HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691025 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14385 : 23. Srpanj, 2013., 07:27 »
Asu, kako je taj film kopija?
Nemaju veze s vezom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14386 : 23. Srpanj, 2013., 07:45 »
Erased (2012)

Malo mi je čudno bilo vidjeti Aarona Eckharta (stoji mu ova kilaža <3) u ovakvoj ulozi, ali nije loš. Uvelike podsjeća na Taken i Bournove filmove po većini stvari iako se trudi imat svoj identitet. Iako Neeson > Eckhart. Klinka nije toliko iritantna kao u Takenu, dapače vrlo je dobro odigrala ulogu. Olga Kurylenko <3 iako je njena uloga u ovom filmu besmislena. Zasmetale su me prve dvije šore budući da Ben Logan aka Eckhart u njima izgleda kao rendom frajer, dok kasnije opravda svoju black ops vještinu. Sviđa mi se što nisu težili nekim teškim pucačkim obračunima gdje svi popadaju osim glavnog junaka. Općenito su mi ovakvi akcijski trileri najdraži, pa stoga ne čudi dobra ocjena i dobri dojmovi za ovaj film.



8.0

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14387 : 23. Srpanj, 2013., 09:14 »
Asu, kako je taj film kopija?
Nemaju veze s vezom.
Cek, u oba filma upadaju u zgradu iz koje nemogu izac dok ne pobiju sve bed gajse (neznam jesi gledao oba, i mislim da nisam jedini s ovim zakljuckom)....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14388 : 23. Srpanj, 2013., 09:22 »
Pa ako ta poveznica znači da je kopija okej.
Ali u TRR ima više šore nego svim akcijskim filmovima 80, 90 i 00-tih.

:hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14389 : 23. Srpanj, 2013., 10:29 »
Bravo disco, nasao si poveznicu dva filma. Naravno da ces pokazati svoje znanje i reci da je jedno kopija drugog, jer ti si to ful prokužio.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14390 : 23. Srpanj, 2013., 10:40 »
Realno, oba su kopije prvog Die Harda. Kojeg je bolje pogledat 2 puta nego trošit vrijeme na ta smeća.

:hiha::hiha::hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14391 : 23. Srpanj, 2013., 10:42 »
Raid je bio uzor Dreddu, sami kreatori su to rekli - ali ono, uzor u ovom slučaju znači da uđu u zgradu i bore se do vrha. Jedno je tuča, drugo treći svjetski rat pištoljima.

Oba su iznenađujuće dobri; Die Hard je bolji od oba. :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14392 : 23. Srpanj, 2013., 11:50 »
The Battery (2012)


sve ovo značui da  film rula i rikomendo bi da ovo nije hcl lol. 8 / 10

E pa puši kurac, pogledao sam ga svejedno.  :mrs:

Rula. Zombi film, al zapravo nije. Više je hehe prijatelji zajebancija coming of age nego zombiji. Na papiru zvuči kao dosadni kul  ;) gikovski MI VOLIMO FILMOVE I ZOMBIJI SU AWESOME =D film, al zapravo je dosta svjež.
U biti kao filmska verzija svih onih glupih "e kaj bi ja napravio da je zombi apokalipsa" razgovora. Skroz kežualno i čil, ništa u filmu nije fors.

Jedino što malo smara su glazbene montaže u početku filma. To su sve vjerojatno neki lokalni bendovi u kojima sviraju prijatelji glumaca.
Al ae, dosta brzo se prestane s tim.
I možda je montaža mogla bit nešto bolja, nez. Al to nije neki problem.  :hiha2:

Uglavnom, da ne bi netko krivo shvatio, nije ovo zapravo roadtrip film u koji su rendom slučajno upali zombiji tek toliko.
Bitni su zombiji i sve to, samo što se film ne fokusira na Brad Pitta koji traži lijek za epidemiju, nego na dva rendom frajera u rendom dijelu Amerike.

