HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703401 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14250 : 24. Lipanj, 2013., 14:44 »
Jel imaš ti motornu pilu doma?
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14251 : 24. Lipanj, 2013., 15:00 »
Zadnje gledo onu seriju Bumerang na Doma TV mislim.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14252 : 24. Lipanj, 2013., 15:30 »
Man of steel

Ovo sam čekao mjesecima. Baš sam bio znatiželjan, ali opet svjestan da bi mogao biti djelomično razočaran filmom... No, idem redom napisati dojmove.
Prvom polovicom filma sam jako zadovoljan, čak oduševljen. Od Kriptona koji je vrhunski napravljen, do sam priče. I kada se stvari prebace na Zemlju sve je to jako dobro i smisleno.
Drugi dio je ipak pretjeran po pitanju razbijanja, tučnjave i svega tomu sličnog. Čak sam jedva dočekao da film završi. Ne znam, valjda sam imao prevelika očekivanja nakon dojmljivih prvih sat vremena filma.
Mislio sam da će Hanry Cavvil biti loš Superman, ali zajebah se. lik je to odlično odradio i mislim da je odlična karijera pred njim.
Šteta što Kevin Kostner jnije dobio malo više scena u kojima se pojavljuje... ne znam, lik baš rula u filmu. Rassel Crowe standardno upečatljiv. Vidi se da su ga godine sustigle.
Glazba Hansa Zimmera dosta dojmljiva(samo na momente, nažalost) i ima dosta reciklaže iz njegovih predhodnih uradaka(prvenstveno tu mislim na The dark knight i Inception).
Film je vizualno impresivan(no to se i očekivalo)...
Sve u svemu, dobar film. No ništa spektakularno. Bojim se kraha u nastavku/cima koji slijede.

Ocjena: 7/10


Monsters, inc.

Još jedan u nizu dojmljivih i vizualno savršenih Pixarovih uradaka. Ne, nije na razini Wall-ea ili Rattatoulliea, ali ima dušu, lijepu priču i par super likova.
Ustvari, čudovišta su baš zanimljivo karakterizirana. ta njihova borba i međusobno nadmetanje. I epska borba na kraju.
Mala koja uđe u svijet čudovišta preslatka i jako simpatična.
Da, prava šteta što ovo nisam ranije pogledao.

Ocjena: 7.5/10


Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Ne baš previše hvaljen(ni od publike, a još manje od kritike) crtić ispao je ugodno iznenađenje. Bez prevelikih očekivanja krenuo sam skupa sa sovama u njihovu avanturu.
Zanimljiva priča, sove malo dobre, malo zle, malo zbunjene, malo hrabre, malo šlampave... Za svačiji ukus, reklo bi se.
Ne znam hoće li se snimati nastavci, ali moglo bi biti interesantno pogledati još pokoji crtić o ovim zanimljiv živinama.
Crtić je ozbiljnije teamtike, no fali mu ona mala doza humora da bude jako dobar. Ovako, čvrsta sedmica.

Ocjena: 7/10


Life of Pi

Eto, napokon i ja ovo pogledah u miru do kraja. Počeo sam gledati još prije cca tri mjeseca. pa nikakao do kraja završiti.
Već svi sve znate pa da ne duljim previše...
Vizualno savršen, dojmljiv i emotivan film. Možda malo predugačak.

Ocjena: 8/10


Murder in the first


Dugo nisam pogledao neki film čija se radnja odvija u zatvoru. Baš mi je sfalio neki film tog tipa.
Christian Slater, kevin Bacon i Gary Oldman u svojim najboljim danima. Sva trojica odlično odglumili, posebno Bacon. Trebalo je tako odglumiti lika koji je prošao trogodišnju psihofizičku torturu u Alcatrazu zbog pokušaja bijega iz zatvora.
Nevjerojatno je kako Gary Oldmanu dobro leže uloge negativca i razbijača. Uh, lik je kralj.
Zanimljiv film, kvalitetan scenarij i to je formula za uspjeh. Čudi me da film nije zapaženiji i da je tako pomalo zaboravljen. Šteta što je snimljen godinu poslije The Shawshank redemptiona. To mu je uzelo dobar dio slave.
Ovaj se film itekako isplati pogledati... Preporuka svima.

