HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703284 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15390 : 30. Studeni, 2013., 12:45 »
hej, što ti radiš u ovom topiku? xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15391 : 30. Studeni, 2013., 12:46 »
:hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15392 : 30. Studeni, 2013., 13:21 »
:hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15393 : 30. Studeni, 2013., 14:54 »
Svi su mi Indiana Jones filmovi dobri, a najbolji mi je onaj gdje su bili i njemački nacisti i Sean Connery. Kad se sjetim one scene gdje su nacisti selektivno palili sve knjige u gradu a Indiana igrom slučaja izleti pred Hitlera licem u lice i to sa knjigom u ruci i čovjek se izgubi ne zna kud će sad a Hitler mu samo lagano uze knjigu i potpisa autogram :hihi:

Istina. :ave::loludara::loludara:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15394 : 30. Studeni, 2013., 16:19 »
Ništa to zapravo nije prema ovoj sceni iz "dvojke"




*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15395 : 30. Studeni, 2013., 21:18 »
The Quest (1996)



Mislio sam da sam već odgledao sve Van Dammove filmove barem po dva puta ali ovaj, gle čuda, nisam nijednom do sada. Volim njegove filmove, iako nikad nisam manje uživao u nekom njegovom filmu kao u ovom, ne znam da li je razlog tomu moje zasićenje ili mi, nakon što sam gledao neke novije borilačke filmve sa npr. Michael Jai Whiteom ili Scottom Atkinsom u glavnim ulogama, Van Dammov borbeni stil izgleda zastarjelo i nedovoljno atraktivan.
Za razliku od nepisanih standardna za ovaj žanr ovdje ima neke priče, koja čak nije ni toliko loša ali nije dovoljno dobro ispričana i uglavnom prati taj prepoznativi klišejizirani koncept; i borbe kao najvažnija stvar u ovakvim filmovima bi mogle biti bolje, daleko je to od borbi u npr. Undisputedu 3; i taj turnir nije odrađen dovoljno dobro kao u nekim sličnim filmovima (npr. Undisputed 3) ili nekim u kojima je glumio Van Damme (npr. Bloodsport) jer se prebrzo sve to odvija pa se gledatelj osjeća neku važnost svega toga. Također ni glavni negativac, veoma važan faktor ovakvih filmova, ne zaslužuje  neke posebne pohvale, jer samo izgleda opasno i to je sve jer niti se bori na neki poseban način a niti je dobro okarakterizovan, opet ću uzeti Bloodsport za komparaciju pa reći da nije ni do koljena tamošnjem glavnom negativcu Bolo Yeungu.
Ipak da se ne stekne pogrešan dojam, nije ovo loš film, veoma je dobar za svoje vrijeme i vjerujem da sam ga gledao prije nekih 5 godina da bih daleko više uživao ali sada sam jednostavno podigao ljestvicu očekivanja od ovakvih filmova a i tu je onaj osjećaj „već viđenog“.

6,5

Three Kingdoms: Resurrection of the Dragon (2008)



Tri kraljevstva kao historijsko razdoblje je popularna inspiracija za kinesku kinematografiju jer je već snimljeno par filmova i dvije serije (jedna iz 1995. a druga iz 2010.), ovu noviju seriju inače prate moji ukućani i imaju samo riječi hvale. Pa sam tako i ja, kao veliki ljubitelj historije, tražeći na netu ima li gdje online za gledati (jer tamo gdje studiram nemam OBN) slučajno naletim na istoimeni film, pa rekoh ako ne mogu gledati seriju mogu barem film.
I iako je serija ipak bolja veoma sam zadovoljan sam i filmom, opravdao je visoka očekivanja. Radnja je zanimljiva i dešava se u vrijeme stare Kine koja je u haosu, zemlja je podijeljena na tri kraljevstva čije vođe se bore za ujedinjenje zemlje pod njihovu vlast a među običnim narodom haraju glad i smrt. U svom tom haosu jedan ratnik će se uzdići... Iako vam se može činiti da već unaprijed znate šta će se dalje dešavati i kako će sve završiti ipak to neće biti onako kako ste pretpostavili jer ovo je kineski film koji ne prati Hollywoodske klišeje. Akcija je veoma dobra, kinezi inače imaju umijeće za koreografiju borbenih scena ali obično vole pretjerivati u smislu trčanja po vodi, lebdenja, skakanju 10 m u zrak ili kame-hame-ha sranja što se meni ne sviđa ali ovdje je borba realistična, specijalni efekti nisu prenaglašeni tako da sam veoma zadovoljan i ovim segmentom. Glumački kadar je vrhunski, predvođen mojom omiljenom heroinom Nikitom Maggie Q.
Znači, historijski spektakl u kineskoj izvedbi odličan u svakom segmentu kojeg je šteta propustit.

