HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701533 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14835 : 23. Rujan, 2013., 18:57 »
The Royal Tenenbaums (2001)

Šašavo i LUDO xD, ali na taj neki simpatični Wes Anderson način.
Stiller i Wilson su,.,.,, Stiller i Wilson, ali svi ostali dosta rulaju. Skroz dobar kast.  :hiha2:
Prisustvo Hackmana me podsjetilo koliko dugo nisam gledao neki rendom triler.

Nije baš HAHA smiješno. Više HEHE.

Malo brng možda, doduše. ;_;

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14836 : 23. Rujan, 2013., 19:56 »
Beowulf

Ovo kakti planiram pogledati već tri godine i Cole me sa svojom recenzijom natjerao da to napokon i učinim.
Kul i zanimljiv uradak sa jako dojmljivim i zanimljivo karakteriziranim likovima! Baš svaki bitan lik je imao dovoljno prostora da ovaj crtić učini zanimljivim.
Radnja je poznata pa neću o njoj, niti želim išta spoilati onima koji ovo još nisu pogledali(a trebali bi ako još nisu).
Soundtrack na momente uistinu dojmljiv, a i animacija mi se svidjela. O pojavi lika kojeg "glumi" Angelina Jolie ne treba trošiti previše riječi(jebozovnost maksimalna)!!!

Ocjena: 8/10


The kings of summer


Film o tri prijatelja koji su odlučili provesti neko vrijeme u šumi živeći od darova majke prirode...
Ne znam ni sam jel mi se ovo svidjelo. Ustvari, baš i nije. A imalo je jako obećavajuć početak. I onda je počelo sa dosta nelogičnosti i manjkalo je smiješnih scena(pa makar one bile i sarkastične i glupo smiješne).
Odnosi među likovima su ustvari jedina koliko toliko svijetla točka filma dok u film ne uđe slatka plavušica i tu se počinju gubiti bit i niti filma koji je u zamislima režisera(bar mi se tako čini) trebao biti malo drugačiji.
Čak mislim da bi se većini forumaške populacije ovo moglo svidjeti, ali meni nije sjelo i bok!

Ocjena: 5/10



The east

Ugodno iznenađenje! nadam se da će ih biti još do kraja ove godine.
Film je prije svega odlično režiran i donekle originalan sa zanimljivom idejom kako sjebavati moćnike i bogate korporacije. Pred Zalom Batmanglijem je definitivno blistava budućnost i potrudit ću se pogledati njegove iduće uratke!
Glumci također na visini zadatka. Brit marling se ovim filmom također dokazala i vjerujem da i nju teke čekaju prave stvari i da su pred njom njene najbolje izvedbe.
Preporuka svima!

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14837 : 23. Rujan, 2013., 21:52 »
<3

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14838 : 23. Rujan, 2013., 22:03 »
Pogledajte ;) Top 10 Movies 2013


Kralju ima još više od 3 mjeseca do kraja godine, a ti već liste ideš radit. :solidus:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14839 : 25. Rujan, 2013., 13:11 »
The Kings of Summer (2013)

Coming of age teen filmovi uglavnom budu dosta gledljivi. I ovo je, naravno.
Ima okej scena i poželio sam I JA TO RADITI, ali zapravo je prosječno dosta.
Cijeli film ima dosta čudan ton. Želi biti SRS i to, ali onda neki likovi budu iritantne karikature, a i scenarij je prerendom za tu serioznost, nez.
Ponekad izgleda super, ali većinom izgleda dosta amaterski. Odnosno ne toliko amaterski koliko VIDI-NABAVIO-SAM-DSLR izgled svega. Plitki fokusi, instagram filteri, lens flare i sve ostalo što se može vidjeti u rendom Vimeo videu.
A i montirano je dosta često kao takvi rendom KUL IZGLEDAJUĆI internet videi. Nez.


Ovo rula križ. :hiha: Preporuka.

Al doduše, ja sam dosta nekako FEELao ovaj film, vjerojatno sam bio u moodu i sve me je pogađalo,,,,
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14840 : 25. Rujan, 2013., 13:24 »
Želiš li ti pobjeći od HOME? :hiha:



Pleasantville (1998)

Rendom naletio na film pa sam se sjetio da sam ga gledao jednom davno i da mi je bio okej.

Scenarij je meh. Ta socijalna kritika je iritantno nesuptilna, a i ne funkcionira najbolje jer su likovi uglavnom govno.
Dijelovi s frajerom koji popravlja TV su neugodno loši.

Al gledljivo skroz.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14841 : 25. Rujan, 2013., 13:28 »
A općenito taj PRIJATELJSTVO FEEL rula.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14842 : 27. Rujan, 2013., 00:44 »
Indie Game: The Movie - 8/10

Odličan dokumentarac za bilo koga, ne samo za gamere budući da gledatelja uspješno povezuje sa životnom pričom, psihičkim stanjem i djelatnosti s kojom se ti ljudi bave... savršeno stanje empatije kroz cijelo trajanje filma. Doduše Phil Fish je smećar, no to smo svi znali... nije ni čudo da se Vjeran fura na njegov style :hiha:

Eh da, i Jonathan Blow izgleda kao serijski ubojica i totalni psihopat, ali ajde... film se valjda potrudio takvim ga prikazati (svo ono odgovaranje na SVE poruke na internetu o njemu... bolest neka)
« Zadnja izmjena: 27. Rujan, 2013., 00:46 Me666 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14843 : 27. Rujan, 2013., 00:50 »
:hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14844 : 27. Rujan, 2013., 01:43 »
Da ne zaboravim, Dragster preporučio :ementaler: dobra preporuka

