HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701051 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13905 : 03. Travanj, 2013., 18:39 »
21 Jump Street
Nije loše. Čak i iznenađujuće zabavno i dobro nakon 2, 3 gledanja... Chaning Tatum nije smor kao što je to obično slučaj, nego je čak i zabavan. Pogotovo u kombinaciji sa Hillom. Nisam umirao od smijeh, ali ima dosta dobre zajebancije. Ice Cube rula. Ima dosta likova odličnih, ali jedino postane malo pre ozbiljno dosadan kroz sredinu. No i to poprave na kraju. S obzirom da danas rijetko dobivamo komedije koje imalo valjaju, ide osmica.
8/10

Lethal Weapon
Definitivno nije rendom akcić 80-ih, ali nije mi niti ništa posebno. Gibson-Glover kombinacija je nešto neponovljivo i oni su oni koji vode ovaj film te bi franšiza vjerojatno propala nakon 1 nastavka bez njih. Ne gleda se zbog akcije kolko zbog te interakcije dvojice i njihovih gluposti. Na kraju malo već počnu pretjerivati sa over-the-top akcijom i sve to, no ajde.
7/10
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13906 : 03. Travanj, 2013., 18:43 »
kombinacija je nešto neponovljivo i oni su oni koji vode ovaj film

Šta? :mrgreen:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13907 : 03. Travanj, 2013., 18:46 »
Khm. Oni su ti koji vode film. Oni su ti bez kojih film nebi funkcionirao. Oni su ti koji se nalaze u središtu radnje. Bolje? ;)
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13908 : 04. Travanj, 2013., 09:48 »
Trainspotting - 9/10

Preporuka svima... ovo se mora gledati... ali sumnjam da ću ga ja pogledat više ikad u životu. Toliko bolestan film, brutalan, težak i gadan da je to nevjerojatno. Pakao svijeta heroina prikazan na najbrutalniji način i ne znam tko bi nakon odgledanog filma više ikad htio bilo kakve droge. Ocjena manje jedino zbog nekih nedorečenih stvari, ali bez obzira na to film je odličan.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13909 : 06. Travanj, 2013., 20:39 »
Lethal Weapon 2 (1989)
Na razini prethodnika, ako ne i malo bolji. Prva polovica je manje ozbiljna i upravo zato funkcionira omjer smijeha i akcije. Druga polovica je blagi smor, al ono, samo malo. Očita je finija režija i čak je nešto moderniji, iako je riječ o razmaku od samo 2 godine. Nezz... tko je volio prvi dio, volit će i ovaj.
7.2

G.I. Joe: Retaliation (2013)
Klasičan primjer čistokrvnog akcijskog filma 21. stoljeća. Od samog početka (U kom i dalje ne vidim nikakvo značenje) kreće CGI akcija, i traje do kraja. Naravno bolji je od prethodnika koji je sramota od filma. Ima nekih laganih apsurda i ovdje, ali su se bar riješili ridikulnih crysis-olikih odijela i one blesave "glumačke" postave. Fino je odrađena akcija i sve to, no tko traži u ovom filmu bilo što drugo, bit će duboko razočaran. Nezz, ona scena sa nuklearnim raketama i kad svi počnu svoje aktovke vadit je totalno blesava, al sam umro na zajebanciju na račun Sj. Koreje. :hihi: Prvi dio su zanimljivo opravdali kao "Nano-ratove". :hihi: Ja i dalje ne kužim na koju foru bi ovo trebao hepi ending sa Londonom totalno porušenim i milijunima mrtvih. I da, javnost je komotno prihvatila da predsjednik nije bio predsjednik nego zlokovac prerušen u predsjednika. 3D je ok, ali ništa posebno. Najzanimljiviji je bio trailer za Star Trek novi. Mogo bih ga i žešće ocjeniti, ali osjećam se velikodušno danas.
6.2
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13910 : 06. Travanj, 2013., 23:45 »
True Grit (2010)

Okej za pogledat ako ste u vestern moodu. Jeff Bridges je kulan, kao i inače.

7/10

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13911 : 08. Travanj, 2013., 18:31 »
Olympus Has Fallen (2013)

Film je napravljen u stilu starih akcijskih, dakle Amerikanci su najbolji narod na svijetu, njihov predsjednik je opasna i svestrana kinfa koja bez problema može biti boksački sparing partner članu specijalnih postrojbi. Zatim se pojave zli Azijati i preuzmu bijelu kuću, a na Gerardu Butleru je da u Umri muški stilu riješi situaciju. Moj uvjerljivo najdraži dio je kada neku secretary of defense zli Azijati mlate ne bi li iznudili vitalnu informaciju iz nje, a ona viče: "I pledge allegiance to the Flag of the United States of America!"

