HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691112 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15750 : 20. Siječanj, 2014., 16:08 »
:mrgreen:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15751 : 20. Siječanj, 2014., 16:09 »
:ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15752 : 20. Siječanj, 2014., 16:12 »
ja znam foru na svoj račun prihvatit (osim ako je od korisnika zvone (kako se deklinira to?) i vanje) ali ovo je samo awkward.

jednostavno kad si ustaša s rinčicom sve je uzalud sori.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15753 : 20. Siječanj, 2014., 18:30 »
PRESTANITE :ave:

taj lik je toliko ružan da je to potpuno neizdrživo. doslovno srednji stejđ morphanja razjebane gejpane pičkurdare u isti takav prolapsirani šupak, to je njegovo lice, taman se klitoris pretvorio u jedno oko a drugo je ono škiljavo smeće jer se stvara iz ničega a ne ko drugo iz postojećeg dijela tijela pa je zato nazadnije,,,,




Majstore zašto si opisao sebe? Pa znamo već kako izgledaš

CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15754 : 21. Siječanj, 2014., 08:09 »
Jackass Presents: Bad Grandpa - 2/10

Očekivao sam Borata u Jackass stilu dobio sam BORINGATA u ničemu. Sat i pol ničega. Sve dobre scene (ajde, 99% dobrih scena) je prikazano u traileru. Smijao se jesam, ali imati intervale od 20 minuta od smijeha do smijeha u Jackass filmu je previše. Gluma je loša, ali se barem mali trudi popraviti film. Ne znam. Izbjegavati.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15755 : 21. Siječanj, 2014., 09:12 »
Slazem se u vezi dede, film je totalno njesra, ali zadnja scena je prejaka, na onom izboru da ne spojlam previse...
Tu sam se usro od smijeha =D>
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15756 : 21. Siječanj, 2014., 12:59 »
The Secret Life of Walter Mitty

Ben Stiller mi je oduvijek bio bolji u "ozbiljnijim" ulogama nego u onim parodičnim ovaj puta u ulozi nesretnog daydreamera. Film ima zanimljivu ideju, dobar scenarij tj solidnu priču, knjigu nisam čitao kao ni original.
Super su mi Walterova zabrijavanja ali zapravo šmaraju i prečesto mu se to događa, frajer stvarno nema samopouzdanja ni ičega, baš je debos jadni. Enivej klasika o konačnom koraku koji će nas gurnuti u svijet i omogućiti da pronađemo sami sebe, hrabrost bla bla već viđeno kroz sto filmova, iako Walter ima par odličnih scena i često bi se mogli poistovjetit sa njegovim dnevnim halovima i bujnom maštom. Film prikazuje realno da tek kada se pozabavimo problemom, problem može nestati a dok ćemo god smišljati maštom neke zaobilaznice ili svojstveno sigurnije puteve, nećemo daleko dospjeti. Pa i njemu su se tek avanture i super stvari počele događati tek kada je sve manje i manje sanjario i kada se konačno odlučio nekamo i otići. Par odličnih lokacija. Imao je itekako avanturistički put.

Sean Penn bi rulo da se uopće ni ne pojavljuje nego da cijeli film ostane na onoj slici di ga kao poziva rukom :ave:
Naslovnica koja se cijelo vrijeme tražila mi je izazvala malu suzu u oku, iako zaljubljeno stereotipni kraj i držanje za rukicu s onom trebom mi je izazvalo žgaravicu i kraj je pomalo lejm.
Sve u svemu, film je dobar uči nas nekim bitnim stvarima i podsjeća na neke no sve u svemu ništa krajnje SPECIAL MUST WATCH before u die.
Stiller je trenutno jedini glumac u Hollywoodu kojemu jebeno stoji 2-3 dana stara brada, izgleda tough, nezainteresirano, okorjelo, iako je pussy uvijek.

