HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700571 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13860 : 29. Ožujak, 2013., 16:19 »
Dat će mu samo 9.3? :hiha2:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13861 : 29. Ožujak, 2013., 16:21 »
BRATE SINDŽUR ŠTA ĆE MI PETI ELEMENT KAD IMAM BETONA TO IMA SVE ELEMENTE U SEBI :loludara::loludara:

:loludara::loludara:

Čole, Forresta pogledat odmah sada, odmah!
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13862 : 29. Ožujak, 2013., 16:23 »
predvidio sam to neki dan kad je page bio 999, jer nakon tog broja dolazi broj 1000. :kava: #ixyPost

:mrgreen:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13863 : 29. Ožujak, 2013., 20:57 »
smiješno je zamišljat karla kako govori kajkavskim :hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13864 : 30. Ožujak, 2013., 01:59 »
Deja Vu (2006)

Jako dobar film sa fantastičnom idejom koja je možda mogla biti bolje izvedena, bar od polovice filma prema kraju. Denzel Washington glumi kao po rutini - fantastično. Val Kilmer nekako nevažan u cijeloj toj priči ostao postrani. Sama ideja je fantastična i jako me zaintrigiralo to promatranje prošlosti u stvarnom vremenu. Uspijeli su iscenirati sve da bude savršeno i da nema rupa, te nakon što sam si opet pustio neke scene sa početka filma, sve ima itekakvog smisla. Najviše mi se sviđa što ne gubi glavu i rep na kraju, nego dobivamo fino zaokruženu cijelinu sa kompliciranim zapletom, kulnim raspletom i logičnim vrhuncom. No cijelo vrijeme imam nekakav dojam da je taj kraj mogao imat nekakav bolji okus, da nije u skladu sa kvalitetom prve polovice filma. Možda me akcija na kraju malo smorila nezz. Uglavnom uživao sam podosta; preporuka ako volite filmove u kojima postoji utjecaj na vremensko razdoblje.



8.3

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13865 : 30. Ožujak, 2013., 02:24 »
The Last Exorcism (2010)

Ako zanemarimo često iritantni način snimanja IZ RUKE dosta solidan film, zanimljiv najviše zbog toga što ni u jednom trenutku nije jasno jel se događaju NATPRIRODNOSTI il ne. Nije uopće strašan ni napet doduše, malo je i dosadan i ništa se ne događa nit dogodi ikada. Nažalost bez nekog razloga nema nikakve golotinje ni nasilja što je besmisleno i objektivno nema razloga da se film gleda. Ništa posebno šašavog nema, baš jedna fina 5/10.

The Last Exorcism Part 2 (2013)

Nastavak prvog filma. :hiha:
Počne,,,okej. Fura se neka okej atmosfera i dosta je više spooky odmah na početku od prvog. Mislim jeftinoća je odmah vidljiva i bijednost svega zajedno al ajde realno. Onda u jednom trenu potpuno zaboravi dvosmislenost prvog djela i krene odmah na redikulnosti. Koja dostigne....pa blago rečeno zavidan nivo. Sve kulminira zadnjom scenom. Bože. Dragi. Demonsko sranje lol. Naravno ni u ovom nema golotinje a nasilje POSTOJI ali čim se počne događati na ekranu kamera se makne i mi samo znamo da se to nasilje događa al ne možemo ga vidjeti :)))) KOJI KURAC ZAŠTO TO. uglavnom 2/10
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13866 : 30. Ožujak, 2013., 12:23 »
Ima li tvoj retardirani post kakvu poantu?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13867 : 30. Ožujak, 2013., 12:32 »
:tired:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13868 : 30. Ožujak, 2013., 13:28 »
Ima li tvoj retardirani post kakvu poantu?

Ima li tvojih 6054 postova ikakvu poantu? :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13869 : 30. Ožujak, 2013., 13:52 »
Aliens
Nešto savršeno. Uzima Scottovu osnovu iz '79. i proširuje ju u svim smjerovima. Potpuno drugačiji pristup situaciji koji je i bio potreban, jer realno, da je bio hororac odmah bi ga prozvali Alien rip-offom. Točno se vidi taj odličan Cameronov flow kroz film i odlično kombinira akciju sa pokojim horor elementom, a ipak tako suptilno ali učinkovito smjesti priču u cijelu shemu. Ripley je naravno naj badass madafuckin žena ikad. Alienska matica je naravno naj strašniji madafackin villain ikad. Za razliku od većine ostalih akcića iz 80ih, nisu glumili heroje i ta sranja nego su odmah skužili da se od tih stvorova bježi kolko te noge nose. 9.3/10


Jurassic Park
Očekivao sam da će ga Cinestar u 3D-u prikazivati, i trebalo je biti tako al su otkazali u zadnji tren pa eto, pogledao doma. Film je odlično nešto. Fascinira me da su zapravo uspjeli napraviti film sa dinosaurima u 21. st (dobro, 20.) koji je zapravo uvjerljiv. Ima tu neku savršenu vibru punu Spielbergove magije koju samo on može pružiti. Odlično režirano i kamera, sve to. Prođu me trnci uvijek na sceni kad prvi put dođu u Park i onda udari Williamsova glazba, koja je naravno savršena. Goldblum - L. Jackson kombinacija u istoj sceni je nešto naj ikad. Sviđa mi se pristup da se ti ljudi nikada prije Parka nisu upoznali, i kako bolje zbližiti se nego bježanjem od T-Rexa. 9.2/10


Wreck-It Ralph
Simpatičnost - level 100000. Fenomenalno zamišljeno ono sa kolodvorom igara, pa likovi kad se igraonica zatvori i ostalo. Doslovno raj za old school gejmere. Fino zaplet kulminira, no jednostavno sam postao manje zainteresiran u drugoj polovici. Previše su malo išli sa durr hurr stilom i okretima za jedan crtić. No preporuka za sve s obzirom da smo na gamerskom forumu. 7.5/10



“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13870 : 30. Ožujak, 2013., 14:35 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13871 : 30. Ožujak, 2013., 14:44 »
Ne uvijek, al bi vjerojatno tako zavrsio. Tipa ne moze se replicirati strasnost originala i te fore.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13872 : 30. Ožujak, 2013., 15:08 »
aliens je 10/10 film. bez mane + ima tu savršenu dozu straha koju ja kao osoba mogu podnijeti a da ne sanjam ružno, ne plačem i ne zazivam majku u pola noći :hiha2:

mrzim horore :hiha2:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13873 : 30. Ožujak, 2013., 16:23 »
The Rainmaker (1997)

Coppolino savršenstvo? Fantastičan uradak s već viđenom idejom koja je odrađena na majstorski način. Neponovljivi Matt Damon briljira u ulozi mladog idealističnog pravnika. Film je zanimljiv i napet od prvih trenutaka pa sve do odjavne špice. Tijekom cijelog filma trepnuo sam možda jednom. No nekako mi je sredina filma malo slabija i ostavila mi je nešto kiseliji okus u ustima od odličnog početka i briljantnog kraja. Danny DeVito i Jon Voight su također odlični u svojim respektabilnim ulogama, a ne smijem zaboraviti ni nenadmašnu Claire Danes, koja je utjelovljenje ženstvenosti. Preporuka ako volite neke filmove.



9.4
« Zadnja izmjena: 30. Ožujak, 2013., 17:49 Ixy »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13874 : 30. Ožujak, 2013., 16:26 »
:hihi::ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9