HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703332 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15435 : 08. Prosinac, 2013., 09:05 »
Despicable Me 2 - 8/10

Jednako zabavan kao prošli dio.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15436 : 08. Prosinac, 2013., 22:59 »
Prisoners

Hugh je jako ljut i cijelo vrijeme galami i pušta bijesne glasove iz sebe :hiha:
Jake je malo traumatiziran i žmirka i baš je frustriran jer mu je otmičar cijelo vrijeme pred nososm, a nikako da ga uhvati :hiha:

Ni sam ne znam dali su obojica odglumili odlično ili su baš onako na jeftin način odrađivali posao i na kraju pobrali finu lovu. To će ostati vječno pitanje.
Sve ostalo je vrlo jasno. Film koji će većinu zadovoljiti(a neke i ugodno iznenaditi). Film traje i traje i kad na kraju završi stekne se dojam da se to ipak moglo dosta skratiti i da film time nebi izgubio na draži. Dapače, možda bi bio još napetiji za gledanje. No nije da mu tu duljinu trajanja uzimam kao manu.
Sama tematika filma je dosta tužna, a lokacije na kojima je sniman i njegova usporenost daju filmu dodatnu dozu depresije i frustracije.
Svi koju su gledali Incendies kažu da je to najbolji Villeneuveov film pa mi sada ne preostaje ništa drugo nego da ga pogledam i sam se uvjerim u to.

Ocjena: 7/10


Arlington road


Ovo je jadan od onih filmova za koje se nakon što ih pogledate morate upitati: "Kako je moguće da je ovaj film ostao tako zaboravljen i zašto ga prije nisam pogledao?"
Jeff Bridges i Tim Robbins su baš onako vrhunski odglumili. Šteta što Robbins već dulje vrijeme ne glumi u poznatijim filmvima. itekako bi imao što za pokazati.
Režija također fino odrađena. Bez previše nepotrebnih scena i predugog razvlačenja. Ono, taman da se gledatelj uživi u film i nema potrebe napraviti pauzu(osim ako ga žešće ne stisne na wc)
Obavezno pogledati!

Ocjena: 8.5/10


Thor: The dark world

Ista stvar kao i prvi dio. Možda u ovom ima malo više humornih scena i poštapalica.
Vizualno savršen, tu se nema što za reći.
Ali mene se nije previše dojmio. Ni toplo, ni hladno. Nit smrdi, nit miriše.

Ocjena: 5/10


Frozen


Da, da, da... Nakon dugo vremena sam pogledao crtić nakon kojeg sam sa smješkom od uha do uha izašao iz kino dvorane. Priča, humor, likovi, njihovi odnosi... Ma sve je na visokom nivou. Možda sam trebao pričekati još koji dan prije nego napišem dojmove, ali mislim da se ni tada nebi apsolutno ništa promjenilo.

Ocjena: 9/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15437 : 09. Prosinac, 2013., 11:39 »
Alan Partridge: Alpha Papa

Odlicna komedija, malo za promjenu Britanski humor!
Preporuka  :thumbs:

Legend

Evo, tek jucer pogledao ovaj Ridley-ev uradak, nisam ni znao da je film njegov dok nisam zavirio na IMDB :geek:
Stajaznam, ok fantazi djecji film, sa T. Cruise-om u glavnoj ulozi.

The Neverending Story

Ovo sam davno davnoooo (jos u 80ima), gledao kao mulac i film mi je bio nesto najbolje sto sam u zivotu odgledao dotada...
E sad, caka je bila u tome sto mi doma nismo imali VHS, nego sam ja to gledao kod frendice na rodjendanu; u pol filma upala keva i rekla ''idemo doma!'', a malo je rec da mi je doslo plakat :wildboy: :ementaler: :mrgreen:
Uglavnom, sjetio se neki dan i ispravio nepravdu :clap:
Odlican djecji film sa dobirm efektima za ono vrijeme, i IMHO daleko bolji od gorespomenutog Legend-a!
I da negdje sam procitao da je film snimljen po knjizi, i da je kraj filma zapravo tek pola knjige, pa sam si prosli tjedan kupio i knjigu (znam da postoje nastavci filma, ali su navodno negledljivi...) :hiha:

American Psycho

Ovo sam morao ponovno pogledat!
Jednostavno predobar film i C. Bale razvaljuje u ulozi psihopate.
Preporuka ko nije gledao :thumbs:

Wolf Children

Onako, nije mi bas nesto, mrvu dosadnjikav anime.
Mislim da bi se Pajku svidio ;)
Gledao ga u art kinu i bio odusevljen kvalitetom slike, nemogu vjerovat da neko malo kino moze imat toliko kvalitetniju (ali manju) sliku od cinestara....

