HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691592 Hitova
*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15525 : 16. Prosinac, 2013., 13:52 »
e al zamisli da dođe 4d kino u tvoj grad i tolki si dosadnjak da ne želiš skupit 65 kuna pa bar jednom čisto da vidiš, da nisi jebeni mongoloid, ok nemoraš odma al forsanje DA NEMAŠ TU ŽELJU :ave::ave: vrh jada, tužno.
ljudi s tim stavom o novcima. da bar ne postoje. :(

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15526 : 16. Prosinac, 2013., 14:07 »
The Way Back (2010)



Nisam odavno gledao bolju pustolovinu. Rađena prema istinitim togađajima o maloj skupini ljudi koji su uspjeli pobjeći iz Staljinovog zatvora u Sibiru i prešli čak 6500 km negostoljubivog terena do slobode u Indiji. Zanimljiva skupina ljudi, različitih osobnosti i priča (inženjer, računovođa, umjetnik, glumac, lopov...) su se morali boriti sa glađu i žeđu, različitim prirodnim poteškoćama (Sibirska hladnoća, beskrajnom pustinjskom vrelinom, Himalajskim visovima, komarcima, vukovima i sl.) te moralnim dilemama da li ostaviti nekoga iza sebe i povećati šanse za svoje preživljavanje ili ne. Veoma realistično prikazano preživljavanje, patnje, ljudska snalažljivost i improvizacija itd. Lijepo je vidjeti da se i danas snimaju ovako dobri filmovi po uzoru na dobre stare avanturističke filmove.

9

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15527 : 18. Prosinac, 2013., 02:16 »
da, za razliku od vrlih politiĆara hcl.hr foruma s 3 godine filozofskog/ekonomskog fakulteta ;) ;)

nije stvar u filozofskom fakultetu nego činjenici da odbijaš dat 65 kuna za neko novo iskustvo. ono nikad prije nisi ništa slično doživio, ljudi ti govore da je dobro i da se isplati, ali HJOJ tih 65 kuna radije dam na kurve, janjetinu i vucu, VROK TE JEBI to je život nezzz :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15528 : 18. Prosinac, 2013., 16:08 »
nije mi sad jasno s obzirom da si to ti ujel ovo na kraju ironija il nije? :hiha:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15529 : 18. Prosinac, 2013., 18:16 »
nije ironija više atak na glupe kurve janjetina vuco ljude :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15530 : 19. Prosinac, 2013., 13:42 »
Kick-Ass 2 - 8/10

Znatno bolji od prvog dijela. Malo previše jailbait zamki doduše :hiha:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15531 : 19. Prosinac, 2013., 16:31 »
Kick-Ass 2 - 8/10

Znatno bolji od prvog dijela. Malo previše jailbait zamki doduše :hiha:

Meni je prvi bio puno bolji.

BTW pogledao jucer i hobita, definitivno je bolji od prvog dijela :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15532 : 20. Prosinac, 2013., 19:02 »
Red Scorpion (1988)



Nisam odavno gledao neki Rambo-like film, te akcije iz 80-ih mi odavno više nisu interesantne (a kao klincu su mi bili najdraži takvi filmovi ali očito sam ih "prerastao", ili mi se promijenio ukus, ili je oboje u pitanju), ali nije loše s vremena na vrijeme odmoriti mozak uz neki takav film ako "izleti" na TV-u. I tako je bilo sa Crvenim škorpionom, naziv me privukao a još kada sam vidio da je u glavnoj ulozi Dolph Lundgren nisam se dvoumio, a i radnja je djelovala zanimljivo. Zadovoljan sam viđenim, ono klasična akcijska razbibriga iz 80-ih po uzoru na Ramba i njegove derivate, dobra akcija, Dolph rula, mjesto radnje Afrika (pun nam je qrac svima Vijetnama), ima tu svega (čak i Bušmana), sve u svemu zanimljivo. Isplati se gledati ko voli ovaj žanr.

