HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703365 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14040 : 17. Svibanj, 2013., 19:35 »
Ajde da se i ti sa nekim oko ičega na ovom forumu slažeš :hiha::hiha::hiha::hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14041 : 18. Svibanj, 2013., 00:23 »
Star Trek (2009)

Izgleda zaista prelijepo, ali je to jedino što me oduševljava kod filma.  Zachary Quinto kao Spock mi je dosta intelegentno odigrao svoju ulogu iako su gotovo svi dijalozi u filmu užasno neuvjerljvii, odnosno neozbiljni i dijetinjasti. Chris Pine mi je baš također neuvjerljiv kao i ovaj put iritantna Zoe Saldana, no opet i njezinu iritantnost pobjeđuje Karl Urban kojemu je ovo nadam se najgora uloga ikad. No da njegova iritantnost nebude najgora u filmu, pobrinuo se Anton Yelchin aka Chekov. Svaka sekunda njegova u filmu je smor. Nakon pogledanog filma i liste glumaca u istom šokiran sam da nisam primjetio Erica Banu kao Nerona. Dakle vizualno me stvarno impresionirao, čak i priča nije loša, ali izvedba iste jest. Realizacija je podbacila i sve dijeluje kako sam već ranije spomenuo nezrelo i nuvjerljivo, a mislim da tu najveće kritike idu J.J. Abramsu. Ovo mi je prvi dodir sa Star Trek franšizom (nisam gledao serije, niti želim) i nisam baš zadovoljan, nadam se da će nastavak iz ove godine ispraviti loš prvi dojam.



6.0

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14042 : 18. Svibanj, 2013., 11:00 »
Iskreno ti preporučam, ne prilazi ni blizu straijim filmovima, ili nedajbože serijama, jer će ti one valjda biti za 2/10. Neovisno o ovome sada.
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2013., 11:02 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14043 : 18. Svibanj, 2013., 11:02 »
zašto bi itko prilazio tome :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14044 : 18. Svibanj, 2013., 12:07 »
Kako netko uspije NIKAD NE GLEDATI star trek. :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14045 : 18. Svibanj, 2013., 13:09 »
Uvijek mi odbojno bilo...

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14046 : 18. Svibanj, 2013., 13:25 »
kad si šaban bojs,nije ni čudo....
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14047 : 18. Svibanj, 2013., 14:01 »
:tired:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14048 : 18. Svibanj, 2013., 14:21 »
ja mislim na filmove neznam zašto bi to itko gledao, serije nije da moš izbjeć.. a i gledljive su većinom, neke i rulaju
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14049 : 18. Svibanj, 2013., 15:13 »
Pa i neki filmovi rulaju. First Contact recimo dosta rula.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14050 : 18. Svibanj, 2013., 22:13 »
Wrath of Khan daleko najbolji.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14051 : 19. Svibanj, 2013., 01:44 »
The Great Gatsby(2013)

Baš ono >solida<  Okej radnja, nekad je malo smor i stagnira, al vizualno mi je bio dosta dobar moram priznat. Leo mi skroz paše u toj nekoj svojoj elegantnoj ulozi, Edgerton je isto dosta kul, a Tobey mi je onako random,,, Što se tiče Carey, njen karakter je poprilično depresivan. Neočekivano ha! Iako, čitav je setting depresivan u biti. 1922. šta drugo očekivat :hiha:
« Zadnja izmjena: 19. Svibanj, 2013., 01:48 Seengeer »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14052 : 19. Svibanj, 2013., 09:24 »
Captain America: The First Avenger - 7/10

Solidan film, malo mi je išlo na živce kad se Kapetan Merika ponašao premačo i izvan uobičajenih okvira malčice povučenog superheroja, a žao mi je i što više pažnje nije posvećeno Red Skullu. No sve u svemu nisam nezadovoljan.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14053 : 19. Svibanj, 2013., 10:23 »
Mislim da Gatsby duplo više rula ako se pročita knjiga prije.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14054 : 19. Svibanj, 2013., 22:37 »
Viridiana

Ne znam da li sam pogledao išta od Bunuela prije ovog filma. Možda ko klinac, ali tko bi se toga sjećao. Lik je stvarno pogodio sa ovim filmom što se tiče likova. Mlada, naivna i dobročudna nečakinja, opičeni stric koji ima pomalo bolesne ideje, te hrpa likova koji kasnije ulaze u priču i rade totalni cirkus na imanju...
Da, film definitivno ima sve što bi kvalitetan film trebao imati. Ali nekako mi nije sjeo. Kao da je kraj došao prebrzo, faljelo je tu još nešto. A ni sam ne znam što.
Glumci fakat na nivou. Pogotovo Silvia Pinal koja nosi film.
I da, podosta kontroverzan film i za ono vrijeme dosta potresan i kritički nastrojen prema nekim režimima u katoličkoj crkvi i općenito prema ljudskoj naravi i iskorištavanju tuđe dobrote.

Ocjena: 7/10


Jagten

Odkud krenuti i kako nahvaliti ovaj film, a da ne ispadne da nema nijedne mane? Mislim ima, naravno. Ali ostavio je jako velik utjecaj na mene.
Dakle, mali gradić u danskoj. Običan čovjek koji radsi u vrtiću sa klincima i nevjerojatna optužba i automatska osuda cijele okoline.
Toliko je moćnih dijaloga u filmu, par scena koje su uistinu teške i emotivne.
Mads Mikkelsen genijalan u glavnoj ulozi. Ta borba glavnog lika sa samim sobom i svima ne bi li dokazao svoju nedužnost, a još ga k tomu muče i obiteljski problemi.
I ono vječito stanje ljudskog uma... Uvjek će biti onih koji će sumnjati!
Da, još jednom ponavljam. Film kojeg se mora pogledati.

Ocjena: 9/10


Side effects/The place beyond the pines

Oba filma su mi za sada najbolji filmovi godine. Neočekivani obrati, vrhunska režija i uvjerljiva gluma. Nema se što više za dodati. Mada bi realno mogao napisati podosta toga o svakom filmu. Da bar bude još ovakvih filmčina tokom ove godine.

Ocjena: 8.5/10


Star trek: Into the darkness

Nakon odličnog prošlog Star treka očekivanja su bila jako visoka. Treabalo je ponoviti onu potrebnu dozu blesavog humara, napete atmosfere i vrhunske akcije.... I da, djelomično se uspjelo u tome. Ali iapk mi ovaj film nije tako dobro sjeo kao predhodni. Sjećam se onog osmjeha od uha do uha nakon što sam pogledao Star trek iz 2009. To se sada nije dogodilo.
Dobar je ovo film. Čak i odličan u usporedbi sa masom SF-ova koji se snimaju u zadnje vrijeme. Ali prevelika očekivanja učinila su svoje.
J.J Abrams uspio je držati režiju na visokom nivou, napetosti nije nedostajalo. Ali završetak mi nije bio onako dojmljiv kao u prvom dijelu.

Ocjena: 7.5/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9