Opet jebeni Space Oddity na kraju u istom danu nekoliko puta čuo i na radiju i kod Waltera i na kraju Alana Wake-a.
Iako pjesma rula imam osjećaj da me Bowie napada. :hihi:

7.5/10
« Zadnja izmjena: 22. Siječanj, 2014., 01:21 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15757 : 21. Siječanj, 2014., 13:56 »
The Fifth Estate (2013)



Dobar film. Nisam imao neka prevelika očekivanja jer ovakvi filmovi obično ne ispadnu dobri ali obzirom da sam pratio tu situaciju oko WikiLeaksa pa htio sam da to i iz bližeg ugla malo pogledam iako svjestan da ovo ipak nije dokumentarac pa dosta doga vjerovatno nije tako bilo. Assange se žalio na film i prije nego što je snimljen jer je očekivao da će ga predstaviti u lošem svjetlu ali mislim da nema pretjeranog razloga za nezadovoljstvo. Drugi razlog zašto mi se gledao ovaj film je Benedict Cumberbatch, sviđa mi se taj glumac i definitivno je savršen za ovu ulogu, baš je fino predočio Assangeovu karizmu. Dobar je bio i Daniel Bruhl, iako mi je falio onaj njegov simpatični njemački naglasak iz Rusha. Sve u svemu film je zanimljiv, čak i napet na momente.

7

In Time (2011)



Fenomenalan film, teško je naći riječi kojim bih opisao svoje oduševljenje ovim filmom. Zaista me veoma pozitivno iznenadio jer nisam imao nikakva očekivanja od filma jer nisam nigdje ni čuo za njega, odgledao sam ga zbog TImberlakea a i jer mi se učinila zanimljiva tematika.

Radnja se dešava u bliskoj budućnosti gdje je vrijeme zamijenilo valutu kao sredstvo plaćanja. Ljudi su genetski programirani da prestaju stariti u 25-oj godini i tada im se aktivira "sat" na ruci koji im daje još 1 godinu života. To vrijeme na ruci se može kupovati i prodavati (npr. kafa košta 5 min.). Naravno bogati sloj stanovništva može živjeti gotovo vječno dok obični puk često i ne doživi 25 +1 godinu. Odlično je ovo sve ispričano, te političke igre od strane moćnika koji upravljaju svijetom, korupcija, ljudska pohlepa koja ljude čini gorim od životinja (životinje ubijaju iz potrebe a ljudi iz pohlepe, kako drugačije objasniti situaciju čovjeka koji ima milion godina a ipak neće dati jednu hiljadu u dobrotvorne svrhe i time spasiti 1000 ljudi kojima će taj dan isteći vrijeme), ali i hrabrost pojedinaca koji žele promijeniti takvu situaciju i ispraviti nepravdu. Justin Timberlake se dokazao kao odličan glumac, ko god imao neke predrasude prema njemu samo zato što mu je primarna profesija pjevanje nek pogleda ovaj film. Film je brzog tempa, uzbudljiv, solidni glumci, jednom riječju vrh.

Mnogi od nas ne cijene dovoljno vrijeme koje imamo na raspolaganju, žalimo se da nemamo dovoljno vremena a i ono što imamo loše iskorištavamo, treba pogledati ovaj film i vidjeti koliko smo svi mi bogati.

9

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15758 : 21. Siječanj, 2014., 13:59 »
:hihi::hiha:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15759 : 21. Siječanj, 2014., 14:12 »
Savršeno. :wildboy:

Realno, nisu mogli uzeti za Assangea drugog glumca kad su njih dva jedino toliko ružna i smor.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

prijatelj

  • *
  • 92
  • fps games
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15760 : 21. Siječanj, 2014., 15:24 »

Mnogi od nas ne cijene dovoljno vrijeme koje imamo na raspolaganju, žalimo se da nemamo dovoljno vremena a i ono što imamo loše iskorištavamo, treba pogledati ovaj film i vidjeti koliko smo svi mi bogati.


:hihi:

dobro mudri starješino

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15761 : 21. Siječanj, 2014., 15:59 »
:ave:

Baš mi je ža što sam pročita recenziju člana "prijatelj" netom prije nego san pogleda American Hustle :wildboy:

Evo:
American Hustle
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15762 : 23. Siječanj, 2014., 01:06 »
Pitch Perfect (2012)

A ono okej.
Problem je što su likovi nekako mlaki i potpuno nezanimljivi. Brng prsns.,,
Pjevanje dosta često bude awkward, što je dosta očekivano.

Al eto, gledljivo.




