HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1702867 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14130 : 01. Lipanj, 2013., 15:49 »
Karl, Grgs i ja smo sinoć imali movi najt. Ne očekujte da oni išta napišu jer su glupa smeća lol.
Svatko je stavio po dva prijedloga u našu magičnu fedoru. Na kraju su oba filma bili Grgin izbor, zbog čega se trenutno utvrđuje je li potrebno protiv istog pokrenuti stegovni postupak.  :hiha2:


Leviathan (1989)

Očekivao sam zabavan i misteriozan film s ogromnim monsterom kojeg nikad ne prikažu jer je budžet tipa tri dolara.
Ali na kraju mi je samo bio dosadnjikav. I čudovište je lejm.
Daniel Stern je, kao i obično, degutantan i ne paše ni u jedan film koji nije Home Alone.
Ona čka šefica s površine je nevjerojatno senzualna u svakom trenutku, neovisno o situaciji. Glupa kurva lol.

Peoples je pisao scenarije za Blade Runner, Unforgiven i Twelve Monkeys, pa nije baš rendom skroz. Zato ne kužim baš zašto je ovdje scenarij toliko mlak. Baš glupo nemaštovito smeće. Plus, likovi su neuvjerljivi jer nemaju skoro nikakve reakcije na bilo što.
HEJ DVOJE LJUDI JE VEĆ UMRLO OD NEPOZNATOG RAZLOGA I NJIHOVA MUTIRANA SPOJENA TIJELA POKUŠALA SU NAS UBITI? xDDD OKEJ, IDEM JA MALO TRČATI PO STANICI S WALKMANOM NA UŠIMA xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Filmu treba predugo da se pokrene, a jednom kad se pokrene, nema baš ideja.
Prd.



Maximum Conviction (2012)

Ovaj film nismo uspjeli dovršiti, ali moram komentirati.
Dakle, jasno je da Seagal zadnjih godina radi bijedna smeća. Ali ovo je baš dno.
Nepotrebno konvolutiran plot baš ubija svojom glupošću. Na kraju nije baš toliko kompliciran, ali toliko nepotrebnih likova i gluposti baš dugo nisam vidio. Jer Seagal 2012 = dubina i character-driven plot. Lel.

Budući da smo gledali film na plejstejšnu, nismo mogli staviti titlove. Dosta velika greška.
Naime, ovo je prvi film nakon nekog vremena da Seagal nije dubban, već su koristili direktno njegove linije.
Nisam siguran koliko je moždanih udara frajer doživio, ali baš ništa što iziđe iz njegovih usta nije razumljivo.
Jako bih se koncentrirao na zvuk (koji je bio dosta glasan), ali svejedno bih razumio tipa svaku četvrtu riječ koju on kaže.
A te riječi koje uhvatiš su gangsta spika. "This bitch is decommissioned. We good? Keep it cool."
U kombinaciji sa šiltericama (šilt odozada, naravno), njegovom debljinom i glupim šarenim naočalama koje nosi, dobiva se savršeno redikulan rezultat.

Njegov partner je Steve Austin, koji je očekivano dosadno anemično govno. Nula karizme. I glumačkih čopova, naravno. xD
On je nešto razumljiviji pa skužiš svaku drugu riječ koju kaže. Šteta što mu je svaka druga riječ FUCK. :tough:

Ostalih tisuću likova je potpuno rendom i nemaju nikakvu motivaciju za išta. Eto, tek toliko da se tuče i puca. xD
Možda je u jednom trenutku netko promrljao o čemu se radi, ali to nikada nećemo saznati.
To bi sve čak bilo okej, ali film je toliko dosadan i nemaštovit da ga ne možeš baš ni mrziti sa žarom.

