HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691203 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14115 : 31. Svibanj, 2013., 01:09 »
a daj, scena kad provaljuju u kuću je smješna :hihi:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14116 : 31. Svibanj, 2013., 06:12 »
Oz the Great and Powerful - 5/10

Nez... koji je smisao imati Milu Kunis u filmu ako ćete ju pretvoriti u zeleno čudovište koje ne sliči na Milu Kunis. Ista stvar s Zachom Braffom (J.D.) iz Scrubsa koji u filmu posuđuje glas majmunu. I fantastično je kako je cijeli film sniman na zelenom platnu. CIJELI FILM. CGI od 0 do kraja.

Aaaali ajde, sam kraj je nekako kul gdje dobro izgleda i ponaša se čak i fuj fuj antipatični James Franco koji u 90% filma izgleda kao da je ispao iz filma o Daltonima. No do tog kraja vam trebaju godine smora u smorastom svijetu čudnovatog Oza.
« Zadnja izmjena: 31. Svibanj, 2013., 13:43 Me666 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14117 : 31. Svibanj, 2013., 10:02 »
Sphere (1998)

Gledao sam ga prije i ostao mi je u dobrom sjećanju, ali prije puno godina. + bio sam klinac, ŠTA SAM ZNAO.
Ali i dalje mi je skroz dobar. Šteta što je scenarij na dijelovima malo drljav jer je film iznenađujuće solidan.
Dobra atmosfera i MISTERIOZNOST  :hiha: :hiha: opravdavaju dosta glupog smeća. Kojeg ima, nažalost.
Ne bih baš rekao da je suptilan (jer nije LOL), ali je suptilniji od prosječnog SF horor/trilera pa dobiva bonus bodove i za to.
Kasting je mogao biti bolje pogođen. Hoffman je dobar, Stone je rendom skroz, a Jackson je,,,,,, vrhunski matematičar.  :hiha: :hiha: :hiha:
Nez.

Da je scenarij malo dorađeniji i inteligentniji i da su bolje kasting složili, jako bi rulalo.
Ovako je samo dobar. x[
x]

Što znači da meni rula jer nemam baš standarde za SF.  :hiha:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14118 : 31. Svibanj, 2013., 11:27 »
Sector 7 5/10

Čudan film, koda je 90% ispred green screena snimano. Ali ajde, zabavi čovjeka iako nije ni blizu Hostu. Ne ovom zapijevom Hostu gore nego pravom Hostu :hiha:


Jeste gledali na kraju Leviathan vas dva? Nisam vidio neki rivju, ocjene, nešto.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14119 : 31. Svibanj, 2013., 11:36 »
Ne još. Ali sam ga skinuo.

Jedan dan ću napraviti dabl fičr Leviathan-Abyss. :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14120 : 31. Svibanj, 2013., 12:22 »
On Her Majesty’s Secret Service (1969)
Jedan od boljih Bond filmova. Odlična režija, dobra priča i soundtrack je valjda naj ikad. George Lazenby rula kao Bond. Onako je baš gospodin, isto ko i Connery, za razliku od Moorea koji je jednostavno blesav. Malo se odvaja od uobičajenog "Uništimo svijet" plota i to mu koristi uvelike.
8.5

Jurassic Park: The Lost World (1993)
Veliko razočaranje nakon fenomenalnog originala. Nema originalnosti ni malo. Likovi su dosta dosadniji, čak je i Jeff jebeni Goldblum ispao manje kul nego je trebao. Dinosauri jednostavno nisu ništa toliko veliko i vau, a Williams je izostavio neke bitne dijelove soundtracka jedinice.
6.0

War of the Worlds (2005)
Nije prvi Cruise/Spielberg SF film, niti najbolji. Sviđa mi se da Tomica Kruzer ne pokušava biti heroj nekakav nego samo bježi i spašava živu glavu. Dobri su elijeni i oni njihuvi zvukovi su užasavajući i dan danas. No dobro je prikazano da nije stvar samo u napadu vanzemaljaca, nego i u tome da ljudi puknu nakon toga. Ima nekih bedastoča i li la stvari, ali ajde. Kraj filma je malo razočaravajuć i ne sviđa mi se kako su ti elijeni samo tako crknuli.
7.0
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14121 : 31. Svibanj, 2013., 15:37 »
Op, tek sam sad skužio da sam u onom većem postu sa zaostalim stvarima zaboravio jedan film.

Goon (2011)

Solidna gluma, iznadprosječan scenarij za žanr i pohvalno suzdržana režija, bez KUL gluposti i ludih efekata ili montaža.
Ali bio mi je malo dosadnjikav.
Također, nije me baš previše nabrijavao. Okej, je pred kraj. Možda jer se radi o hokeju, al ono.
Humor je prd. Al ajd, ne forsira se pa je okej.

Okej je, ali ne bi mi se dalo gledati ga opet. I eto, već nakon par dana sam skoro zaboravio da sam ga uopće gledao.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14122 : 31. Svibanj, 2013., 16:33 »
The Startup Kids (2012)

http://www.imdb.com/title/tt2279353/reference

Gledali u sklopu festivala multimedije koji organiziramo.
Nezz ono. Film nema apsolutno nikakvog smisla. Samo neki rendom intervjui sa entrepreuneurima. U načelu je fora, ali ti razgovori fakat nemaju nikakvog smisla. :wildboy:
Nezz opće kolko bi mu dao. Nemoš filmu dat 1, pa ono... 4/10. :wildboy:

Mike butcher :hiha: Upoznah ga nekidan, rula. #web3.0 #biznis #srđan
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14123 : 31. Svibanj, 2013., 18:09 »
Ha?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14124 : 31. Svibanj, 2013., 18:23 »
a karlo realno.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14125 : 31. Svibanj, 2013., 18:29 »
uopće nije.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14126 : 31. Svibanj, 2013., 18:32 »
Ne kužim lol.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14127 : 31. Svibanj, 2013., 18:33 »
to da nemaš dušu i da si dosadan sa enterpreteaurstvom.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14128 : 31. Svibanj, 2013., 18:35 »
Kako to ta pitanja mogu značiti?
Jel vi imate nekakavi skriveni kod i humor?
Kako se iz mog dojma o filmu može zaključiti da nemam dušu? Za ovaj drugi dio kužim. :hiha:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14129 : 31. Svibanj, 2013., 18:52 »
ovaj karlo je mućki provokator.

frajer zna da nemam niš protiv kad mi netko napiše ime, hejtam samo prezime :(

ali ne, frajer mora bacit bold i font gazilijon da bi "ispao smiješan" i "skur @ biver"

:hihi:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9