6,5

Never Back Down (2008)



Never Back Down 2 sam bio odgledao dosta ranije jer sam fan Michael Jai Whiteovih borbenih vještina ali prvi dio sam evo tek sad (a i to ne bih da se nije emitovao na TV-u a ja nisam imao pametnija posla). Nezz kada vidim da su svi glavni glumci neki cool i zgodni tinejdžeri i tinejdžerke odmah sam skeptičan prema takvom filmu jer kontam da cilja na tu mlađu publiku i da nije dovoljno kvalitetan. Ali često me takvi filmovi pozitivno iznenade, takav je i ovaj. Dobar film, stvarno nemam nekih ozbiljnijih mana (najveća mana je to što ne glumi White, a to je subjektivna mana), borbe su dobro izrežirane, sama priča također nije loša iako ima solidnu dozu klišeja ali ponekad zna i iznenadit kad to najmanje očekujete a i sama radnja nije pretjerano plitka jer ima tu još sadržaja i osim borbe, nisu ni glumci loši (najbolji je naravno Djimon Hounsou, stariji i ozbiljniji glumca ovakve tinejdžerske filmove uvijek podigne na ljestvicu više). Solidnih borilačkih filmova i nema previše tako da ovakvi filmovi bi se trebali ranije odgledati (a ne ovako kao ja).

7

The Hunt for Red October (1990)



Filmski klasik, vrhunski u svim segmentima. Radnja je standardno zanimljiva i uzbudljiva (kao i svi filmovi rađeni po Clancy-ovim hitovima), a nisam odavno gledao jaču glumačku postavku. Toliko toga uzbudljivog su spakovali u preko 2h radnje koja prolete u trenu. Ovakvi trileri mi fale.

9,5
« Zadnja izmjena: 20. Prosinac, 2013., 19:05 Adam Jensen »

*

eLemEnKrox

  • *
  • 120
  • I see humans, but no humanity
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15533 : 20. Prosinac, 2013., 20:32 »
Paranormal Activity 4 6,7/10


*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15534 : 20. Prosinac, 2013., 20:47 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15535 : 21. Prosinac, 2013., 07:26 »
Dool Graveyard
- bio bi bolji da ima više krvi, a manje tinejdžerskih ljubavnih scena
- iako traje svega sat vremena (i 10 minuta endinga, jer creditsi idu ubij te Bog sporo), činilo se predugo
- ocjena: 5/10


Creepozoids
- let's split up / let's find them - i tako svakih cca 5 minuta (fascinantno je kako se lako izgubiti u podzemnom kompleksu od 50 metara kvadratnih)
- uz Black Christmas iz 2006., ovo je film sa najglupljim, najsmiješnijim i najblesavijim scenama umiranja - OK, znamo da je budžet za ovaj film bio skroman, ali jebemu, pa nije ga Vinko Brešan režirao... ovo je moglo puno bolje ispasti
- 3/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15536 : 21. Prosinac, 2013., 11:24 »
Don Jon (2013)

Neznam šta da uopće mislim o filmu. Inače volim Joseph Gordon-Levitta i Scarlett Johansson, ali ovdje glume užasno smećasto. Ta gluma, to držanje, ta odjeća, taj hod i taj look, nezz. Sama premisa filma mi se čak i sviđa, ali te scene su užasne. Ono psovanje dok gledaju tekmu kod Jona doma, nezz. Možda i najlošija njihova uloga od kada ih gledam. Jedino lošije od njih su Jonovi prijatelji Bobby i Danny. Kakvi smećari kriste. Većinom baš dosađuje, doduše rulaju scene sa Julianne Moore. Gordon-Levittov prvi film; ako će ih ovako pisat i osmišljavat, neka rađe to ne radi. Zaobiđite ovo pod svaku cjenu, pls.



5.0


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15537 : 21. Prosinac, 2013., 18:46 »
Aladdin (1992)

Nez, više manje iste dobre i loše stvari kao u većini Disneyevih crtića.
Super izgleda, simpatično je i sve to, ali nekako je kratko i siromašno.

Mislim, i dalje potpuno gledljivo, naravno,,

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15538 : 21. Prosinac, 2013., 20:49 »
don jon je doslovno najbolji 'mali' film godine meni :hihi:

pacific rim je općenito najbolji film :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15539 : 22. Prosinac, 2013., 07:26 »
The Last Boyscout po 763. put

8/10

Milo :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9