Samo mlohavo ležiš na kauču i staklenih očiju gledaš kroz ekran. ;____;

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14131 : 01. Lipanj, 2013., 15:52 »
Hansel & Gretel: Witch Hunters - 7/10

Kvalitetan trash kakav mi je falio u životu :)

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14132 : 01. Lipanj, 2013., 16:56 »
Kick-Ass (2010)

10/10, pogledo već 2 puta danas, još ću jednom večeras da mi se zgadi :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14133 : 01. Lipanj, 2013., 16:58 »
,,,

:ave:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14134 : 01. Lipanj, 2013., 17:18 »
Leviathan (1989)

Nedavno sam pogledao Deepstar Six i suštinski očekivao sam isti film što znači male sobe, solidne glumce i dobar ugođaj. Naravno i par smor akcija scena ali možda upadne kakav sweet gore pa ću bit sretan.

Glumačka postava je dosta jaka, 5-6 imena je odmah prepoznatljivo i svi bi trebali bit dobri glumci. Ali jedini koji je bio dobar je Hector Elizondo, ostali su rendom a neki dosta iritantni (tipa Amanda Payns i Stern). Ali činjenica je da je scenarij toliko neinventivan i ravan da ih nije ništa moglo spasit od rendom izvedbe. prvih 20 minuta sve što čuješ su KODOVI i hrpa nekakve terminologije. Poslije se sve odvija u klasičnom toku ovakvih filmova pa se zna što treba očekivati.

Meni je najviše smetala prečudna kamera i sve je čudno smontirano, treba ti neko vrijeme da dobiješ nekakvu percepciju prostora cijele scene i rezovi su često preneočekivani i odjednom neznaš disi jer se scena promjenila iako po svim zakonima logike nije trebala. Neznam baš explain. Ostalo, reakcije likova su čudne i nerealne, monster je nez, nekad ok nekad ne. 6,7/10. 6.5, idealno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14135 : 01. Lipanj, 2013., 18:09 »
@Grgixy ali kraj filma je nešto najgore ikad valjda, kao iz nekog Bud Spencer filma :)))))))))
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14136 : 01. Lipanj, 2013., 18:11 »
onaj udarac na kraju je bio wtf :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14137 : 01. Lipanj, 2013., 18:13 »
Još bolje od toga je rendom morski pas koji se rendom pojavi i onda samo ode. Okej.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14138 : 01. Lipanj, 2013., 18:34 »
Otkako je doktor prije nešto više od 23 godine ustvrdio da se radi o dječaku.  :faca: :approve

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14139 : 01. Lipanj, 2013., 18:35 »
otkad grgure voliš gore?

volim u čudovište filmovima i ako je redikuliziran lagano.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14140 : 01. Lipanj, 2013., 19:03 »
jel tako loš da je dobar?! xD

tako nekako

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14141 : 01. Lipanj, 2013., 23:22 »
The Godfather (1972)

Napokon počeo gledat jednu od najvažnijih filmskih saga ikad. Imao zaista jako puno očekivanja i na prvu sam imao dojam, da su ona bila previsoka. Ovu trilogiju sam uvijek izbjegavao, jer sam je želio pogledati u miru i uvijek sam se manio ikakvog pojma o sadržaju i glumcima u filmu. Naravno da sam znao da unutra glume Marlon Brando, Al Pacino, James Caan itd. no za neka sam se ugodno iznenadio, poput Diane Keaton, Robert Duvall. Od svih glumaca najviše me se dojmio James Caan, kakva frajerčina e. Baš rula u svoj toj svojoj živčanoći iako je ona scena kada tuče Carla tragikomična, baš onako loša i zapravo kada bolje razmislim jedina loša scena u filmu.

Očekivao sam da ću najviše uživat u akcijskim scenama i da će me najviše smarat dosadni dijalozi. Na kraju se dogodilo suprotno i upravo sam u scenama dijaloga najviše uživao i u toj atmosferi koja je nevjerovatno napravljena. Gotovo da se može osjetiti dodirom sva ta napetost, čast, poštovanje, pripadnost i lojalnost. Coppola je napravio stvarno remek dijelo koje je postalo dostojno zvanjem jednog od najvažnijih filmova u povijesti. Marlon Brando je fantastičan u svojoj ulozi kao i Caan, Duvall i Al Pacino. Također svi ostali glumci su također savršeni u svojim ulogama i baš je sve kockice Coppola posložio u savršen mozaik.