8,5
« Zadnja izmjena: 30. Studeni, 2013., 21:31 Adam Jensen »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15396 : 30. Studeni, 2013., 22:04 »
Iako dugogodišnji fan Eminema,prvi put našao vremena da pogledam "8 Mile" film i moram reći da sam se iznenadio te uživao u filmu a i ne znam ocijeniti film tako da je 10 naravno :)

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15397 : 01. Prosinac, 2013., 13:14 »
Indiana Jones and the Last Crusade - 9/10

Zbilja bez veće zamjerke - dobra priča, pamtljivi antagonisti, zanimljive zamke, atraktivne borbe, Harrison Ford, Sean Connery ... ma svesve

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15398 : 01. Prosinac, 2013., 14:03 »
Melancholia (2011)

Deff može.
Možda malo brng u središnjem dijelu, ali zapravo sam ugodno iznenađen. =)
Dobar mi je setting, a i atmosfera je skroz solidna.

Kirsten Dunst <3

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15399 : 01. Prosinac, 2013., 14:29 »
Kirsten Dunst <3
nisam gledao ovaj film konkretno, ali <333333333

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15400 : 01. Prosinac, 2013., 17:38 »
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull - 7/10

Ne kužim hejt prema ovom filmu - sasvim dobar Indiana Jones akcić. Nije najbolji ikad, ali definitivno nije Temple od Doom. Shia LaBeouf ima onu svoju glupu facu i stav, ali dok su radnja, borba i zagonetke bile dobre meni ništa nije pretjerano smetalo.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15401 : 02. Prosinac, 2013., 00:15 »
Riddick (2013)



Konačno sam dočekao da odgledam najnoviji nastavak naj badass heroja Riddicka, prethodnike sam odgledao 3-4 puta i to su jedni od onih filmova koji nikad ne mogu dosaditi.
Film je počeo veoma efektnom scenom (slika gore), tako da je uzbuđenje počelo od prve sekunde i trajalo je do kraja filma. U Riddickovim filmovima riječ "dosada" ne postoji. Više je nego dostojan nasljednik odličnih prethodnika, radnja je onakva na kakvu smo navikli i predstavlja nekakvu mješavinu prva dva dijela, s tim da više podsjeća na prvi dio. Dakle radnja je lošija nego u drugom nastavku ali je tu negdje na nivou prvog dijela. Vin Diesel standardno rula a i ostali likovi da su bolji ne bi valjalo :mrgreen: (počevši od seksipilne Dahl, preko vođa plaćenika Johnsa i Santane pa do Batiste Diaza). Eh, umalo da zaboravim spomenut još jednog cool lika - Riddickov dingo pas (kojem nije stigao dati ime), rula  mali više nego Riley iz CoD-a :mrgreen:. Akcija odlična kao i uvijek ali trebalo je biti više situacija u kojima Riddick stealthy rješava jednog po jednog neprijatelja. Kada je zvuk u pitanju tu mi nedostaje odlična theme song. Nemam više nikakvih zamjerki, dizajn svijeta, bića, uređaja i oružja je odličan, specijalni efekti zadovoljavajući.
Iako nije na nivou Riddickovih hronika (2. dio) koji ostaje najbolji u serijalu, ali Riddick (2013) je predobar film koji pruža 2h vrhunske zabave i nadam se barem još jednom nastavku.

9

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15402 : 02. Prosinac, 2013., 21:12 »
puno je bolji od ridikovih kronika,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15403 : 05. Prosinac, 2013., 00:22 »
Laserblast i Puppet Master (prvi)


Fanovima treša od srca preporučam.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15404 : 05. Prosinac, 2013., 00:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9