HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701412 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14010 : 05. Svibanj, 2013., 11:19 »
Star Trek - 8/10

Drugo gledanje, u prvom gledanju bio zadovoljniji, a sad sam ga gledao dosta umoran pa je vjerojatno radi toga. Film o Star Treku koji je zapravo dobar zaslužuje svu hvalu, a ovaj je itekako dobar. Jedva čekam nastavak iskreno

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14011 : 05. Svibanj, 2013., 12:00 »
Sunshine (2007)
Zapanjuje me koliko dobro su uspjeli predočiti veličinu i grandioznost sunca i te njihove misije. Nije neki akcijski Sci-Fi tipa Trek, Wars di idu po svemiru i pucaju. Dosta me podsjeća na Aliena, ali bez samog aliena. Odličan soundtrack i super režirano. Likovi su dosta uvjerljivi. Par stvari mi je li la i malo sumnjivo, ali ajde. Tko voli svemirske filmove, samo naprijed s ovim.
8.0

E stvarno, tko nije gledao Sunshine, ne mogu ga dovoljno preporučit, preodličan je, stvarno kvalitetan film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14012 : 08. Svibanj, 2013., 20:38 »
Star Trek (2009)
Pogledao ga u duhu dolaska novog i rula još uvijek... maksimalno. Dolazak alternativnog timelinea fino omogućava poigravanje sa već postojećim sadržajima, i J.J. to spretno iskorištava. Taman dovoljno sitnih stvarčica za fanove, a ipak i rendom ljudi mogu uživat u tomu. Film je dovoljno pametan, ali nikada ne prelazi tu granicu gdje zanimljivost prelazi u pametovanje. Bez obzira na hrpu prekrasne (Al ne, stvarno prvoklasne) akcije, odlični likovi i njihovi odnosi su prava stvar u filmu. Posebno Kirk i Spock te njihove razlike u osobnosti i put do prijateljstva. Pravo je zadovoljstvo slušat te njihove razgovore. I glumcima stvarno svaka čast, ono, baš su ih pogodili savršeno. Baš preporuka.
9.4

Salt (2010)
Ugh... dosada i smor od filma. Pokušavali su izvest neke obrtaje koji nit su zanimljivi, niti neočekivani. Ruski špijuni i ta sranja, ko da je smješten u Hladni rat. Dosadna akcija i hrpetina bezveznih sitnica. Jer da, čak i CIA u svojim zgradama svakih 5 metara ima čelične zidove koji se spuštaju na pritisak gumba. Očajni pokušaj razvoja ljubavne podfabule im se odbija u glavu i stvara još dosadniju atmosferu punu likova za koje bi trebali kao brinut. Jedina svjetla točka je Angie, koju inače ne štujem kao boginju ženstvenosti kao mnogi, mi je ovdje bila sasvim dobra. Ful kul. Čim više razmišljam o filmu, to je lošiji i pretenciozniji, pa ću se tu zaustaviti.
5.0

Moon (2009)
Čudi me koliko su toga uspjeli napraviti u filmu s obzirom na skromni budžet od 5 mil. CGI je naravno malo traljav, ali oprošteno im je. Naizgled jednostavnu ideju počinju zaokretat i sve to, no jedino mi je blesavo to da su stavili u trailer neke stavi koje nisu trebali. Sam Rockwell kojeg nekako svi mrze mi je skroz solidan i karizmatičan ovdje. No bez obzira na zaokrete, film nije o tome, nego o čovjeku koji se mora boriti sa samim sobom i kako svako otkriće emocionalno utječe na njega. E da, i onaj AI koji upravlja stanicom dosta podsjeća na HAL-a iz Odiseje.
8.0
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14013 : 11. Svibanj, 2013., 06:02 »
Star Trek: Wrath of Khan (2013)

Ok akcić, al niš više od toga. Bilo je toliko toga kaj su mogli napravit, al su se umjesto tog odlučili na debilne i nepotrebne zrcalne reference. Generalno bolji od ranijeg filma.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14014 : 11. Svibanj, 2013., 10:30 »
jesi li krivo linko ili krivo ime upiso?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14015 : 11. Svibanj, 2013., 11:02 »
Ili trola sa glavnim negativcem u filmu. =D> :tired:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14016 : 11. Svibanj, 2013., 17:55 »
Krivo sam ime namjerno upisao jer se osjećam da sam to gledao. WoK 2013 ediciju, jel.


