HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701638 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14355 : 14. Srpanj, 2013., 17:05 »
Soz glich ne slazem se sta da ti kazem,,,evo u PR mi je prvi put fakat dobar.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14356 : 14. Srpanj, 2013., 18:55 »
Ne sjećam se da je lik uopće bio u Thoru.

HEJ ŠOKANTNO NETKO SE NE SJEĆA NEČEGA IZ THORA xDDD

Mislim da je glumio onog nekog čuvara te mašinerije za putovanje na udaljene svjetove ili tak neš...
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14357 : 14. Srpanj, 2013., 19:07 »
Ae, nisam ga ni skužio. :hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14358 : 14. Srpanj, 2013., 21:41 »
Heimdalla, svevidećeg ratnika  koji čuva most Bifrost u Asgardu.


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14359 : 14. Srpanj, 2013., 21:47 »
pamtljiva_uloga.jpg

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14360 : 14. Srpanj, 2013., 21:58 »
Pa zapravo je dosta bio pamtljiv.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14361 : 14. Srpanj, 2013., 23:32 »
Zašto kažu da će Idris Elba umrijet od izlaganja dodatnoj radijaciji ako opet uđe u Jaegera, odnosno bi umro da se nisu raznijeli on i suvozač? Obolio je od radijacije zbog vožnje Jaegera generacije Mark 1 koji radi na nukleranu energiju, a i više nego jasno su naglasili da je Mark 5 (Taj na kraju) digitalan i ne radi na nukleranu energiju?

Valjda jer frajer ima RAK ŽIVOTA i nebi se smija izlagat takvom opterećenju, ne zbog jegera.

inb4 popia sam jednom 2 litre jegera

inače, pacific rim, laganih 8/10

scena kad:

u moru razreže onog frajera kežualno razreže po pola,,,,,,,, odlično
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14362 : 15. Srpanj, 2013., 11:00 »
Kruže nekakve glasine da bi Idris Elba mogao biti Bond iza Craiga. :loludara:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14363 : 15. Srpanj, 2013., 11:06 »
Metastaze - Nezz vjerovatno jer sam ovo gledao s ekipom nije me bolila briga o radnji ni ičemu nego samo psovanje i Krpine izjave. :hiha: :hiha: :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14364 : 15. Srpanj, 2013., 12:41 »
Kruže nekakve glasine da bi Idris Elba mogao biti Bond iza Craiga. :loludara:

To se već par mjeseci priča, a recimo da čak i bude, Craigov ugovor za još par filmova vrijedi. Mislim da još dva ili tako nešto...

Ali ipak :mrs:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14365 : 16. Srpanj, 2013., 15:45 »
Dersu Uzala

Film o čovjeku u divljini, međuljudskim odnosima, prijateljstvu, žrtvi, čovjekovoj prilagodbi na neljudske uvjete i njegovoj borbi sa majkom prirodom...
Još jedno Kurosawino remek-djelo snimljeno na način na koji je to samo on mogao napraviti. Moćni dijalozi, fenomenalna kamera, kadrovi koji oduzimaju dah. Glumci tako đer dorasli izazovu.
Mogao bi se stvarno naveliko raspisati o ovom filmu, ali onda bi tu bilo i spoilanja pa to nema smisla. Samo ću reći da se ovo mora pogledati!!!

Ocjena: 9/10


Cruising

Al Pacino u jednoj od svojih najkontroverznijih uloga. Među gay populacijom obitava ubojica koji na brutalan način ubija neke od njih. Pacino je murjak koji ulazi među ekipu i riješava slučaj...
Čisto solidan film sa zanimljivom glumačkom postavom. Na svu sreću nije bilo previše scena gay ljubavi jer smatram da bi to mnogima bilo previše za ovakav tip filma.
Pacino bi čak i mogao proći kao gay. Baš je dao sve od sebe da što više liči gay populaciji.
Muzika u filmu totalno bezvezna i nikako ne ide uz film. No to je boljka mnogih filmova iz osamdesetih godina...

Ocjena: 6/10


Lock up

Zanimljiv zatvorski film sa Stalloneom u glavnoj ulozi. Lik je baš vrhunski odglumio(mada je sam za sebe rekao da je loš glumac, ali je i on u par filmova kliknuo).
Svi važniji glumci u filmu su baš odlično odabrani za svoje uloge i to je veliki plus za ovaj film.
Radnja pati od nekih standardnih klišeja, ali to nije ništa neočekivano. Ima par odličnih scena tučnjave, a glavni zatvorski čuvari su ljigavci da ne mogu biti veći.

Ocjena: 7/10


Despicable me 2

Drugi dio rula kao prvi, ako ne i više. Bilo je više scena na koje sam se od srca nasmijao i radnja je jako zanimljiva.
Gru je opet ful brižan otac i simpatično blesav. Minioni ga slijede u stropu... Što karakterno, što općenito.
Da, isplti se pogledati ako volite crtiće. A znam da ih svi volite.

