HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703329 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14370 : 21. Srpanj, 2013., 00:17 »
Fast & Furious 6 (2013)

Očekivao sam još bolji film od predhodnika (Fast 5 me oduševio), a dobio hladan tuš. Neznam kada sam zadnji put na toliko scena koluto očima i rejđao. Ubio me film totalno (pogotovo kao fana serijala), ma kako god on zabavan pokušavao biti, iako donekle i uspijeva, ali samo zbog poznate ekipe koja je prirasla srcu. Dwayne Johnson koliko god dobro/loše nekom izgledao, ovdje je smeće. Okej kužim da film cilja na zabavnost i na neviđene stvari, ali jednostavno previše govna u filmu koji kao da je rađen za predtinejđersku populaciju. Pričom dosta pogubljen i prepun šašavosti i nelogičnosti. Overated za mene i najgori film u serijalu.



5.5

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14371 : 21. Srpanj, 2013., 00:57 »
<3

Potpis.
Jedino :solidus:  --> Jedini mali minus je casting jer ono gerard butler nez frajer je retaj. Iako on čak priraste srcu tijekom filma, ali Aaron Eckhart je baš debilno govno papirnato kao i uvijek, ne možeš ostvariti nikakvu vezu s njegovim likom.

:ementaler:
Slažem se.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14372 : 21. Srpanj, 2013., 11:55 »
Majstori (2013)

#PulaFilmFestival2013 :hiha: :hiha: :hiha:

Realno, film je kao i svi drugi hrvatski. Romantična komedijica, soldina glumačka postava, kroz cijeli film silovanje jedne smiješne fraze, predvidljiva radnja.
Muzika je sva domaća i prilično odlična. Film je onako, očekivan, ali ima tih nekoliko simpa trenutaka, nekoliko smiješnih trenutaka, onda neki teški ljubavni trenutci da bi sve završilo hepi endom.
I ono, drago mi je da nema referenci na devesprvu kao većina hrvatskih filmova koja se >>sprda<< s tom cijelom situacijom.
7.3/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14373 : 21. Srpanj, 2013., 13:13 »
Olympus Has Fallen (2013)

:hiha:
Podlegao sam ovom HCL hajpu.
I dosta je solidan. Baš skroz 90e triler. Pokušava biti Die Hard i zapravo na trenutke dođe iznenađujuće blizu.
Nema smisla sad baš previše prolaziti kroz pozitivne aspekte filma. Svi su vjerojatno već gledali desetak sličnih filmova, pa ono, znate što mislite o njima.
Savršeno gledljiv NAPRAVIT ĆU SI KOKICE I POGLEDATI FILM LOL film. Grga je već nabrojao dosta pozitivnih stvari i više manje stoji što je rekao.

Meni nije bio baš toliko dobar. Inače nemam problema s tim, ali efekti su često baš dosta loši. Na trenutke izgleda kao PS1 animacija ili nešto.
Neke sekvence su nepotrebne i rendom. Tipa sekvenca kad dolaze helikopteri pa Hydra puca po njima. Na trenutke izgleda baš loše, ekipa u stožeru (Freeman, crnkinja i vojni frajer) samo gleda u monitor bez ikakve reakcije, cijela scena je skroz nepotrebna i ne postiže ništa i glup je način rješenja. LOL JA ĆU PUCATI U OVU MAŠINU RPG-om S 2 METRA UDALJENOSTI LOOOL xDD
I osim toga ima par baš glupih plot pointova. HEJ TREBAMO IZVUĆI CERBERUS KODOVE IZ TRI OSOBE KOJE IH ZNAJU. Ali čekaj,.,.., jednu zna predsjednik, a on nam je nikad neće reći?! LOL NJEGOVU HAKIRAMO U DVIJE MINUTE LOL. Prd. Nez, nekako ubija cijelu poantu svega toga s Cerberus kodovima.

Al ae, kao što rekoh, dobar je film.
Mislim realno, nitko od ovakvog filma ne očekuje,,.,., nez, GRAĐANINA KANEA #vrhunskifilm. xD

Za ono što pokušava biti je skroz okej. =)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14374 : 21. Srpanj, 2013., 13:16 »
Hydra scena je savršena asu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14375 : 21. Srpanj, 2013., 13:30 »
Čak ni najmanje. PLS nabavi brainne. xDDD



Nego, što sam zaboravio spomenuti.
Skinuo sam rendom titlove. Frajer koji je radio titlove je dosta humorističan. Baš ono, smiješno sranje.

