HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1702678 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14160 : 06. Lipanj, 2013., 20:26 »
Ferris Bueller's Day Off (1986)

OKEJ IXKY JE LI DOSTA GLUPIH 80S TEEN FILMOVA :ave::ave:

NIJE NIKAD OMG :ave:

Za razliku od većine sličnih filmova, ovaj nema taj gorki okus na kraju. To već rula dovoljno,,,
Dosta je zabavan i kežualan. Likovi su solidni (žena je malo rendom).
Nez, ništa baš posebno za izdvojiti, ali simpatično je i zabavilo me. GG  :mrgreen:

Jedino mi ne pašu baš šašave stvari. Baš se nekako vidi da je iz ovoga nastao Home Alone.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14161 : 06. Lipanj, 2013., 20:35 »
početak je totalno šašav, al žena je dražesna (u filmu) :hiha:   Naravno da sam je guglao i kao u 99% slučajeva, prestane ta neka "ljubav" iz filma :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14162 : 06. Lipanj, 2013., 22:51 »
Pitch Perfect (2012)

Nešto me navelo da pogledam film, makar ni sam neznam što i nisam zažalio. Random film i plot, ali u nijednom trenutku mi nije bio negledljiv. Anna Kendrick je jako simpatična i zrula u svim filmovima u kojima glumi. Skylar Astin je naravno glupo govno i jedino veće od njega je Adam DeVine aka Bumper aka Treblemakers leader. Od tog njegovog sranja tokom filma dobio sam tumor. Iako ima loših scena, nerijetko ima i dobrih, čak i urnebesnih. Debela Amy je pun pogodak, kapa dolje za ulogu i za nju kao osobu. Za razliku od Step Upova raznih koji pokušavaju ispast kul, ovaj film to ne pokušava, ali uspijeva.



6.9

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14163 : 06. Lipanj, 2013., 23:03 »
gledao nedavno. šašavo totalno, baš sam uživao.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14164 : 06. Lipanj, 2013., 23:04 »
Baš je skroz simpatično =)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14165 : 07. Lipanj, 2013., 01:41 »
Total Recall (2012)

Oduševljen filmom. Arniev mi je jedan od najgorih filmova koje sam pogledao u mladosti i od ovog sam očekivao remake, a ne predložak. Na svu sreću nema nikakvu poveznicu osim toga. Colina Farrella obožavam i zrulo je. Kate i Jessica savršene u svakom pogledu. Napetost od početka do kraja uz fenomenalnu akciju i potjere. Gotovo savršen sav taj svijet i ideja istoga. Jako me podsjetilo sve na Deus Ex lure i moram priznat da sam jako impresioniran vizualnom stranom filma. Spektakl.



8.7

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14166 : 07. Lipanj, 2013., 02:48 »
:ave:

Citat:
Oduševljen filmom

Citat:
Colina Farrella obožavam i zrulo je.


Citat:
Kate i Jessica savršene u svakom pogledu.


Citat:
Napetost od početka do kraja uz fenomenalnu akciju i potjere.


Citat:
Gotovo savršen sav taj svijet i ideja istoga.


Citat:
Jako me podsjetilo sve na Deus Ex lure i moram priznat da sam jako impresioniran vizualnom stranom filma.


Citat:
Spektakl.

> 8.7

:ave: :hihi:

:hiha:

« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2013., 02:50 beaver hunter »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14167 : 07. Lipanj, 2013., 05:16 »
Daj odi spavat :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14168 : 07. Lipanj, 2013., 06:38 »
Ej Biveru... Umro sam od smijeha :loludara:: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara:

Ali, kako ti se dalo??? :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14169 : 07. Lipanj, 2013., 11:42 »
Daj odi spavat :hihi:

Ubija me kašalj. nisam mogao spavat.

moguće da umirem, a ovo su zadnji hropci :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14170 : 08. Lipanj, 2013., 00:04 »
Una pura formalita

Depardieu is excellent! Polanski is brilliant! :ave:

Da, tako se ukratko može opisati gluma dvojice glavnih protagonista ove nevjerojatno dobro napisane i režirane priče. Pravi bombončić od filma... Sve počinje jedne večeri u kojoj se desi ubojstvo... Tko je kriv? Hm, da... Odlično pitanje.
Polanski me baš oduševio svojom glumom u ulozi inspektora. Kao režiser je uvrnut, ali odličan. Kao glumac se ovdje odista iskazao. Od Depardieua sam već navikao da briljira u svojim ulogama.
Ali, kako se Tornatore poigrava sa gledateljem. Način na koji gradi film i dovodi do zapleta i raspleta priče. A ja se cijelo vrijeme ne mičem od monitora i čekam konačno finale i paf... A cijeli se film takoreći odvija u jednoj prostoriji. Sve više bilo bi žešće spoilanje. Samo mogu reći da pogledate film i to je to.
Ako ga već niste pogledali, naravno.
Mane filma?  Pa ne znam... Ja je nisam našao. Možda to što je početak malo dosadan.