Sad moram opet pogledat WoK s originalnom posadom jer me ovaj podsjetio kolko WoK ustvari rula.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14017 : 11. Svibanj, 2013., 18:10 »
I ti si meni nedostajao.:hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14018 : 11. Svibanj, 2013., 19:42 »
Meni baš jesi. <3 :(

Ja sam se dvaput jedini sjetio da te nema. Aha. :hiha2:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14019 : 11. Svibanj, 2013., 20:28 »
Star Trek Into Darkness (2013)
I opet, JJ se poigrava sa stvarima zbog dolaska novog timelinea. Npr. Kirk umre, a ne Spock. Ima još tih sitnica, al ovo je najveća definitivno. Ono, Eric Bana je bio zločest, ali ovaj Cumberbatch... fenomenalno. Bojao sam se da će ispast Jokerast, al nije uopće. I da, on je Khaaaaaaaan! Kad je Robocopu smrskao lubanju, vidjelo se da s njim nema zajebancije. Kod njega mi je i mali problem jer osjećam da nisu dovoljno opisali njegovo porijeklo i pozadinu prije filma. Razumijem zašto nisu išli dublje od ovoga, jer se mnogima ne bi to dalo niti slušati s obzirom da ne bi imalo neki utjecaj na priču, al eto. Opet prevladava taj odličan Kirk / Spock odnos i sve to očekivano. Više-manje, sve što je bilo odlično u prvom filmu, vidi se i tu. Početak filma mi se jako svidio, pa od Kronosa do Kirkove "smrti" sam ga obožavao, i onda tih zadnjih 15 minuta mi se opet samo jako svidjelo. Globalno gledano, dvije, tri stvari koje su mi malo li la (Volio bih da su sa Klingoncima na kraju nešto napravili i tako to a ne ih samo zaboraviti nakon polovice filma), no to su samo male sitnice preko koje bi svatko trebao preći bez problema. Nažalost, nema taj veliki wow efekt kao prvi film, i tu gubi malo. Ali ostatak je hrpa jebački dobre i napete akcije, odličnih likova i zanimljive priče. Za sada je ovako, no moram ga još jednom pogledat da utvrdim dosta toga.
8.9

EDIT:
E da, inače nisam neki fan 3D-a, al ovo stvarno preporučam da pogledate tako. Čak me nije niti glava od toga boljela.
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj, 2013., 20:31 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14020 : 12. Svibanj, 2013., 02:50 »
Ne znam kako reagirati na ovo.:wildboy:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14021 : 12. Svibanj, 2013., 08:27 »
a ne ne, ne može odma tako babitzu. Od nule krećeš.

robo, opet si stao s lboxdom :hiha2:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14022 : 12. Svibanj, 2013., 12:27 »
Koliko sam čuo, film je ok ako se gleda kao zasebna cjelina, van dosadašnje ST "kulture" (jer automatski ulazi u kategoriju smeća). Kao i prvi uradak uostalom.

@Babitz
Što ti je banan stari profil? 
The greatest teacher, failure is.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14023 : 12. Svibanj, 2013., 12:47 »
robo, opet si stao s lboxdom :hiha2:

ma neš mi se sjebo login, pa sam odustao nakon nepuna 24 sata. :hihi: Al evo, nastavljam, tebi za dušu. :hiha:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14024 : 12. Svibanj, 2013., 14:55 »
Koliko sam čuo, film je ok ako se gleda kao zasebna cjelina, van dosadašnje ST "kulture" (jer automatski ulazi u kategoriju smeća). Kao i prvi uradak uostalom.

@Babitz
Što ti je banan stari profil?
Nije.
Obriso kukije pa se nisam mogo sjetit šifre i nije mi se dalo radit pw recovery. Onda sam probao napravit pw recovery nakon 100 godina i ne mogu jer mi je acc regan na mejl koji više nemam, a nisam siguran ni da više postoji.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9