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14845 : 27. Rujan, 2013., 08:05 »
+1 Na Indie...gledao cim je izasao, i da ovaj krkan sta je napravio Fez je stvarno cudna pojava, cini mi se da decko nije bas sav svoj...:geek:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14846 : 27. Rujan, 2013., 09:40 »
The Dictator (2012)


Inače nisam baš ljubitelj komedija jer su većinom sranja, ali mi nisu mrske komedije u kojima ima i neke radnje (ili akcije) tipa Johnny English ili Rush Hour itd. Diktator spada u ovu drugu grupu, zaista odlična komedija, prepuna smiješnih scena i dijaloga, a sve to začinjava solidna radnja (tako da između dvije smiješne scene ne zijevaš nego da imaš šta i pratit) i odlična muzička podloga (inače sam ljubitelj tih orijentalnih zvukova). A o Cohenu ne treba trošiti riječi, čovjek zna svoj posao.

Moja ocjena: 8

DOA: Dead Or Alive (2006)


Ovaj film je prava poslastica za sve ljubitelje borilačke akcije, žena i igara. Ovakvi filmovi većinom loše prolaze kod kritike ali zato odlično prolaze kod gledalaca. Znači, film je neozbiljan ali je zato ultra zabavan, ima solidnu radnju, dobru koreografiju akcije, prepun je zgodnih žena i šta više tražit od njega. Nisam igrao DOA igre pa sad ne znam da li su "uboli" taj setting i atmosferu i kako su fanovi prihvatili ovaj film, ali da je dobar i zabavan definitivno jeste.

Moja ocjena: 7,5
« Zadnja izmjena: 27. Rujan, 2013., 09:42 Adam Jensen »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14847 : 27. Rujan, 2013., 12:28 »
Eh da, i Jonathan Blow izgleda kao serijski ubojica i totalni psihopat, ali ajde... film se valjda potrudio takvim ga prikazati (svo ono odgovaranje na SVE poruke na internetu o njemu... bolest neka)

Okej, očito ne odgovara baš na SVE stvari o njemu,,,, xDDDD

Plus nez, nije mi to ni najmanje čudno.
Realno, da si indie game dev (ili indie filmmaker, glazbenik ili što god), čitao bi baš sve vijesti i članke koji te spominju. I sve komentare ispod tih članaka.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14848 : 28. Rujan, 2013., 20:56 »
Meni je prvi dio bio okej, al nez, nemam ni najmanju želju pogledati nastavak.

Killer Joe (2011)

Od početka krene dosta solidno i zanimljivo.
Ima okej tempo i likovi nisu iritantno smeće, iako sam to očekivao iz nekog razloga.
Rula što (protivno mojim ekspektancijama) ne pokušava biti Guy Ritchie film. Dapače, dosta je bazičan.
Digger Soames se pojavljuje jednom u filmu, Rex dvaput u skroz kratkim scenama, a majka oko koje se sve vrti nijednom.
To rula.

Zadnjih 20-30 minuta je baš vrh.
Prvenstveno zbog McConaugheya koji,,,,, baš,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ubija to sranje.
Mislim, tijekom cijelog filma frajer apsolutno dominira, al taj zadnji dio je van ovog svijeta.
Svi ostali su isto odlični, al ne baš toliko.

GLUMCI OMG su zapravo najjača točka filma.
Šteta što scenarij nije,. malo bolji. ;____;

Al i ovako film dosta rula.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14849 : 29. Rujan, 2013., 09:13 »
Nitro (2007)


Ovaj me film totalno iznenadio u pozitivnom smislu. Očekivao sam standardan racing film sa lošom pričom i glumom u kojem se sve vrti oko automobilia i trka. Ali me iznenadilo koliko je priča duboka, u prvom planu je dramatična priča o čovjeku koji pokušava "nabaviti" srce za transplantaciju svojoj ženi, a tokom priče ćemo otkriti još mnoge detalje o njegovom prijašnjem životu. Iako se zove "Nitro" auto trke su sporedna stvar u ovom filmu. Svi glumci su mi nepoznati i gledao sam ih po prvi put ali su svi odradili odličan posao, čak bolje od mnogih "razvikanijih" Hollywoodskih kolega.

Moja ocjena: 8

Taxi 4 (2007)


Nije loš film, imao je par veoma zabavnih scena ali cjelokupan utisak je da je ovaj dio lošiji od prethodnika. Ne sjećam se, obzirom da sam davno gledao prethodne dijelove, da li je i kod njih bilo scena koje kao da su ispale iz crtanih filmova (scena 1: čovjek stane na neku oprugu koja ga baci 50 m u vazduh i on spadne na kuću, razvali krov svojim padom i ništa mu ne bude; scena 2: dijete nađe djedovu bombu i baci je u sobi i nikom ništa ne bude samo ono standardna scena iz crtanih filmova začađena lica i nakostriješena kosa: scena 3: ulete s taxijem direktno na stadion, izbace Cissea iz auta i onda utakmica počinje iako je taxi na pola terena, ovakvih scena je bezbroj). Film će pružiti zabavu, ali znali su oni (Luc Besson & Co) i bolje odradit, npr. prva 3 dijela su mnogo bolja ili sam ja bio tada mlađi pa mi je sve bilo zanimljivije :solidus:.

Moja ocjena: 6,5
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2013., 09:16 Adam Jensen »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9