Ocjena: 9/10

The hangover: Part III

Trailer je bio obećavajući(makar drugi dio nisam gledao jer su ga svi pljuvali pa ni od ovog nisam ništa očekivao).  Par dobrih fora i to je to. Sve ostalo za zaborav.

Ocjena: 4/10


The hypnotist

Solidan švedski film. Moglo je to biti i bolje. Malo previše klišeja i očekivanih riješenja kroz film, ali dobro. Da se to prebroditi jerbo je film bio zanimljiv, kvalitetno snimljen i glumci su bili dosta dobri. Posebno klinac oko kojeg se priča i vrti.
Početak je bio poprilično obećavajući i mislio sam da bi film mogao biti jebenica, no s vremenom je to oduševljenje splasnulo. Ne znam kako je film došao u naša kina, ali eto... Pogledah ga i ne požalih.

Ocjena: 6.5/10
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2013., 00:14 Niska rasta man »
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14171 : 08. Lipanj, 2013., 00:16 »
Da, i kao Obelix je super simpa :ementaler: :hug
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14172 : 08. Lipanj, 2013., 01:22 »
The Cabin in the Woods

Imali smo MOVVIES KNIGHT, pa smo rekli "Hej, ajmo se ne pravit pretenciozni govnari koji znaju nešto o nečemu i srat oko toga koji je film dobar i vrijedi pogledat. Ajde pogledat horor koji je ko i svaki drugi i neće nam bit žao."
Počelo je kao i svaki drugi, sa zanimljivom background idejom. Odvijalo se kao horor ko i svaki drugi, al onda,, ONDA EJ.

Čitav onaj dio kad provale u tu organizaciju i puste noćne more i onda ta borba i na kraju bogovi koji žive u središtu zemlje i nekad su vladali ali se sad zadovolje anualnim žrtvama. :ave:

Okej, film je drugačiji. Htjeli su te potegnut očekivanim putem uz minimalan twist i onda ti otpuhat um nakon toga. U jednu ruku je uspjelo, al kad dođe taj VELIKI plot twist više ne znaš što film govori o sebi i što mislit o njemu. Kad dođe taj drugi, post-twist dio filma i finale, u pol sata ti se izmjene dojmovi da je film sprdnja, pa da će ić na akciju, pa opet horor, pa potpuna sprdnja i djelomična parodija, pa onda postane naglo ozbiljan i hvata se nečeg dubljeg i završi nešto polu sprdnja polu srs. Tim redom.

Zadnja scena je ustvari na kraju krajeva nešto najočekivanije u filmu, jer mu u tom trenutku stvarno više ništa ne preostaje.

Što reć. Svidjelo mi se čak sve to. Dovoljno horror (nebi se smjeli nikad cimnut, al ono), dovoljno šašavo, dovoljno napeto da se pogleda s društvom. Svidjelo mi se. Zove decimalu.

7.8
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2013., 01:24 Freddy »

*

Umorni bluz

  • *
  • 26
  • Bassist, phlegmatic & nicotine addict.
    • DzoSupertramp.last.fm
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14173 : 08. Lipanj, 2013., 14:44 »
Blow (2001)
Depp i lijepa mu Penelopa su me malkice razočarali. IMO, plošna gluma, pogotovo sa Deppove strane. Kao da mu je netko spucao litru botoksa u facu pa ne može ništa osim buljiti u nekoga kao manijak. Cruzova pak glumi malu ulogu psihotične ženice koja previše uživa u bijelome, čak je na Razzie Awardsima bila nominirana za najgoru glumicu zbog te uloge.  Radnja filma nije uopće razrađena, sve se događa zbrda-zdola pa gledatelj dobiva dojam da se ekipa samo htjela zabaviti snimajući scene ludih kućnih tuluma. Ako je pravi George Jung zaista ovako živio, nije ni zaslužio film o sebi.

6.5/10
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2013., 14:48 Umorni bluz »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14174 : 09. Lipanj, 2013., 00:24 »
Uvijek imun na kritike, sprdanja i provokacije, ali hej tu sam moderator.
Mislim da je već svima dosta komentiranja i sprdavanja na tuđi ukus, pa makar bio kao nekad Wekyev ispravan, dok su tuđi pogrešni.

Brisat ću ovako glupe postove kao biverove, čisto iz reda...

:hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9