:mrgreen:

Uglavnom, film je tipičan blockbuster, ništa preduboko, ništa prespecijalno, samo 2 sata čiste zabave i akcije. 7/10

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13912 : 08. Travanj, 2013., 20:04 »
District 9
Slučajno sam na film naletio pa sam ga krenuo gledat bez nekih velikih očekivanja zajedno sa mišljenjem da je to još jedan loše napisan i odbojan film ali bio sam u krivu.
Prvih 30 minuta je malo dosadano ali fino pojašnjava kako su alieni došli na Zemlju,zašto su ostali i kako žive,nakon sporog starta film počinje blistati,glavi lik biva "zaražen" nepoznatom tekućinom te bježi iz zle korporacije koja ga želi isjeći u djelove te iskoristiti za proučavanje.Nakon bijega,on pronalazi utočište u Districtu 9 u kojem su alieni smješteni te dobiva neobičnog saveznika.Zadnji dio filma je napunjen prijeko potrebnom akcijom koja je fluidna i dobro izvedena,alieni su prkrasno animirani i izgledaju vrlo realistično a Sharlto Copley je vrlo karizmatičan,zna glumit i nije iritantan.
Definitivna preporuka za svakoga
8.7/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13913 : 08. Travanj, 2013., 21:26 »
Olympus Has Fallen (2013)

Film je napravljen u stilu starih akcijskih, dakle Amerikanci su najbolji narod na svijetu, njihov predsjednik je opasna i svestrana kinfa koja bez problema može biti boksački sparing partner članu specijalnih postrojbi. Zatim se pojave zli Azijati i preuzmu bijelu kuću, a na Gerardu Butleru je da u Umri muški stilu riješi situaciju. Moj uvjerljivo najdraži dio je kada neku secretary of defense zli Azijati mlate ne bi li iznudili vitalnu informaciju iz nje, a ona viče: "I pledge allegiance to the Flag of the United States of America!"

:mrgreen:

Uglavnom, film je tipičan blockbuster, ništa preduboko, ništa prespecijalno, samo 2 sata čiste zabave i akcije. 7/10

Slažem se sa tobom. Ali...


Spoiler: Završno riješenje problema u filmu ni je srozalo film do kraja.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13914 : 09. Travanj, 2013., 01:34 »
Event Horizon (1997)

Ne znam kako, ali nisam ovo dosad gledao.
Možda jednom rendom na TV-u nekad davno.

SF. 90e. Svemir. Misterioznost. Koliko loše može biti?  :hiha:
A ono... dosta loše.  :wildboy:

Neki setovi su dosta kul i premisa mi je zapravo skroz okej. Možda malo izlizana, al hej.
Likovi su rendom prd bezlični i nema baš nekog očitog glavnog lika pa se teško povezati s ikim.

Ono što najviše smeta je ta izvedba te priče. Baš drljavo, šabanski i djetinjasto.
Mislim, očekivano, ali nije na neki zabavan način il nešto, već je ridikulno van svih granica.
To su stvari koje bi petogodišnje dijete smislilo da treba smisliti nešto ZLO i dijabolično.  :hiha:

Dosta je predvidljivo također.
Baš ima onih glupih klišeja i nez, malo me iritiralo. =(

I nez, sve je nekako na pola i meh i prd.
Šteta. ;_____;



American Graffiti (1973)

Teen coming of age komedija. :hiha:
Za to isto nemam neke visoke standarde.

A ovo mi je bilo dosta dobro.
Počne malo rendom, ali s vremenom raste i bude dobro.
Naravno da je irelevantan i out of time, ali atmosfera je dosta dobra svejedno.
Nije smiješno baš ništa u filmu, ali zapravo se film ni ne trudi biti smiješan pa je to skroz okej. Očekivao sam smaranje s humorom. Srećom, nema.

I ono najbitnije, natjerao me da se prisjetim da više nikad neću imati 17 godina. ;_______;

Ništa posebno, ali preporuka svim ljubiteljima filmova slične tematike! ;)  :piva:
« Zadnja izmjena: 09. Travanj, 2013., 01:36 Ixy »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13915 : 09. Travanj, 2013., 15:13 »
Zašto?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13916 : 09. Travanj, 2013., 15:45 »
Dvaput krenuo gledat Wreck-It Ralph, jednostavno nemogu. Nepodnošljiv mi je. :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13917 : 09. Travanj, 2013., 18:08 »
Ne volim te više :hiha2::hiha2::hiha2:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13918 : 09. Travanj, 2013., 18:16 »
SF. 90e. Svemir. Misterioznost. Koliko loše može biti?  :hiha:

Leviathan (1989) pogledaj isto onda, baš je jeben čitav setting (ok nije svemir ali isti je osjećaj). Kraj je isti kao u EH, random i razočaravajuć...podsjetit će te na nešto :hiha:

Na EH.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13919 : 09. Travanj, 2013., 19:55 »
zašto ja nisam čuo za to? al nemogu nać normalan torent. KARLO HLP PLS X(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9