Tokyo Godfathers

Ovo mi je onako, fora anime koji se vise fura na pravi film, nego na opcenito anime ludilo prisutno u 90% drugih anime-a.

Perfect Blue

Nakon sto sam vidio da je od istog redatelja, pogledao sam i ovo.
E ovo mi je pak odlican anime, ima malo i ludila, ali opcenito je vrlo napet klasican triler (sa kvalitetnim tvistom na kraju!), svakako bolji od Tokyo Godfathera.
Jos me od iste ekipe ceka Millenium Actress, to cu isto pogledat.


« Zadnja izmjena: 09. Prosinac, 2013., 11:43 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15438 : 09. Prosinac, 2013., 18:18 »
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
Jel ovo neka zajebancija bre? 0/10.

Realno, pun mi je kurac i lotr fenboja jer su filmovi overrated po mom skromnom mišljenju xDD pa mi se ne da ulaziti u te priče lotr-hobit, ali ovo je uistinu smeće. Baš dno. Vidit ćemo šta će biti s ostalima. Predviđam još jedno dno, odnosno još 2 dna.
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15439 : 09. Prosinac, 2013., 18:18 »
Super si to argumentirao suhi pršutče :kava:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15440 : 09. Prosinac, 2013., 18:22 »
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)
Jel ovo neka zajebancija bre? 0/10.

Realno, pun mi je kurac i lotr fenboja jer su filmovi overrated po mom skromnom mišljenju xDD pa mi se ne da ulaziti u te priče lotr-hobit, ali ovo je uistinu smeće. Baš dno. Vidit ćemo šta će biti s ostalima. Predviđam još jedno dno, odnosno još 2 dna.

hehe.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15441 : 09. Prosinac, 2013., 18:29 »
hhehheheheehe. :tired:  A DAJ RECI ŠTA JE TO TEBI DOBRO U OVOM JE8ENOM FILMU!

Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15442 : 09. Prosinac, 2013., 18:30 »
0/10 asu?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15443 : 09. Prosinac, 2013., 18:31 »
Brisat ću ti postove koliko su neugodni i glupi.
Šta šta je dobro? Sve možda?

:tired:

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15444 : 09. Prosinac, 2013., 18:37 »
da, kao 2/10 bi značilo nešto bolje. Daj pls znaš i sam, sve što je ispod tih vaših 5/10 je negledljivo smeće, zato ću uvek napisat 0/10.

Cole, u mad? Prvo mi šalješ pm-ove jesam li ja dragster xD a onda ćeš mi i počet brisat postove jer su neugodni. Pametno! Ajmo brisat postove jer su neugodni (a glupi nisu).

Zašto misliš da sam ja dragster? Šta, i on ima neugodne i glupe postove? :ave:   Možda smo rođaci,,
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15445 : 09. Prosinac, 2013., 18:52 »
:ave::ave: :hiha:

čole, objasni što je ovo :hiha:






"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15446 : 09. Prosinac, 2013., 18:53 »
:ave::mrgreen::mrgreen::ave:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15447 : 09. Prosinac, 2013., 19:17 »
:hihi:

Neznam zašto, ali mislio sam u jednom trenutku da to mora bit Dragsterov double acc. :mrgreen:
Neću brisat ništa, ali si me iziritirao tim smaranjem, kako to ikom može biti dobro.
To stoji jedino Geri/Zapiju/Richardu i Ixyu...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15448 : 09. Prosinac, 2013., 19:19 »
Vau kralju, brisanje on topic postova koji tebe iritiraju xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15449 : 09. Prosinac, 2013., 20:28 »
Da smo ja ixy i karlo moderatori ovog podforuma,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9