HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691136 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14415 : 27. Srpanj, 2013., 12:29 »
Ne bas, ali ako ti se Drive nije svidio, nece ni ovo ;)

Btw pogledao i the Colony sa Lorens Fisburnom i film je djubre nulte kategorije, preporuka za izbjegavanje ovog govna!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14416 : 27. Srpanj, 2013., 14:42 »
Jel sličan Driveu? :(
Drive je u usporedbi s tim filmom totalno mainstream. Nezz.... jako čudan film i čitav je u alegoriji.


Konačno našao vremena i pogledao Man of Steel:

Moram priznati da su se kritičari najeli g****a k'o nikad do sad. Nisam gledao ništa slično vezano uz tog proameričkog napuhanka s velikim S i retardiranim imenom od čega su ovdje napravili super stvar i drago mi je to sad vidjeti u tom kontekstu. Iznenadila me priča, CGI - način na koji se Kriptonjani kreću, mlate itd. Dizajn SVEGA... ja nezz, James Cameron bi trebao malo pogledati kako se prave planeti, tehnologija i oprema prije nego što izbaci te smješne 3D crtiće imena Ajvartar. Karakterizacija likova je skroz ok. Pitanja morala i egzistencije su dobro ukomponirana i imaju težinu. Sviđa mi se kako su manje naglasili Kal-elove zemaljske roditelje, a malo više prostora dari Jor-Elu, a ni Lara nije baš bila potpuno trivijalna.

Akcija me TOTALNO zabavila. Znam da su sve svi neštožalili na tu destrukciju i štajaznam, ali meni je to bilo prezabavno gledati i nekako neznam... svježe. Jednostavno je dobro "snimljeno", pravi kadrovi. Recimo samo da bi Michael Bay puno toga naučio gledajući taj film. Jedino što mi je bilo malo višak, kada su odlučili otići u nerazrušeni dio Metropolisa i tamo se mlatiti - To mi je bilo skroz bezveze i suvišno.

Film ima i možda malo previše sporednih likova, trebali su to srezati. Meni je Michael Shannon bio super kao Zod. Nije baš razvalio i možda nije savršen za tu ulogu, ali mi je puno bolji od isprazne i gadnjikave Amy Adams. Cavill je ok. Najviše me se dojmila Antje Traue i lik Faore-Ul... Da je ona bila glavna negativka film bi bio bolji. 

Man of Steel od mene ima čvrstih 4/5 i jedva čekam taj nastavak s Batmanom :D
« Zadnja izmjena: 30. Srpanj, 2013., 20:34 Shazaam »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14417 : 27. Srpanj, 2013., 14:51 »
Scary MoVie (2013)

Želim vidjeti osobu kojoj je ovo smiješno.
Dosta sam uvjeren da takva osoba ne može postojati.

Kako je uopće moguće napisati i snimiti nešto ovakvo?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14418 : 27. Srpanj, 2013., 14:58 »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14419 : 27. Srpanj, 2013., 15:09 »
Scary MoVie (2013)

Želim vidjeti osobu kojoj je ovo smiješno.
Dosta sam uvjeren da takva osoba ne može postojati.

Kako je uopće moguće napisati i snimiti nešto ovakvo?
To se i ja pitam. Al onda se sjetim koliko ljudi idu gledati takva sranja u kino i sve mi je jasno...

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14420 : 27. Srpanj, 2013., 17:55 »
Drive

Pogledao jer sam vidio post gore, imao film na kompu vec neko vrijeme. Ryan Gosling fenomenalan, stoji mu ta tajanstvena uloga. Svidja mi se odabir muzike, pogotovo jer mi se jako vidio Hotline Miami (inspiriran Driveom). Prica je sasvim ok, scene klanja i napucavanja, iako rijetke dobro odradjene, kad pogodi onu kuju u glavu sve se lijepo i realno vidi. Mozda malo prekratak, i nije mi se svidio onaj "cliffhanger" na kraju.

7.9


The place beyond the pines

Ocekivao Drive 2, ili nesto na tu foru. Prvih 50 minuta filma je odlicno, neodoljivo vuce na Drive po radnji, plackanje i to, no onda, Ryan Gosling umre i pocne dosada. Nimalo ono sto sam ocekivao, te sam se razocarao.

6 - samo zato sto sam se zaljubio u Goslinga, no filmu bi se trebale dati dvije ocjene, jedna za prvi, i jedna za drugi dio filma.
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2013., 21:21 PhSxX! »
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14421 : 27. Srpanj, 2013., 21:20 »
Jel sličan Driveu? :(

Ako ti se Drive nije svidio, ovo će ti biti -500 / 10.