Ako baš morate imati skroz zaokruženu priču gdje na kraju svi prežive i riješi se epidemija i ima puno akcije i pucanja xDDDD, onda zaobiđite ovo.
Ako pak niste šabani, pogledajte.  :hiha:


xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14393 : 23. Srpanj, 2013., 15:49 »
Napali me ko da sam usporedio titanic i batmana.:fpalm:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14394 : 23. Srpanj, 2013., 15:54 »
:hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14395 : 23. Srpanj, 2013., 20:39 »
All About Eve (1950)

Gledljivo. Pitko. Dobro. Kao i svi ti filmovi zlatne ere, nez.
I kao baš dosta filmova iz tog doba, ima taj filing predstave prilagođene za film.
Mislim, nemam nekih prigovora filmu.

Naravno, možemo pričati o tome kako film ODLIČNO PRIKAZUJE TADAŠNJE NESLAGANJE HOLLYWOODA I BROADWAYA I CIJELI ŠOUBIZNIS KAO BRANŠU OPSJEDNUTU GODINAMA I MLADOSTI HEHE.
Okej, to stoji i sve, al gledano s današnjeg stajališta, to nije ništa šokantno.

Drugim riječima, prije nego me napadnu dva rezidentna filmofila koji su ovaj film gledali na premijeri i doživjeli njegov impakt, želim reći da mi je jasno sve to. =)
#filmovi #bitno



WarGames (1983)

Konpjuktor koji je zao, ali nije zapravo zao jer on ne zna moralnost. :hiha:
Budući da se radi o kompjuterima 80ih i srednjoškolskom hakeru, očekivao sam baš puno radikalnosti, nepotrebne kulnosti i product placementa šarenog smeća i odjeće, uz nezaobilazno skejtanje eto tek toliko.
Ali radikalnost je ovdje na niskim razinama. Serioznost je u igri. :hiha2:
U principu krene okej i ima par dobrih dijelova, ali u sredini se film nekako izgubi i samo vrluda okolo po.,.,. ničemu, nez.
Trebalo je biti više hakiranja, a manje rendom triler sekvenci. :hiha2:

Savršen je rendomitet pičke. Ta njezina nebitnost za išta je 10/10. Baš nikakvu funkciju nema. Samo biva glupa i zbunjena i ne zna što se događa uglavnom.
ALI DOBRO JEDNOM SE LJUBE FUJ. Spoileri hehe.

Gledljivo, ali očekivao sam više. :hiha2:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14396 : 24. Srpanj, 2013., 11:53 »
Oblivion (2013)

Dosada možda i najbolji komad Sci-Fi-a koji sam pogledao. Cijelokupna prezentacija planete, futurističke tehnologije je vrh vrhova. Film ne umara niti jednu jedinu sekundu, iako ima puno pitanja što, kako i zašto? No traženje objašnjenja za neobjašnjenje stvari u filmu bilo bi nepotrebno cijepidlačenje. Sve u filmu je izvanredno napravljeno i priča je stvarno dobro napisana. Jako mi je žao što ovo tek sada gledam i što se nisam zaputio u IMAX, jer na velikom platnu ne sumnjam da izgleda još bolje. Tom Cruise, kao i Morgan Freeman rulaju nebesa i jako mi se svidio kraj filma. Iako bi volio vidjeti i prequel i sequel ovoga, nebih htio da pokvare dojam koji je ovaj film ostavio na mene. Iako mlad vidi se da Joseph Kosinski zna napravit dobar posao. Oduševio se.



9.3

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14397 : 24. Srpanj, 2013., 14:21 »
Oblivion mi je jedan od najiščekivanijih filmova ove godine, drago mi je da je ispao odličan. Sad samo čekam premijeru u našem kinu

*

Stripy

  • *
  • 146
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14398 : 24. Srpanj, 2013., 14:31 »
Potpis na sve ovo Coleovo u vezi Obliviona+M83 soundtrack  =D>

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14399 : 24. Srpanj, 2013., 14:58 »
Oblivion mi je jedan od najiščekivanijih filmova ove godine, drago mi je da je ispao odličan. Sad samo čekam premijeru u našem kinu

:ave::ave: Kralju Oblivion je izašo prije 3 mjeseca. Još ga niste u BiH dobili? :fpalm: Al sad već i ripovi polako izlaze pa ako ti nije do kino ekspirijensa slobodno i ovo pogledaš.
« Zadnja izmjena: 24. Srpanj, 2013., 16:48 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9