 2013., 10:10 »
Lawless (2012)

Jako dobar film sa izvrsnim plotom po istinitom događaju. Cijeli film nisam ni trepnuo koliko sam se uživio, baš odlična atmosfera i fino je sve to prikazano. Tom Hardy   kao Forrest Bondurant nezz savršen i smeće u isto vrijeme. Lik izgleda kao da se nemože pokrenut dok u isto vrijeme rula kristove. Jason Clarke me ponovno osvojio dobrom glumom nakon Zero Dark Thirtya. Guy Pearce u filmu naravno nepodnošljiv, ali savršen nekako, neznam sjebano je. Shia LaBeouf odlično odglumio svoju ulogu bedastog gangstera koji želi biti kao Gary Oldman za kojeg mi je tako krivo što nema veću rolu u filmu te i dalje čekam film koji će sam iznjet. Odličan prikaz nasilja uz vjerodostojne likove i lijep kraj; velika preporuka.



8.2

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13787 : 13. Ožujak, 2013., 10:14 »
Naprave REALNO najbolji party ikad i onda imaju najnerealniji kraj ikad... nekako mi je to ujebalo sve :hiha2:

E, al... zabavno je što to nije nerealno.
To je i bila inspiracija za film, jel. xDDDD

Prd.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13788 : 13. Ožujak, 2013., 11:28 »
Kakva legenda je taj tip s linka :ave::ave::ave:

Ali isto mislim da su trebali više najebati u filmu

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13789 : 13. Ožujak, 2013., 17:12 »
Project X - 7/10

Film kojemu sam mogao dati 10/10 radi najboljeg partija prikazanog u nekom filmu, ali i film kojemu sam dao 3 ocjene manje radi kraja.
Realno, koga roditelji ne razapnu na križ radi onoga? Trebao je minimalno poći u vojnu školu ili nešto, ali ne - njegova je kazna voziti spaljeni auto. VAU!

:hihi:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13790 : 14. Ožujak, 2013., 14:46 »
« Zadnja izmjena: 14. Ožujak, 2013., 14:48 P3NDULUM »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13791 : 14. Ožujak, 2013., 20:58 »
Mogao si bar nekoliko rečenica o svojem dojmu napisati. :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13792 : 15. Ožujak, 2013., 07:18 »
Up - 8/10

Crtić koji te na početku totalno sjebe da se do kraja ne uspiješ potpuno oporaviti od tog osjećaja svi oko mene će umrijeti. Sve ostalo vrhunski simpatično, smiješno i zanimljivo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13793 : 15. Ožujak, 2013., 09:09 »
Mene je jako razočarao, jer ga je Rasta dizao u nebesa kao najbolji ikad, što i je ali samo prva polovica filma, dok je druga smećone.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13794 : 15. Ožujak, 2013., 10:28 »
Mogao si bar nekoliko rečenica o svojem dojmu napisati. :hiha:

Ma nije mi se dalo opisivati taj film ja sam čekao vaše mišljenje o filmu da vidim šta vi kažete onda ću se ubacit u daljne raspravljanje.  :D

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13795 : 15. Ožujak, 2013., 10:45 »
Project X - 7/10

Film kojemu sam mogao dati 10/10 radi najboljeg partija prikazanog u nekom filmu, ali i film kojemu sam dao 3 ocjene manje radi kraja.
Realno, koga roditelji ne razapnu na križ radi onoga? Trebao je minimalno poći u vojnu školu ili nešto, ali ne - njegova je kazna voziti spaljeni auto. VAU!

Bar ovo nije najsmećastiji film ikad napravljen, nisam izdržao do kraja pogledat. Kako ti može bit 7/10, kamoli 10/10....vidi se da recenziraš igre za hcl :wildboy:

:hiha:

pogledao par toga pa eto...

An American Werewolf in London (1981) 8/10
Mnogo dobro, baš zavoliš glavnog lika. Općenito je radnja u filmu nekako zajebantska s tim "moon" pjesmama i random dijalozima, ispalo dobro što me začudilo. Efekti na razini The Thinga, ako ništa pogledat samo zbog toga.

Dog Soldiers (2002) 8/10
Cijenim kad se ljudi s malim budžetom potrude extra oko detalja, dobar film. Jasonu Stathamu je bila ponuđena glavna uloga inače, ne znam šta da mislim o tome...vjerovatno bi šakama pretukao vukodlake do smrti.