Jednostavno je dobro "snimljeno", pravi kadrovi.

U biti se slažem sa rivjuom, ali sa ovom rečenicom nikako. Nezz... daleko previše handhelda za mene. Više volim kada je akcija fino mirno i fludino snimnjena. Nolanova Bat trilogija je jedan od boljih primjera. Also, Amy Adams rula kao Lois Lane.

OT;

The Wolverine - 7.8. Bolji mi je od 7.5, ali nije bome ni za osmicu jer sam filmovima tipa Man of Steel i Pacific Rim dao 8, a sa oba sam više uživao. Previše tih samurajskih sranja i časti za moj ukus. Doduše moram priznat da obožavam one njihove kuće koje u sredini imaju vrt pa pljušti kiša na ono svo plavetnilo. Hugh Jackman i dalje JE Wolverine i tu nikada nisam, niti ću imati najmanju zamjerku. Ima dobrih scena, ali priča je malo mlaka IMO. U svakom slučaju, daleko iznad X-Men Origins: Wolverina.

Najbolji dio:
After credits scena (Ne treba dugo čekati, možda minutu najviše), Hype level Infinite.  :ave: :ave: :ave:
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2013., 21:21 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14422 : 27. Srpanj, 2013., 23:17 »
Tropa de Elite 2 - O Inimigo Agora É Outro

Morao bih još jednom original pogledat, jer mi je po sjećanju bio jako dobar, dok me nastavak oduševio. Nevjerovatno je koliko produkcijska moć nekakvih blockbustera nemora značit ništa, kada se sa skromnim budžetom može napravit akcijska krimi drama ovog kalibra. Fantastičan film kojeg se gleda u jednom dahu. Izaziva šokantnost svom tom realnošću i na nevjerovatan način prikazuje svu svoju brutalnost. Preporuke apsolutno svima koji vole akcijske filmove i traže u njima realnost. U budućnosti ću više pozornosti pokloniti José Padilhi koji radi i na remakeu RoboCopa. Sa oba ova filma je napravio vrhunski posao.



9.0

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14423 : 28. Srpanj, 2013., 01:04 »
The Inbetweeners Movie - 8/10

Na trenutke dosta neugodan film. Baš ti dođe neugodno gledati toliku količinu socijalne neuklopljenosti. Ali dobar dio fora je odličan, dobar "toilet" humor, kvalitetna pozadinska priča, dobro odglumljeno. Zgodna debela žena. Plusevi sami.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14424 : 28. Srpanj, 2013., 13:41 »
The Inbetweeners Movie - 8/10

Na trenutke dosta neugodan film. Baš ti dođe neugodno gledati toliku količinu socijalne neuklopljenosti. Ali dobar dio fora je odličan, dobar "toilet" humor, kvalitetna pozadinska priča, dobro odglumljeno. Zgodna debela žena. Plusevi sami.

Pogledaj seriju ako nisi, serija je puno bolja!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14425 : 29. Srpanj, 2013., 15:23 »
Duel (1971)

Na trenutke se stvori suspense i generalno je više manje sve okej, ali dosadnjikav je.
Jasno mi je da je minimalizam scenarija, likova i svega ostalog stilski odabir, ali nema baš dovoljno ičega za 90 minuta trajanja.
Naravno, nema ni nekog payoffa na kraju, pa sam bez problema mogao odustati na pola i ne bih ništa izgubio.

Ali opet, na neki sjebani način to daje neki šarm. x[[
Baš onaj rendom vrući ljetni utorak kad se vratiš izvana, natočiš čašu hladne vode i sjedneš za TV da vidiš što ima.
Pa naletiš na ovo i odlučiš pogledati, ali ti dosadi za pet minuta pa prebaciš na nešto drugo.
Ali opet nekako stalno prebacuješ nazad na film, a realno ni nema ništa drugo na TV-u pa na kraju pogledaš cijeli film.

xDDD

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14426 : 29. Srpanj, 2013., 18:24 »
Meni je bio dosta dobar kad sam gledao, prije godinu dana cini mi se.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14427 : 30. Srpanj, 2013., 11:56 »
@pajko

pogledaj Roger Dodger.

Vjerujem da si u onim godinama kada će ovaj film na tebe imati ogroman impact. kao što je imao na mene. možda se varam, al eto. pogledaj.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14428 : 30. Srpanj, 2013., 17:18 »
Molim te discovu recrnziju man of steel nemoj preskocit slucajno,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14429 : 30. Srpanj, 2013., 17:34 »
ixyevo hejtanje reachera. :fpalm:

Jedva čekam da se za godinu dana ne sjećaš da si ikad gledao taj film. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9