9.6



The Godfather: Part II (1974)

Gledao u saznanju kako je mnogima čak i bolji od originala, ali sve do samog kraja nisam baš tako mislio. Smatram da su fantastičnom odlukom da mladi Vito Corleone bude Robert De Niro mogli napravit puno više nego što jesu prikazivanjem ranijeg života Don Corleonea. Svidio mi se dosta taj dio, ali kao da mu fali nečega. Sva ta atmosfera što prati oba filma je nevjerovatno dočarana skupa sa svim ubojstvima, osvetama i urotama. Ekipa već izgleda dosta ozbiljnija i starija nakon smrti glave familije. Drugi dio filma rula sa očekivanim raspletom, ali je točno pogođena bit Omerte i to me najviše oduševilo. Mrvu lošiji od originala, vjerovatno zbog neiskorištenog potencijala o ranijim godinama Vita Corleonea i u činjenici da u filmu više nema Caana i Branda.



9.5



The Godfather: Part III (1990)

Istina da je 16 godina mlađi od drugog i 18 od prvog i da se izgubila atmosfera prva dvaju filma, ali u drugom dijelu filma dinamikom i scenama čak nadmašuje podosta stvari iz svojih predhodnika. Prva polovica filma je zapravo dosta ispod očekivanja, ali zato je druga polovica iznad svih očekivanja i zato je savršena trilogija povezana na fantastičan način. Dosta sam emotivno doživio tu priču i sva tri filma i mogu reć da sam oduševljen remek dijelom Francisa Forda Coppole. Oduševljen također i Andy Garciom koji je savršen u toj ulozi. On i James Caan iz originala <3. Čista desetka za trilogiju, no filmovi zasebe nijansu slabiji. Za kraj da pohvalim valjda najbolju melodiju ikad izmišljenu - Speak Softly Love 10/10...



9.5


*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14142 : 02. Lipanj, 2013., 00:45 »
Hangover 3

Očekivano razočaravajuć, neočekivano loš.

5/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14143 : 02. Lipanj, 2013., 10:16 »
Gangster Squad

Vjerojatno ne postoji film s više scena po noći. Doslovno 98% filma je po mraku. Užasno.
Od glumaca Ryan i Ema naravno rulaju svemire, dok je Josh Brolin jebeno nesnošljiv, baš užasan glumac.
Radnje je dosta predvidiva, al ae, zanimljiva i kul pogotovo jer se radi o istinitom događaju.
Sve u svemu, film nije loš za dobro potrošiti sat i pol, iako moglo je i bolje.

7/10
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14144 : 02. Lipanj, 2013., 14:45 »
Reign of Fire (2002)

Nekako usred općeg hejta ovog filma (bar nekako se ja tako feel) sam i sam sebe uvjerio da mi je film dosadno smeće. Al svako tolko se sjetim onako LOL film o ZMAJEVIMA. kako to može bit loše realno :wildboy:

I ono, nije loše. Štoviše, rula. Atmosfera je jako dobra, mislim sve je hrpa ruševina al dosta je uvjerljiv svijet uvuče te fino. Christian Bale je baš kao uvijek, meni je uvijek ok al ko ga hejta hejtat će ga, niš posebno. Isto vrijedi za Gerarda Butlera koji klasično smrdi. Ali tko rula, Matthew McConaghuey. Kako je on savršen. Nabildan je ko smeće, izgleda najbolje ikad, gol se bori sa zmajevima, lud je i sranja.
Flow je okej, malo je spor film ali ništa posebno (traje malo više od satipo), nije mi nikad bio dosadan. Bojao sam se zmajeva i CGI-a ali kriste kako dobro sve izgleda. Mislim vidi se da se većinu vremena sve skriva, sve je suptilno i nikad nema baš scena di baš gledaš zmaja koji miruje, ali ne smeta jer se postiže odličan efekt mističnosti i snage zmajeva, a sve izgleda iznimno uvjerljivo.

9
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9