From Beyond (1986) 8/10
Treći film za redom 8/10, jesam ja Cole? Ovaj čak naginje prema devetki, priča i efekti su vrhunski. Pogledao i Reanimatora (od iste ekipe), solidan je ali nije ni blizu ovom filmu.
« Zadnja izmjena: 15. Ožujak, 2013., 10:55 Radim247 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13796 : 15. Ožujak, 2013., 22:39 »
Rula jako onaj crnac u From Beyond :hiha: Pogledaj i Dagon, mislim da je od istog redatelja, meni je bio prilicno dobar.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13797 : 16. Ožujak, 2013., 14:04 »
Happiness

Prva scena u filmu odmah pokazuje da ovo neće biti još jedan od onih filmova koji su puni klišeja u pokušaju da prikažu više međuljudskih odnosa koji se na ovaj ili onaj način isprepliću.
Ovo je film koji ima onu potrebnu dozu originalnosti, odlično karatkerizirane i odlglumljene likove. Phillip Seymour Hoffman je ipak za koplje bolji od ostalih(kao i u većini filmova u kojima se pojavljuje).
Dosta je tu likova koji prolaze kroz svoje strahove, traume i svi se na neki način boje neuspjeha i traže svoje mjesto pod suncem i sretnu i sigurnu luku. Ima i par jako stresnih i teških scena(neću sada spoilati)...
Scenarij je savršen. Ono, dijalozi su stvarno vrhunski(posebno između starijeg bračnog para koji se razilazi, ali se ne razvode?!? lol), a pojava Rusa u filmu je nenadjebiva.

Ocjena: 8/10


Salò o le 120 giornate di Sodoma

Drugi svjetski rat se bliži svom kraju. Nekolicina morbidnih i seksualno nastranih ljudi otima po osam mladića i djevojaka i poigravaju se s njima maltretirajući ih do nevjerojatnih granica. Tu fakat ima svega... Od mentalnog do seksualnog mrcvarenja. Nije ovo film za svakog. Baš sam se nekako dvoumio dali da ga pogledam. Ali eto, izdržao sam do kraja. I naravno da tek na kraju dolazi ono najgore.
Ne znam kakve je droge koristio Paolo Pasolini kad je pisao scenarij za ovaj film, ali čiste glave se ovako nešto ne može smisliti i snimiti.
Brijem da bi Gero ovo trebao pogledati(ali vjerujem da več je) :hiha:
Ovaj film ne mogu ocjeniti jer fakat ne znam koju bi mu ocjenu dao...


Cezare deve morire

Film je bio u programu 62 berlinskog festivala. Bio je među talijanskim kandidatima za oskara za strani film. I sve to sasvim zasluženo.
Naime, u strogom talijanskom zatvoru zatvorenici su dobili prigodu glumiti u predstavi prema književnom djelu Williama Shakespearea "Julije Cezar".
Nakon audicije podijeljene su uloge i pratimo zatvorenike kako uvježbavaju scenu po scenu po zatvorskim ćelijama i hodnicima.
Sve redom glumački amateri usitinu su me iznenadili svojim glumačkim izvebama, a posebno prednjači lik koji je glumio Bruta. Totalno se unio u ulogu i nevjerojatno je bilo gledati sa kakvom prednaošču izgovara svaku rečenicu i daje cijelog sebe.
Ljudi koji su osuđivani na višegodišnje zatvorske kazne(neki i doživotne) pokazali su koliko u njima ima životnog žara i želje za time da učine nešto dobro. Lijepo za vidjeti.

Ocjena: 7.5/10


Celeste and Jesse forever

Još jedan u nizu... Baš onako tipičan film sa tipičnim ulogama i tipičnom i već sto puta viđenom pričom. Pozitivni dio priče su glumci. Ima film svojih svjetlih trenutaka, ali večim djelom onako smara i samo sam čekao da vidim kako će se priča između dvoje razvedenih(ali još ne na papiru)  napokon završiti. Ne znam, nisam zadovoljan sa viđenim. Mogflo je to i puno bolje.

Ocjena: 5/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13798 : 17. Ožujak, 2013., 03:14 »
Les Miserables - film predobar, glumci odlično obavili posao studio i režija također hahaha  ma same hvale :ave:
-The Hobo King

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13799 : 17. Ožujak, 2013., 10:02 »
Despicable Me - 8/10

Sve simpatično, ali prekratko i zbrzano. Možda stvari popravi nastavak.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9