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14366 : 20. Srpanj, 2013., 12:18 »
Jack Reacher (2012)

HURRRRRRRRRRRRR kriste.
Očekivao sam rendom zaboravljiv film. HEHEH, to sam i dobio, ali lošije nego što sam očekivao.
Film ima skroz čudan ton koji se stalno mijenja. Malo je seriozni krimi triler (bilo kad kad Reacher i ova žena raspravljaju o slučaju), a malo je quirky HEHE šašava akcija (on ulazi u kuću i onda žena koja je izgledala ukomirano ipak nije nego vadi mobitel i zove frajere koji dođu i onda se oni šašavo tumplaju po hodniku i pokušavaju tući Reachera ali HAHA pa oni samo sebe međusobno tuku joj stanlio i olio ćarli ćaplin legenda :D haha).
Seriozni misteriozni dio nikad ne delivera i na kraju ima vjerojatno najnezadovoljavajući kraj ikad. Samo hrpa neobjašnjenog dreka koje je, naravno, nepotrebno ZAMRŠENO.
Cruise je solidan (iako je lik malo iritantno KUL govno, al aj, on to može iznijeti), a osim njega je jedino Duvall podnošljiv.
Herzog je očekivano 0/10, a ostali su skroz rendom. Nula karizme i osobnosti iz ikoga.

Nez, ima par okejastih scena i Cruise je dobar, al prd. PRD. Govno. xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14367 : 20. Srpanj, 2013., 16:02 »
Olympus Has Fallen (2013)

Vjerojatno najbolji triler koji sam gledao u zadnjih 3-4 godine, a gledao sam ih sigurno debelu većinu. Neznam kad sam se ovoliko iznenadio nekim filmom, očekivao sam baš gerard butler isprazno govno ala enemy of the state.

Film ima i template i osjećaj onih "pravih" akcijskih trilera iz 90ih, tipa Air Force One, Fugitive, In the Line of Fire, čak i Die Hard, nemrem se sad više primjera sjetit. Uglavnom svi ovi filmovi su dosta personalizirani i idu jako na osobnu notu, makar imaju taj Tom Clancy način točnosti ratovanja koji je ipak sekundaran. za razliku od novih trilera iz radionica tonya scota ili npr paula greengrasa, nekakvih špijunskih sranja hladnih ratova i nez. Mislim i to je ok, zna bit dobrih, ali imaš taj osjećaj rezerviranosti i službenosti i nedostaje humor i sve ostalo što film čini osobnim iskustvom a ne dokumentarističkim prikazom RATOVANJA i MILITARIJE.

Što se templejta tiče užasno je zadovoljavajuć; počinje upoznavanjem likova, pa početnim twistom njihovih odnosa, pa negativac, pa iskupljenje itd, klasika, nema nikakvih ekstremnih previše-konvolturanih smeća nit se previše trudi ODUŠEVITI gledatelje s nekim plotom. početna scena zauzimanja bijele kuće od početka do kraja je jedna od najboljih koje sam ikada gledao, režirano je bez ikakve greške, užasno uvjerljivo, napeto, dinamično. Nije sad impresivno na način VAU NISAM OVO NIKAD VIDIO U FILMU nego je baš vrhunski napravljeno, vidi se da se baš promislilo i da nije samo rendom nabrajanje eksplozija i pucanja. Akcija je općenito odlična, postignut je onaj balans uvjerljivosti i nedosadnosti.

jedini mali minus je casting jer ono gerard butler nez frajer je retaj. Iako on čak priraste srcu tijekom filma, ali Aaron Eckhart je baš debilno govno papirnato kao i uvijek, ne možeš ostvariti nikakvu vezu s njegovim likom. Ostali isto nez, morgan freeman lel, pa onaj frajer iz the practicea koji ima dosta veliku ulogu prd.
Inače tek sam na kraju skužio da je Antoine Fuqua radio film, jako sam volio njegov Shooter koji mi se sviđa na ful sličan način.

neka vas ne zavara generičnost prividna, rula, pogledajte ful proleti iako traje 2 sata. htio sam 10/10 al nemogu zbog castinga nažalost. 9/10

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14368 : 20. Srpanj, 2013., 17:09 »
Isto sve mislim sto i ti. Film me iznenadio maksimalno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14369 : 20. Srpanj, 2013., 20:15 »
<3

Potpis.
Jedino :solidus:  --> Jedini mali minus je casting jer ono gerard butler nez frajer je retaj. Iako on čak priraste srcu tijekom filma, ali Aaron Eckhart je baš debilno govno papirnato kao i uvijek, ne možeš ostvariti nikakvu vezu s njegovim likom.

:ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9