Freeman kaže "donesite mi kavu s dvije žličice šećera", a ovaj frajer nadoda ", a može i pjesmu o moru."
I onda par sekundi nakon toga doda "A može i Škoro."

Ili,.,., nisu Sjedinjene Američke Države, već Sjebendinjene Američke Države.  :lol:

Teroristi pričaju korejski i onda frajer transkribira što oni govore, ali doslovno kako fonetski zvuči!  :D




Frekvencija tih šala je bila otprilike 3 šale u minuti. Nez.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14376 : 21. Srpanj, 2013., 13:41 »
Aveaveaveave

Inace danas skidam white hode down hiha
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14377 : 21. Srpanj, 2013., 14:09 »
Cruising

Muzika u filmu totalno bezvezna i nikako ne ide uz film. No to je boljka mnogih filmova iz osamdesetih godina...


Nisam do sad čuo za film, ali išao vidjeti o čemu se radi i pogledati baš jer si spomenuo da je muzika bila boljka filmova osamdesetih. :/
Ako ne voliš 80s muziku, onda naravno da ti neće pasati soundtrack, ali meni su soundtrack i način kako ide uz film dobri koliko i fantastičan soundtrack za Friedkinov "To Live and Die in LA".

U 80ima je mnogo popularnije bilo dati soundtrack dužnosti bendovima koji su čitave albume i pjesme posebno radili da se uklapaju u film. Savršeno mi je to, zadnje vrijeme pogledao priličan broj filmova tog perioda.

Wang Chung - To Live And Die In L.A.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14378 : 21. Srpanj, 2013., 19:41 »
+1 80-e muzika :hug
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14379 : 21. Srpanj, 2013., 22:20 »
gledo sam oko pol sata grown ups prvi, ja neznam kako da to opišem, to je kao nekakav dobronamjerni obiteljski humor pomješan sa užasno toned down vulgarnostima, likovi se smiju sami na svoje šale, potpuno izvanmozgovni koncept :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14380 : 22. Srpanj, 2013., 08:49 »
Before Sunrise (1995)

Ne znam kako ovo objektivno opisati.
Savršeno. Mislim cijela radnja u filmu je svedena na hodanje Bečom i dubokomno ljubavno raspravljanje dvoje glavnih likova.
Okej, zna se dogoditi da bude užasno smor kad svakih par minuta pričaju o >>ŽIVOTU<< i tim stvarima, ali nezz, opet većinom to što pričaju ima smisla i fora je.
Ethan Hawke je užasno simpa frajer u filmu, nezz nekako je smiješan s tom svojom zalizanom dugom kosom i nepravilnim prednjim zubima, ali opet to neko njegovo kretanje je užasno simpa. :hiha2:
Uglavnom, užasno romantično i sladunjavo, meni se užasno svidjelo.

Realno, 10/10 :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14381 : 22. Srpanj, 2013., 09:09 »
Jedan od najboljih romantičnih, ako ne i najbolji romantični film ikad. Savršen je u jednostavnosti, realnosti, lakoći, svemu. Postoje dva nastavka - Before sunset i Before midnight, ali svaki se bavi malo drugačijim temama s istim likovima.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14382 : 22. Srpanj, 2013., 09:14 »
Znam skinuo sam drugi dio, a Before Midnight je ovu subotu u Areni pa idem gledat :=)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14383 : 22. Srpanj, 2013., 23:42 »
Dredd - 7.5/10

Dosta dobar film, puno akcije, dobra gluma, zanimljiva priča samo bi bilo dobro da je malo duže trajao jer je potencijala za takvo što definitivno bilo.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14384 : 23. Srpanj, 2013., 05:33 »
Dredd - 7.5/10

Dosta dobar film, puno akcije, dobra gluma, zanimljiva priča samo bi bilo dobro da je malo duže trajao jer je potencijala za takvo što definitivno bilo.

Plus je  kopija fantasticnog Indonezijskog The raid  redemption-a, ali svejedno dobar film!
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2013., 05:36 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9