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14253 : 25. Lipanj, 2013., 12:16 »
The Cabin in the Woods - 3/10

Inače ne gledam hororce, ali ovaj put sam se odlučio na jedan čisto tako da razbijem ono što inače gledam na dnevnoj bazi (5-6 epizoda Psycha, tu i tamo neki glupi osrednji film). Gledao sam usred noći tako da nema straha da se nisam dobro pripremio za ovaj film. Znam da je svojevremeno ovo dobilo takve hvalospjeve da su ljudi skoro zahtjevali Oscare, ali ja sam ostao uvelike razočaran. Dakle straha nula, čak ni za mene koji nisam navikao na horor. Radnja - smeće, već viđeno milijun puta - grupica mladih, osamljeno mjesto BLABLA. Stvari su ostajale zanimljive kao ovo je sve test, američka vlada provodi te eksperimente itd. - imalo je potencijala. Ali - najjadniji neprijatelji ikad. Najjadniji. Kad sam vidio kolika je širina izbora bila došlo mi se plakati. Onda su tu random gluposti koje te naživciraju KAKAV JEBENI JEDNOROG KAO BIĆE ZA KLANJE LJUDI. ISUSE KRISTE JEL SE NETKO ZAJEBAVAO NAMJERNO? MALE JAPANKE POBJEDE DUHA PJESMICOM?. Onda je tu hrpa nelogičnosti milijun bića na izbor, ali oni izvuku baš obitelj čija je kuća i u kojoj zapravo postoji taj black room, ogledalo s dvije strane itd. svašta.. Nepotrebnih gore scena ima na bacanje, ali bilo bi lijepo kad bi u njima IŠTA BILO PRIKAZANO. Nop, kamera se makne, ne vidimo prepiljeno truplo. Krasno. Preokreti u priči predviljivi i jadni, ali sve ih nadmašuje spektakularno LOŠ kraj. Ono sranje je izvan ovoga svijeta po lošosti. Mislim okej, bića iz pakla netko mora poslati, ali čemu onda snimanje seks scena? bilo bi logično da je glavni zlikovac ekipa koja gleda takve filmove ili nešto. A ne doslovno ZLI bogovi. Kojih na kraju ni ne vidimo osim titanske goleme ruke. Krasno. Fuck You.
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2013., 12:17 Me666 »

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14254 : 25. Lipanj, 2013., 12:47 »
Jel imaš ti motornu pilu doma?
da zas pitas 38 - Stihl

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14255 : 25. Lipanj, 2013., 12:48 »
:hihi:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14256 : 25. Lipanj, 2013., 13:02 »
Jel imaš ti motornu pilu doma?
da zas pitas 38 - Stihl

Ti ne kužiš da je to bilo sarkastično pitanje? :mrgreen:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14257 : 25. Lipanj, 2013., 14:47 »
Nope pa covjek pitao imam li ja imam :D :hihi: :hihi: :hihi: :mrgreen:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14258 : 25. Lipanj, 2013., 14:51 »
E vala si bas maloumni kreten :mrgreen:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14259 : 25. Lipanj, 2013., 15:59 »
:tired: si ti iz bosne dok govoris vala  ?

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14260 : 25. Lipanj, 2013., 16:07 »
:tired: si ti iz bosne dok govoris vala  ?
Nije u Bosni patentirano.

PS:

Rise of the Guardians 8/10

Prelijepa priča filma. Baš zanimljiv, za razliku od nekih drugih modernih. Drži pažnju, nasmije..sve preporuke!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14261 : 25. Lipanj, 2013., 16:55 »
The Cabin in the Woods - 3/10
JEL SE NETKO ZAJEBAVAO NAMJERNO?

Da

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14262 : 25. Lipanj, 2013., 21:26 »
U odnosu na original?
Spremam se ga pogledat dvije godine već.

:solidus:
E nemogu to reć nisam prvi dio još pogledao.


*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14263 : 27. Lipanj, 2013., 01:30 »
Safe House (2012)

#calaverafilmovi

nez. tako je rendom i isti ko svi ovi filmovi da baš zaslužuje jedan fini 7/10. baš sve isto uvijek viđeno.
malo je smorio s potpuno nepotrebnih 2 sata trajanja i previše PUCANJA.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14264 : 27. Lipanj, 2013., 09:02 »
Da, i ja mu dao 7. Uopće ga se ne sjećam, samo se sjećam da na kraju ima neki preokret koji je kao klimaktičan, ali mi nije baš bio nešto dojmljivo izveden. :)

Ali u takvim filmovima uvijek možeš očekivati kul thrill, u tome je fora.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9