HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701655 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13920 : 09. Travanj, 2013., 20:02 »
može! mislim da sam našao sad,,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13921 : 09. Travanj, 2013., 20:24 »
Nije to baš popularan film ali ima jedan od najboljih settinga ikad, pogotovo ako ga gledaš u 1-2 ujutro. Ja se sjećam da sam ga skidao par dana i na kraju skinuo neku verziju punu noisea (šuma?) pa sam krenuo drugu skidat i čekao još par dana, obje su imale 2 gb :wildboy:

Predobar film ali kraj kao da je iz nekog drugog filma, baš nestvarno iskustvo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13922 : 10. Travanj, 2013., 06:52 »
Ratatouille - 8/10

Drugo gledanje, solidan crtić, ocjena na IMDB-u savršeno pogođena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13923 : 10. Travanj, 2013., 10:38 »
So Undercover (2012)

Malo gledam disney channel u zadnje vrijeme pa sam se zaželio miley koja nije Hannah Montana. Iako je LOL bio užasan. Al to sam odlučio zanemariti. :hiha:
Uglavnom Miley je privatni istražitelj i to. I debela je. :hiha: Nije kao debela salava po cijelom tijelu, ali izgleda kao da jede 3 kile kolača sa kremom svakodnevno i svaki dio toga joj ide u lice i podbradak. To njeno svinjeće lice. Nedo bog da je se prikaže iz profila jer točno vidiš extra bradu kako izviruje :3 Narvno to ne bi bio nikakav problem da nije užasna muškača lezbejska, potpuno lišena i najmanje količine seksipila, iritantna svake sekunde ALI OPET nemožeš je ne lajkat, opet nekako uspjeva bit simpatična.
Ideja ovakvih filmova je dosta privlačna jer kao netko tko ne pripada na faks dolazi tamo pa smješne situacije, sestrinstva, faks atmosfera. Al Miley je isto kao faks GODIŠTE pa nema nikakvog smisla  :hiha: i atmosfera je prerendom zato što je očekivani ugodni dio filma gdje kao prikazuju taj faks život i to smanjen na minimum i nakrcan potpuno dosadnim nezanimljivim likovima, i ima to kao sestrinstvo al u njemu nema nikakve hijerarhije ni KUL cura ni nez NEŠTO. Ostatak je nakakav PLOT koji majkemi nisam skužio jer je iznimno overly-konvultiran, naravno. skroz je,,,KRIMI.  ;) 5/10
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13924 : 10. Travanj, 2013., 17:36 »
:ave:

moar

btw, totalno neočekivano je debela :wildboy:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13925 : 11. Travanj, 2013., 11:00 »
A Clockwork Orange

Odlična gluma, jedino mi malo kraj ne štima, ali moram još jednom pogledat.

9/10, pogledajte.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13926 : 14. Travanj, 2013., 02:00 »
update od početka 4. mjeseca. :hiha2::hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13927 : 14. Travanj, 2013., 05:12 »
A Clockwork Orange

Odlična gluma, jedino mi malo kraj ne štima, ali moram još jednom pogledat.

9/10, pogledajte.

Poceo sam gledati film, ali nekako mi se cinio prebrutalan.
Krpanje onog starca na pocetku.
Nekako ne volim prebrutalne filmove.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13928 : 14. Travanj, 2013., 11:31 »
Pa ni ja inače... al vrijedi zbog Kubricka pogledat.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13929 : 14. Travanj, 2013., 11:57 »
SmoroWarrior je napokon našao prijatelja.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13930 : 14. Travanj, 2013., 12:11 »
Brooklyn's Finest (2009)

Dobri glumci iako je Ethan Hawke nepodnošljivi štakor, sviđa mi se premisa filma, atmosfera i realnost, no mislim da je sredinom filma sve krenulo nizbrdo. Iako daje neku pouku, ne uspjeva povezat sve u smislenu cijelinu. Barem sam shvatio da u Prometheusu ne glumi Tom Hardy, nego da postoji i Logan Marshall-Green. Iako dok sam gledao Prometeja nisam niti jednom pomislio; hej ovo je Tom Hardy i čudan mi je. Likovi izgledaju apsolutno identično kriste - glupi Čoleons. Film nije realizirao dobar plot i potencijal koji je suludo ne iskoristiti.



6.7

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13931 : 14. Travanj, 2013., 19:47 »
U potpunosti se slažem sa tobom. Drugi dio filma nekako slabiji i prerazvučen.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13932 : 16. Travanj, 2013., 21:25 »
License to Kill (1989)
Dosta drugačiji pristup Bondu nego uobičajeno (Uvodni zadatak, pa se vrati u MI6, novi glavni zadatak, ubije supervillaina, poševi nešto i kraj filma). Iako nema onih ridikulnih Bond momenata i sličnih gluposti, ne sviđa mi se baš previše. Dalton je svijetla točka filma, priča valja, sve je to ok, al nema jednostavno ono nešto. Počinje smarati negdje na pola, pa je zanimljivo opet, i onda na kraju opet smor. Preporuka samo za Bond fanove, ostalima će biti gubljenje vremena.
6.8

Kick-Ass (2010)
Recite što hoćete, al rula film. Skroz drugačiji pristup superherojima, sa puno više krvi, psovanja i zajebancije. Hit Girl je nešto odlično i totalno krade show. Čudi me da je ovo jedan od rijetkih filmova zadnjih godina u kom Nikica Cage zapravo valja i totalno paše. Odlično koriste muziku i filmu, a i skroz solidno je režirano. Dobar omjer humora i akcije.
8.6

Silver Linings Playbook (2012)
Debelo overrated. Kvaliteta glumačkih izvedbi je očita i vrijedna hvale, ali film sam po sebi kao cjelina nije ni blizu Oscar materijalu po meni. Kasnije postane dosta zanimljiviji nego na početku. I Chris Tucker... prošlo je valjda 100 godina od kad je on bio u filmu. Ne sviđa mi se forsiranje američkog nogometa i to miješanje istoga sa umnim bolestima. Al ajde, vrijedi pogledati za onoga tko je zainteresiran za kvazi komedije. Doduše to isto... nezz zašto promoviraju film ko neki urnebes, a komedija je solidnih 10% filma, ako i toliko.
7.0
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13933 : 18. Travanj, 2013., 20:35 »
Olympus Has Fallen (2013)

Odličan u svakom pogledu. Sviđa mi se ta intenzivnost i dinamičnost tokom cijelog filma. Početak filma onako topao pravi pogodak. Gerard Butler i Aaron Eckhart baš jebobi, svaki savršen u svojoj ulozi. Ima mana (klišelizirane scene Pentagona koje su u svakom filmu ikad iste i one man army) i dosta je predvidljiv, no to se izgubilo među dobrim glumcima i odličnoj akciji koja mi se čini inspirirana Bournovim filmovima. Rula gotovo svaka akcijska scena iako je blue screen i više nego očit. Htio bih biti objektivan, no ostavio je jak utisak na mene i skroz me oduševio; krivim Cinestar.



8.6

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13934 : 18. Travanj, 2013., 20:59 »
:hihi:

edit, ustvari, sve sam pročitao sad pa evo:
:hihi: :ave:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9