The Haunting Hour: Don't Think About It (2007)

Legenda R. L. Stine. Rula Stine, naravno, šalim se. =)
Film je isto dosta solidan. Glavna čka je zadovoljavajuće alt picica koja će def za par godina biti suicide girl. Baš je ful buntovna.
Njen brat je isto savršen jer je kmečavo uplašeno govno, ali onda se ruga drugima jer su uplašeni. Plus, taj glumac je baš onako,., nevjerojatno antitalentiran, nez. :))
Čak je i čudovište dosta dobro napravljeno, s obzirom da je str8 2 vid film.

Al mogao je bit i bolji, nez. Ima dosadnih dijelova i generalno je zaboravljiv.
Ali zadovoljavajuć je,,, da bar ima više R. L. Stine filmova.




The Spectacular Now (2013)

Nez zašto sam uopće očekivao da će ovaj generični Sundance film biti dobar. Nije, naravno.
Pokušava biti taj pametni duhoviti ALI FUL DUBOKI indie film,,,, što bi bilo okej da nije toliko nesvjestan koliko je blizu tih rendom teen komedija iznad kojih pokušava biti.
Znači picica du jour koju nitko u njenoj srednjoj školi ne voli jer je ružna i glupa i smrdi? xD



JEBOTE BOG ODVRATNO POVRATIO SAM U USTA I IZVAN USTA ISTO
Mislim, ae, nije sad predstavljena kao najnepoželjnija ikad, al svejedno je ljudima čudno i zapituju se kad vide ovog glavnog asa s njom.
Plus, naravno, ona je spontana i šašava, ali ne prešašava, pomalo nesigurna, pametna, vrijedna i sve te nepoželjne karakteristike!
A i ful je čudna. Baš ono bizarno čudna. Ona ti... PAZI SAD, čita mange. A u kurac. Sjebano baš ful. Naravno, šabanski film to predstavi kao neke ful raritetne i nepoznate knjige koje se čitaju naopako,,

Ali i van tog iritantnog načina filma, dosadan je i ne dogodi se baš puno. Zapravo ništa lol.
Pari nekako neiskren i likovi su preiritantni da bi ta coming of age šema funkcionirala.

#sundance/10




Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

Ja sam siguran da je netko negdje u Holivudu nekom matematičkom formulom izračunao što bi bio baš najprosječniji dobar triler.
Dobio je ovo.

Baš nez, ovo je kompletan pregled špijunskog trilera kao takvog. :)))
Malo je Mission Impossible, pa malo Bond, pa malo Bourne... i naravno, 100% je Tom Clancy.
Sve je tu - zli rusi, ekonomija, pad Amerike, svjetska dominacija, potjere autom, potjere motorom, terorizam, Afganistan, 9/11, hakiranje, analitika, planiranje akcije, malo humora, jakna Kevina Costnera,..,
Naravno, ni u čemu se ne ističe, ali baš je nekako zadovoljavajuće za gledati.
Zapravo je odlično izvedeno. Režija, scenarij, pejsing... jako dobro.

Za dva tjedna ću zaboraviti da sam ikad gledao film, jasno.




The Karate Kid (1984)

Ne znam zašto sam to gledao lol. :ave:
Dosta je dobar. :hiha:

Ima neki smireni način gdje ne žuri s ničim, ali na kraju sve to obavi.
Naravno, najgora stvar je što se vrti oko karatea, koji je dosadno govno.
Također mi je drljav taj način starijih sportskih filmova gdje kraj bude tipa tri sekunde iza epičnog klimaksa.
Koji ovdje nije epičan jer je to karate lol.

Treba sad pogledati i nastavke. Siguran sam da je The Next Karate Kid > Million Dollar Baby,,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15763 : 24. Siječanj, 2014., 15:29 »
Pogledao In Time, dosta seksi protagonistica, njen otac malo baca na Đestera :hiha:

i sad nezz, dosta ridikulan koncept u jednu ruku, ali u drugu opet NOVAC JE IZMIŠLJEN, PAPIRNA (u ovom smislu vremenska) masa koja vrijedi koliko ti želiš da vrijedi,,,,,,, u ovom slučaju je to tvoj život,,,,

zanimljivo je malo i drugačije. :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15764 : 25. Siječanj, 2014., 10:17 »
Lars and the Real Girl - 3/10

Pretpostavljam da je Silver Linings Playbook dosta preuzeo od ovoga filma. Nije ni čudo da su i jedan i drugi očaj.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9